9 jak z wami postępować???

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
She_
Posty: 155
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 17:49

#46 Post autor: She_ » piątek, 11 maja 2007, 13:49

Martinez pisze:Pominąłem tą sentencję, bo wydaje mi się ona oczywista :wink:
POmijanie rzeczy oczywistych to chyba cecha facetów >.>
KAŻDA kobieta chce słyszec, ze jest najwazniejsza, najfajniejsza, najladniejsza, ma najfajniejsze ciało, fajny biust, ze jest inteligentna itepe. Nie wiem czy każdy facet, ale z tego co wiem, dziewiątki lubią komplementy. Mów jej, jak bardzo się dla niej liczysz, ze jest kimś zajebistym.. włącz ją w "Twój mały światek" itepe.


C'est tout.

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 10:05

#47 Post autor: Martinez » piątek, 11 maja 2007, 16:42

Umm...źle sformułowałem zdanie :oops: Pominąłem tą sentencję na forum, w rzeczywistości codziennie powtarzam jej kilka razy, że JEST kim się martwić, argumentując to szeregiem przykładów. :wink:
"Nikt nie śpiewa tak czysto jak ci, którzy są w najgłębszym piekle. Ich krzyk jest tym, co uważamy za śpiew aniołów"

4w5

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#48 Post autor: Zielony smok » piątek, 11 maja 2007, 17:43

Dziewiątki nie lubią komplementów na wyrost. Jeśli dziewiątka nie jest o czymś przekonana, może pewne komplementy odebrać in minus. Nie uprawiaj przerostu formy nad treścią.
Zastanów się nad zmianą formuły. Np. Jesteś najpiękniejsza na dla mnie , bo wtedy współgra to z komunikacja pozawerbalną, mową ciała i łatwiej jest uwierzyć.
Powiesz, jesteś najpiękniejsza - a ona może pomyśleć...gdybyś znał Krysię.
Skupiaj się na detalach....lubię Twój uśmiech, bo...
masz piękne spojrzenie za firanki gęstych rzęs, lubię patrzeć jak idziesz, masz taki kobiecy chód.
Lubię być z Tobą, bo działasz na mnie uspokajająco, lubię Cię, bo nie udajesz kogoś kim nie jesteś, jesteś bardziej autentyczna niż inne dziewczyny ....
Powodzenia...życzy stary..... bajerant?...nie...potrafiący autentycznie rozmawiać z kobietami i to bez wciskania kitu Zielony smok
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#49 Post autor: Hydra » piątek, 11 maja 2007, 18:03

Zielony smok pisze:Dziewiątki nie lubią komplementów na wyrost. Jeśli dziewiątka nie jest o czymś przekonana, może pewne komplementy odebrać in minus. Nie uprawiaj przerostu formy nad treścią.
Zastanów się nad zmianą formuły. Np. Jesteś najpiękniejsza na dla mnie , bo wtedy współgra to z komunikacja pozawerbalną, mową ciała i łatwiej jest uwierzyć.
Powiesz, jesteś najpiękniejsza - a ona może pomyśleć...gdybyś znał Krysię.
Skupiaj się na detalach....lubię Twój uśmiech, bo...
masz piękne spojrzenie za firanki gęstych rzęs, lubię patrzeć jak idziesz, masz taki kobiecy chód.
Lubię być z Tobą, bo działasz na mnie uspokajająco, lubię Cię, bo nie udajesz kogoś kim nie jesteś, jesteś bardziej autentyczna niż inne dziewczyny ....
Powodzenia...życzy stary..... bajerant?...nie...potrafiący autentycznie rozmawiać z kobietami i to bez wciskania kitu Zielony smok
To działa?
Moim zdaniem prawienie komplementów na temat urody to takie chodzenie na łatwiznę. Czasami, gdy ktoś coś takiego mówi do mnie mam ochotę odpowiedzieć: „mam lustro w mieszkaniu” :lol:
Najbardziej cenię komplementy dotyczące cech bądź zachowań, które tak bardzo nie rzucają się w oczy. Wtedy wiem, że ta druga osoba jest rzeczywiście mną zainteresowana, bo włożyła minimum wysiłku by mnie lepiej poznać.
Ale ja się nie znam – prosta kobita jestem ;)
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#50 Post autor: Zielony smok » piątek, 11 maja 2007, 18:15

Nie będę się wypowiadał na temat charakteru dziewczyny. Zgadzem się że trzeba podkreślić, te cechy, ktore sprawiają że jest mu z dziewczyna dobrze, skoncentrowanie sie tylko na urodzie redukuje dziewczynę do roli laleczki.

