9 jak z wami postępować???

Wiadomość
Autor
Mec27
Posty: 4
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 12:39

9 jak z wami postępować???

#1 Post autor: Mec27 » sobota, 24 marca 2007, 12:07

Witam wszystkie dziewiątki. Jestem 4w5 czyli generalnie nic dobrego :? Głowa w chmurach, życie z adrenalinką no i oczywiście działam szybciej niż myślę. Poznałem jakiś czas temu super dziewczynę/wspaniałą kobietę. Inteligentna, złote serce no mój ideał. Klasyczna 9 jak się okazało. Proszę o pomoc bo właśnie tej jednej szukałem i zrobię wszystko aby jej nie stracić ale już mi brakuje sił na czekanie aż podejmie decyzję na dowolny temat, stanie po jakiejś stronie, wypowie się co lubi a co ją drażni i niech zawsze mówi co myśli bez strachu o moją reakcję. Chciałbym aby zaczeła żyć pełnią życia bo na to zasługuje. Za każdą wskazówkę będę wdzięczny do grobowej dechy :)



Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#2 Post autor: Miltado » sobota, 24 marca 2007, 17:55

Bądź sobą i nie udawaj. 9 jeżeli zauważy że jesteś na poziomie to od razu Cię polubi. Musisz zwrócić jej uwagę na Twoje wnętrze. Pokaż to co ma najlepszego, a szybko zobaczysz rezultaty. Dobrze mówię dziewiątki?? :D
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#3 Post autor: Zielony smok » sobota, 24 marca 2007, 20:17

Dziewiątki mają jeden plus - akceptują ludzi takimi jakimi są.
Ale nie lubią być zbytnio naciskane.....zwłaszcza w zakresie deklaracji uczuciowych.
Nie lubią niepotrzebnych kłótni....
Pamiętam, że u żeńskich Czwórek irytowała mnie zmiennonastrojowość, nie wiadomo było jaka wywoła sie reakcję...Czwóreczka się uśmiechnie, czy wkurzy....
Co mnie wkurzało...wmanewrowywanie w gry emocjonalne...to przez Ciebie tak się czuję....

Dziewiątki lubia klarowne sytuacje i proste teorie, skomplikowane dywagacje o sensie życia i meandrach duszy na dłuższą metę to nie dla nich...
Pytanie na jakim poziomie zdrowia jest Twoja Dziewiąteczka, jeśli słabym - masz leniwą marudę, która sama nie wie czego chce..j.ak na wysokim - może być świetną partnerką.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#4 Post autor: Gabriel » sobota, 24 marca 2007, 20:21

Miltado pisze:Bądź sobą i nie udawaj.
Sorry. Musiałem się przyczepić jak trójka radzi komuś "Nie udawaj" :lol:
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#5 Post autor: Miltado » sobota, 24 marca 2007, 20:27

Gabriel pisze:
Miltado pisze:Bądź sobą i nie udawaj.
Sorry. Musiałem się przyczepić jak trójka radzi komuś "Nie udawaj" :lol:
Czepiasz się szczegółów :lol: Nie jesteśmy aż tak źli. 9 które znam odziwo mnie lubią :P
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#6 Post autor: Zielony smok » sobota, 24 marca 2007, 20:30

Rohr Ebert
CZWÓRKA: Rywalizacja. Seksualna CZWÓRKA czerpie poczucie swojej wartości z porównania z innymi. Dlatego ludzi, o których względy się stara, chce pokonać w ich dziedzinie, by poprzez to wywrzeć na nich wrażenie. Druga strona odczuwa to często jako skierowaną przeciw niej agresję i konkurencję. Destruktywna strona niedojrzałej seksualnej CZWÓRKI ujawnia się, gdy uwodzi ona innych, by ich potem zostawić. Udany podryw wystarcza jej jako dowód, że w oczach pożądanego człowieka jest ona „równorzędna" lub go przewyższa.
Po przeczytaniu ongiś ostatniego zdania szyderczy śmiech targał smokowym jestestwem...skąd my to znamy.... :lol:
DZIEWIĄTKA: Jedność. Seksualna DZIEWIĄTKA najchętniej żyłaby w kimś innym i przez kogoś innego, czy będzie to człowiek, czy Bóg. Spostrzega ona uczucia innej osoby wyraźniej niż własne i wręcz cieleśnie czuje, co się dzieje w ukochanym człowieku. Seksualna DZIEWIĄTKA czyni partnera szczęśliwym, a odblask tego szczęścia uszczęśliwiają samą. Oczywiście partner nie może za dużo od niej żądać; związek nie może pochłaniać więcej sił niż ona sama chce mu poświęcić.
To prawda...szczęśliwy partner to dla Dziewiątek źródło szczęścia...ale tsunami uczuciowe w stylu Czwórkowym to one nie są.... :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#7 Post autor: SenSorry » niedziela, 25 marca 2007, 10:11

Zielony smok pisze: Co mnie wkurzało...wmanewrowywanie w gry emocjonalne...to przez Ciebie tak się czuję....

