Te same filmy i piosenki w kółko ;D

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#1 Post autor: Sakuya » poniedziałek, 15 listopada 2010, 11:31

Mam pytanie takie na śmiesznie, ale może jakaś prawidłowość tu nam wyjdzie ;D
Więc tak: jak mi się piosenka/płyta spodoba to leci 1000razy pod rząd w kółko i ciągle aż mi się nie znudzi na amen, ale po jakimś czasie znów chce jej słuchać. Moi znajomi nie narzekają, ale wiem że może ich to doprowadzać do szał :mrgreen: też tak macie??
Podobnie z filmami.. nie oglądam dużo filmów, ale jak mi się jakiś szczególnie spodoba to po 3 razy go oglądam.. czy to cecha 9tkowa? :wink: Powiedzcie swoje zdanie 9tki :mrgreen:


jestem 9tka troszkę w 8 :D

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#2 Post autor: valerie » poniedziałek, 15 listopada 2010, 16:03

Noo, mój chłopak (9w8) ma podobnie. Teżw kółko to samo, jeśli chodzi o muzykę, filmy (chociaż on raczej często nie ogląda), gry i, czego ja szczególnie nie rozumiem, alkohole. Ja lubię próbować nowe rzeczy, a on by w kółko jedno i to samo pił...
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#3 Post autor: Sakuya » poniedziałek, 15 listopada 2010, 17:19

serio! :mrgreen:
jestem 9tka troszkę w 8 :D

herr_hair
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 00:10
Enneatyp: Mediator

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#4 Post autor: herr_hair » poniedziałek, 15 listopada 2010, 19:24

Jest w tym coś. Z pewnymi rzeczami lubię się zaprzyjaźnić, a nowe dopuszczam niechętnie. Kończy się to na tym, że jak polubię piosenkę/książkę, to tak długo eksploatuję autora, aż wszystkich szlag trafi. To samo z dotyczy ubrań, ulubionej potrawy w restauracji itp. Tylko w ostatniej desperacji szukam nowości, co mi zazwyczaj wychodzi na dobre.
9w1

Awatar użytkownika
azetka
Posty: 388
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2010, 21:25
Enneatyp: Mediator

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#5 Post autor: azetka » wtorek, 16 listopada 2010, 00:12

Ja zazwyczaj słucham muzyki "falami", czyli miesiąc (albo pół roku lub tydzień) jeden zespół - kolejny miesiąc inny zespół - itd. Tak samo mam z jedzeniem, mogę zżerać banany na okrągło przez jakiś czas, żeby później przerzucić się na coś innego. Ale zazwyczaj nie wychodzę poza obręb swoich "bezpiecznych" potraw, tak więc za jakiś czas fascynacja bananami wraca. :mrgreen:
Co do ubrań, jeśli znajdę coś mi odpowiadającego (co zdarza się jednakowoż rzadko), mogę być jak Steve Jobs:
Spoiler:
Ostatnio musiałam porzucić moje ulubione adidasy, bo zrobiła się w jednym dziura. To było straszne. :? Najgorszy był czas, kiedy musiałam "zaprzyjaźnić" się z nowymi butami.
herr_hair pisze:Tylko w ostatniej desperacji szukam nowości, co mi zazwyczaj wychodzi na dobre.
Przedstawię obrazkowo, jak wygląda to u mnie:
Spoiler:
Jakiś fajny podpis.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#6 Post autor: Grin_land » wtorek, 16 listopada 2010, 01:10

azetka pisze:
herr_hair pisze:Tylko w ostatniej desperacji szukam nowości, co mi zazwyczaj wychodzi na dobre.
Przedstawię obrazkowo, jak wygląda to u mnie:
Spoiler:
no u mnie wygląda to podobnie ;P często szukam nowości, jak ze smakami pizzy, ale zwykle w końcu dochodzę do wniosku że najsmaczniejsza jest klasyka.
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#7 Post autor: Sakuya » czwartek, 18 listopada 2010, 12:32

Czyli jednak coś w tym może być... :mrgreen:
Jak czytam Wasze odpowiedzi, to czuję tak jakbym sama je pisała :mrgreen:
jestem 9tka troszkę w 8 :D

q-12
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 23 maja 2008, 00:05
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#8 Post autor: q-12 » czwartek, 18 sierpnia 2011, 20:53

Sakuya pisze:Mam pytanie takie na śmiesznie, ale może jakaś prawidłowość tu nam wyjdzie ;D
Więc tak: jak mi się piosenka/płyta spodoba to leci 1000razy pod rząd w kółko i ciągle aż mi się nie znudzi na amen, ale po jakimś czasie znów chce jej słuchać. Moi znajomi nie narzekają, ale wiem że może ich to doprowadzać do szał :mrgreen: też tak macie??
Podobnie z filmami.. nie oglądam dużo filmów, ale jak mi się jakiś szczególnie spodoba to po 3 razy go oglądam.. czy to cecha 9tkowa? :wink: Powiedzcie swoje zdanie 9tki :mrgreen:
niesamowite jakieś,
pamiętam jak non stop puszczałem

Bear McCreary - All Along The Watchtower
albo
The Wall Live Berlin 24 The Trial
albo
Basil Poledouris-Hymn for Red October. :)


Rilla: Proszę o podpisywanie linków!
9w8, ESTP

Awatar użytkownika
bohemian angel
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2009, 16:30
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Brno

Re: Te same filmy i piosenki w kółko ;D

#9 Post autor: bohemian angel » niedziela, 12 lutego 2012, 16:11

Ja zauważyłam,że z wielką niechęcią odkrywam coś nowego.Jeśli ktoś mi przesyła linki z muzyką do posłuchania to w większości przypadków nawet tych teledysków nie otworzę.Ale jeśli już się zdarzy i pokocham jakiś utwór czy zespół to męczę jedno i to samo w kółko ;)
Nie wiem z czego to się bierze ,ale odczuwam to trochę jako mechanizm obronny przed przesytem informacji. Przeraża mnie fakt,że świat jest tak złożony i różnorodny i że nie zdążę tego wszystkiego poznać.. dlatego minimalizuję doznania jak tylko mogę... :roll:

ODPOWIEDZ