Prosty test Hydro...wiesz, że Cię lubię, ale nie znajdziesz w moich postach wciskania kitu na wyrost. Sympatia wyraża się w ogólnym klimacie postów, uważnej lekturze Twoich postów i stosownej reakcji, w której też jestem sobą, Nie ma mnożenia przymiotnikow hydrolubnych.
Od wciskania kitu są szklarze i bajeranci, od przyjmowania kitu szyby i nierozgarnięte panienki. Nie widzę Cię w tej kategorii :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
AYA
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 12:57

próba mikrofonu

#51 Post autor: AYA » niedziela, 13 maja 2007, 13:24

Próbuje coś napisać, bo pierwszy raz tu jestem i chciałam dołączyć :lol:

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#52 Post autor: Szopa » niedziela, 13 maja 2007, 13:39

Tak - forum wyrozumialych dziewiatek to zdecydowanie idealne miejsce na pierwsze kroki XD
Witam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
AYA
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 12:57

#53 Post autor: AYA » niedziela, 13 maja 2007, 14:01

no właśnie :D Dziękuję za miłe przyjęcie!!! he he...u moich czwórkowych "towarzyszy broni" jest trochę więcej zamieszania...tu jakiś taki spokój panuje kojący:)
aya 4w5 czy 5w4 ?

Awatar użytkownika
She_
Posty: 155
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 17:49

#54 Post autor: She_ » niedziela, 13 maja 2007, 14:33

Bo czwórki to takie pipy z temperamentem, a tu tak cichutko, spokojnie : ], milutko i domowo *^_^* Prawie tak jak w ramionach dziewiątki :wub:
C'est tout.

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#55 Post autor: SenSorry » niedziela, 13 maja 2007, 15:44

Że niby 9 nie maja temperamentu? :P Ja mam tylko że uśpiony :P
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 10:05

#56 Post autor: Martinez » niedziela, 13 maja 2007, 16:28

Widzę, że tutaj robi się kolaboracja czwórek z dziewiątkami :wink:
"Nikt nie śpiewa tak czysto jak ci, którzy są w najgłębszym piekle. Ich krzyk jest tym, co uważamy za śpiew aniołów"

4w5

Awatar użytkownika
AYA
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 12:57

#57 Post autor: AYA » niedziela, 13 maja 2007, 16:54

[quote]Bo czwórki to takie pipy z temperamentem, a tu tak cichutko, spokojnie : ], milutko i domowo *^_^* Prawie tak jak w ramionach dziewiątki :wub:[/quote]

Ale żeby od razu " pipy"...hm... :shock:

Jejku moja techniczna strona nie jest jeszcze za dobra..ale się wkręcę niedługo:)

[color=blue]arturoos: Hmmm... próbowałem poprawić, ale jakoś dziwnie nadal nie działa [/color] :roll:
aya 4w5 czy 5w4 ?

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#58 Post autor: Szopa » niedziela, 13 maja 2007, 17:02

Jak cytujesz kogoś:
[quote="cytowana osoba"]CYTAT[/quote]

Jak popostu:
[quote]cytat[/quote]

4 nie sa pipowate. Bardziej 9 sa, ale nevermind.
Witamy xD

Edit: uzywaj opcji "edytuj" :P
Obrazek

Awatar użytkownika
She_
Posty: 155
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 17:49

#59 Post autor: She_ » niedziela, 13 maja 2007, 17:07

AYA pisze: Ale żeby od razu " pipy"...hm... :shock:

Ja tylko krytycznie do nas podchodzę..
A 9 i 4 to bardzo udany związek/partnerstwo/przyjaźń/cokolwiek. Fajny miks : ]
C'est tout.

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 10:05

#60 Post autor: Martinez » niedziela, 13 maja 2007, 17:27

She_ pisze:Ja tylko krytycznie do nas podchodzę..
A 9 i 4 to bardzo udany związek/partnerstwo/przyjaźń/cokolwiek. Fajny miks : ]
Bardziej challenge :wink: Chociaż zgadzam się z postem She_
"Nikt nie śpiewa tak czysto jak ci, którzy są w najgłębszym piekle. Ich krzyk jest tym, co uważamy za śpiew aniołów"

4w5

ODPOWIEDZ