Dziewiątki lubia klarowne sytuacje i proste teorie, skomplikowane dywagacje o sensie życia i meandrach duszy na dłuższą metę to nie dla nich...
Nie obarczaj swojej partnerki zbytnio emocjonalnie i pamiętaj ze tekst w stylu "Gdyby nie ty to już dawno bym sie zabił..." to nie komplement :P
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Mec27
Posty: 4
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 12:39

#8 Post autor: Mec27 » niedziela, 25 marca 2007, 11:46

Zielony smok pisze:Dziewiątki mają jeden plus - akceptują ludzi takimi jakimi są.
Ale nie lubią być zbytnio naciskane.....zwłaszcza w zakresie deklaracji uczuciowych.
Nie lubią niepotrzebnych kłótni....
Pamiętam, że u żeńskich Czwórek irytowała mnie zmiennonastrojowość, nie wiadomo było jaka wywoła sie reakcję...Czwóreczka się uśmiechnie, czy wkurzy....
Co mnie wkurzało...wmanewrowywanie w gry emocjonalne...to przez Ciebie tak się czuję....

Dziewiątki lubia klarowne sytuacje i proste teorie, skomplikowane dywagacje o sensie życia i meandrach duszy na dłuższą metę to nie dla nich...
Pytanie na jakim poziomie zdrowia jest Twoja Dziewiąteczka, jeśli słabym - masz leniwą marudę, która sama nie wie czego chce..j.ak na wysokim - może być świetną partnerką.
Myślę że to zdrowa 9. Nie marudzi, lubi swoję pracę itd. ale nie rozumiem czemu 9 są takie "zachowawcze". Życie mamy tylko jedno! Jak śpiewał Gaweł "Tylko 1 raz odwiedzamy świat". Jest sposób aby wyciągnąć dziewiętkę z tego jej poukładanego świata?? Nie wiem.Może to egoistyczne z mojej strony, ale ja naprawdę jestem przekonany że rozkwitłaby ta moja 9 gdyby tylko udało mi się ją obudzić. :(

Aha i jeszcze jedno!! Ile ja musiałem śię natrudzić aby ją zdobyć to moje!! A cierpliwość wsród 4 nie jest mocną stroną :)

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#9 Post autor: Szopa » niedziela, 25 marca 2007, 12:37

Popre tylko teze smoka, ktory napisal, ze szczesliwy partner to zrodlo szczescia dla dziewiatki... :)

A jesli chodzi o nute szalenstwa... Pamietaj, ze probujac ją gdzies wyciagnac ona moze sie zgodzic 'dla swietego spokoju' tudziez aby Cie uszczesliwic w jakis sposob. Dowiedz sie co ona lubi i staraj sie pod tym katem z nia 'szalec'
Powodzenia. Zwiazki 4z9 sa bardzo fajne ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#10 Post autor: Hydra » niedziela, 25 marca 2007, 12:49

Mec27 pisze: Myślę że to zdrowa 9. Nie marudzi, lubi swoję pracę itd.
To chyba o mnie :P
Jestem 9, a także: nihilistką, materialistką i pragmatyczką.
A przede wszystkim - nie jestem romantyczna :P
Mec27 pisze: ale nie rozumiem czemu 9 są takie "zachowawcze". Życie mamy tylko jedno! Jak śpiewał Gaweł "Tylko 1 raz odwiedzamy świat". Jest sposób aby wyciągnąć dziewiętkę z tego jej poukładanego świata?? Nie wiem.Może to egoistyczne z mojej strony, ale ja naprawdę jestem przekonany że rozkwitłaby ta moja 9 gdyby tylko udało mi się ją obudzić. :(.
Co to znaczy "zachowawcze"? I o jakim śnie tu wspominasz?
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#11 Post autor: Szopa » niedziela, 25 marca 2007, 13:10

Moze dziewiatkowy marazm i tendencja do popadania w stagnacje? Dziewiatki do rozrywkowych przesadnie typow nie należą imho :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#12 Post autor: Hydra » niedziela, 25 marca 2007, 19:45

Szopa pisze:Moze dziewiatkowy marazm i tendencja do popadania w stagnacje? Dziewiatki do rozrywkowych przesadnie typow nie należą imho :P
To są cechy chorych dziewiątek, a tu podobnież mamy zdrową.
Poza tym nie jestem przekonana czy bycie przesadnie rozrywkowym to jest zaleta :lol:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#13 Post autor: Szopa » poniedziałek, 26 marca 2007, 01:54

Hym. Mam wrazenie, ze ogol dziewiatek zbyt rozrywkowy nie jest. Nie mowie, ze siedza dniami i nocami w domu i oddaja sie blogiej czynnosci polegajacej na nic nie robieniu, ale takie moje male spostrzezenie... :P
Sorry za offtop ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#14 Post autor: Zielony smok » poniedziałek, 26 marca 2007, 08:25

wypije, zapali, czasem złapie kiłe....ale nic na siłe, ale nic na siłe.... :wink:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#15 Post autor: Kimondo » poniedziałek, 26 marca 2007, 08:40

Szopa pisze:Hym. Mam wrazenie, ze ogol dziewiatek zbyt rozrywkowy nie jest. Nie mowie, ze siedza dniami i nocami w domu i oddaja sie blogiej czynnosci polegajacej na nic nie robieniu, ale takie moje male spostrzezenie... :P
Sorry za offtop ;P
hm... czyżby Dziewiątki miały mieć coś wspolnego z rozrywkowością Piątek? Nie możliwe! Wydaje mi się, że większość dziewczyn wykazuje część cech Dziewiątek. Nie jest to takie złe jak by się zdawało na pierwszy rzut gałki ocznej.
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

ODPOWIEDZ