Dobry test na typ Enneagramu

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ocenzurowana
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 18:28
Enneatyp: Dawca

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#76 Post autor: Ocenzurowana » poniedziałek, 23 stycznia 2017, 00:27

1 - 5
2 - 7
3 - 4
4 - 1
5 - 2
6 - 2
7 - 5
8 - 4
9 - 6

brak zaskoczeń


Obrazek
błogosławieni zdystansowani, albowiem oni bólu dupy mieć nie będą
2w1. Rasowy ambiwertyk. Osobowość androgyniczna. Miło poznać.
IrekTki pisze:twoje wpisy na czacie są jak powiew świeżego wiatru na pustej gorącej pustyni

Awatar użytkownika
IrekTki
Posty: 100
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 12:29
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kielce

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#77 Post autor: IrekTki » poniedziałek, 23 stycznia 2017, 13:48

http://www.9types.com/rheti/index.php
Type 1 -> 4
Type 2 -> 3
Type 3 -> 5
Type 4 -> 5
Type 5 -> 6
Type 6 -> 4
Type 7 -> 2
Type 8 -> 0
Type 9 -> 7

http://www.9types.com/newtest/index.php
Type 1 -> -2
Type 2 -> -3
Type 3 -> -3
Type 4 -> 10
Type 5 -> 2
Type 6 -> -5
Type 7 -> -3
Type 8 -> -1
Type 9 -> 5

https://www.eclecticenergies.com/enneagram/test-2.php
9w1 - Marzyciel SP(self-preservation variant)

Obstawiam drugi test czyli 4w9. Romantyk, marzyciel o skłonnościach technicznych a nie artystycznych, wole matematyke od poezji. Piątkowości u mnie mało. Wzorowe dziecko z 9-tki pasuje jak ulał, ulubieniec rodziców i nauczycieli. Lubie cichą, pokojową atmosferę i nienawidze kłótni, sam siedząc z boku i przysłuchując się co mają do powiedzenia inni. Czyli lubie towarzystwo ludzi pod warunkiem że mnie nie naciskają.
inkwizycja i gestapo w jednym

Awatar użytkownika
Molik
Posty: 239
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 18:15
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Rozproszona

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#78 Post autor: Molik » poniedziałek, 23 stycznia 2017, 19:17

IrekTki pisze:
Obstawiam drugi test czyli 4w9. Romantyk, marzyciel o skłonnościach technicznych a nie artystycznych, wole matematyke od poezji. Piątkowości u mnie mało. Wzorowe dziecko z 9-tki pasuje jak ulał, ulubieniec rodziców i nauczycieli. Lubie cichą, pokojową atmosferę i nienawidze kłótni, sam siedząc z boku i przysłuchując się co mają do powiedzenia inni. Czyli lubie towarzystwo ludzi pod warunkiem że mnie nie naciskają.
Typ 4w9 nie istnieje. Źle zinterpretowałeś wynik. Ponadto rozwiązanie testu nie powie Ci, jakim jesteś typem na 100%.
Każda prawda jest prawdziwa tylko do pewnego stopnia. Jeżeli przekracza granice, pojawia się kontrapunkt i przestaje być prawdą.

Kierkegaard

Awatar użytkownika
IrekTki
Posty: 100
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 12:29
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kielce

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#79 Post autor: IrekTki » poniedziałek, 23 stycznia 2017, 20:39

Molik pisze: Typ 4w9 nie istnieje. Źle zinterpretowałeś wynik. Ponadto rozwiązanie testu nie powie Ci, jakim jesteś typem na 100%.
Bo sie sam nie moge otypować. 4w5 jest zbyt mroczne, artystyczne, 95% opisu pasuje, ale brakuje mi czegos pozytywnego i nakierowanie na 9w1 bylo dobrym strzalem około 1/4 opisu 9 pasuje, tej zdrowej 9. Także dodatkowe testy otworzyly mi oczy i to było fajnym odkryciem.
inkwizycja i gestapo w jednym

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#80 Post autor: Ninque » wtorek, 24 stycznia 2017, 20:57

nie wiem czy widziałeś, że Molik Ci odpisała w innym, bardziej odpowiednim wątku: http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php ... 11#p351725

Polecam poczytać linki które tam wstawiła, jeśli ich nie przeczytasz to też można na tej podstawie jakoś typować np: nie 5. Ale polecam przeczytać.
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
IrekTki
Posty: 100
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 12:29
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kielce

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#81 Post autor: IrekTki » wtorek, 24 stycznia 2017, 22:14

Czytałem, dzięki za linki. Testy są słabe, bardzo. Dopiero dokładna analiza opisów typów na enneagramie, oraz innych materiałów na portalu oraz szczególnie własnych doświadczeń w różnych stanach emocjanalnych(depresji, dobrego samopoczucia), także sięgając do dzieciństwa dały mi prostą jasną odpowiedź. 4w5, połączenie bardziej z dwójeczką niż jedyneczką. Za duży poziom introwersji, lub inaczej bardzo szybki ubytek tej energii nie pozwala nawet myśleć o innym typie np: 9w1. A badając siebie 30lat wstecz, nigdy nie miałem tej energii więcej niż teraz, zawsze malutko tyle co obecnie.
Dzisiaj w pracy o tym myślałem. Odpowiedzi w testach były niejako moim wyobrażeniem jaki chciałbym być w oparciu o swój naturalny potencjał i uczucia, które są głęboko. Np: w pewnej sytuacji chciałbyś zachować się jak bohater i pomóc, ale w realu tchórzysz :) Zderzenie w rzeczywistości jest jednak brutalne i budując ostateczny werdykt co do typu bazowałem na sytuacjach, które się zdarzyły a nie były tylko romantycznym wyobrażeniem siebie.
inkwizycja i gestapo w jednym

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#82 Post autor: Aleksandrowa » sobota, 28 stycznia 2017, 22:00


Minęły lata odkąd zrobiłam sobie test enneagramowy. I co, znów 3. Ale teraz jestem jakby pewniejsza swoich odpowiedzi i pewniejsza swoich cech. Właśnie zdałam sobie sprawę, jak bardzo się zmieniłam. Dojrzałam??? :scratch:
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
wilk stepowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 27 stycznia 2018, 21:38

Re: Dobry test na typ Enneagramu

#83 Post autor: wilk stepowy » niedziela, 28 stycznia 2018, 10:55

hym
Type 1 - 6

Type 2 - 2

Type 3 - 4

Type 4 - 5

Type 5 - 6

Type 6 - 4

Type 7 - 2

Type 8 - 5

Type 9 - 3
You are most likely a type 5 (the Investigator) with 5w4 wing.

Sexual variant


Type 5 sx
Type 8 sp
Type 4 sp
Type 1 sx
Type 3 sx
Type 6 sp
Type 7 so
Type 9 sx
Type 2 sp
6w5 cp sx/sp
ILI-Te
INTJ

ODPOWIEDZ