Czy 9 są nudne?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
edy
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 10:24
Lokalizacja: z Nangijali

klamstwo cd

#16 Post autor: edy » sobota, 17 stycznia 2009, 14:58

kłamstwo napewno nie jest domeną 9 , z moich obserwacji 3 wiodą prym, ale ta obserwacja może wynikać ze znajomości własnie z tymi typami, dlatego o innych nie zabieram glosu..tzn są wyraziste,innych jeszcze nie potrafiłam zaklasyfikować.


Kłamstwo nie może być nieświadome, a jeśli jako obserwatorzy zauważymy, że ktoś nie zauważa granicy między tym co prawdziwe, a tym co mija sie z prawdą,to przypomina rodzaj natrectwa i to trzeba leczyć.
Osoby, które straciły kontrolę nad tym, gdzie kończy się prawda a zaczyna kłamstwo potrafią bez mrugnięcia oka oszukać wariograf.Jednak nie dlatego, że sa wyrachowane, nawet gyby chcialy, nie kontroluja się.
Poecam lekturę Paula Ekmana"kłamstwo i jego wykrywanie.."

A czy jesteśmy nudni? Ludzie do nas sami wracają, straraja się o kontakty z nami i choć nasza opieszałośc momentami może wyprowadzić najbardziej wyrozumiałych to w moim przypadku tworzą się z tego żarciki i ludzie przyjmuja to z pobłażliwością..


poszukujemy klucza do raju a mamy otwarte niebo ;)

9w8

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#17 Post autor: Hydra » sobota, 17 stycznia 2009, 19:30

Ad vocem "brylowania" i utraty energii - moja ulubiona 9 piosneczka
"Kto ma uszy, niech słucha." :lol:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Tensai
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 13 marca 2009, 16:46

#18 Post autor: Tensai » piątek, 13 marca 2009, 22:31

Z byciem widzianym jako nudnym, to jest tak, że (przynajmniej imho) niebardzo interesują mnie osoby, których nie znam i raczej nic w ich kierunku nie robię. Ale jeśli tylko jakaś osoba poświęci trochę chęci/czasu/energii czy co tam chce, żeby mnei poznać, to sądzę, że nie będzie się nudzić. Fakt, z jakąś inicjatywą od razu nie wyskoczę, ale jak już widzę, że moje dziwne idee, czy pomysły nie wywołają jakichś problemów, kłótni, czy innych nieporządanych efektów, to się troszkę rozkręcam.
Nie robię dobrego pierwszego wrażenia (złego też nie). Jestem taki "przeciętny" na pierwszy rzut oka. Nie wiem, jak z innymi 9, bo chyba żadnej nie znam, wiec się nie wypowiadam.
Tyle

Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#19 Post autor: kinia » wtorek, 7 kwietnia 2009, 18:44

Szopa pisze: Chyba lubimy sie klocic. Ja lubie, ale ja zdrowe nie jestem, nie wiem jak to wygląda z innymi. Przyznanie się do porażki nie jest problemem, pod warunkiem, że faktycznie popełniło się błąd. Ogolnie lubie dyskutowac, ksztalcic sie przez rozmowe, prowokować.
z tą kłótnią to nie wiem... w moim przypadku to zależy od autorytetu, jeśli ktoś jest w moim mniemaniu "mądrzejszy" to głosu nie podniosę,
ale myślę ze to jest związane z moim bardzo niskim poczuciem wartości i świadomościom że pewnie się mylę, i że to z pewnością moja wina :(
jak trafię na kogoś "głupszego" to wióry lecą :shock: :? :wink:
9w1, ISFj

Awatar użytkownika
pumpkin
Posty: 282
Rejestracja: środa, 8 listopada 2006, 13:37

#20 Post autor: pumpkin » wtorek, 7 kwietnia 2009, 22:31

znam dwie 9 i mam do nich różny stosunek. jedna z nich jest gadatliwa, miła, ogólnie fajna, osoba do tańca i do różańca, jak to się mówi : ]
druga jest straaaaasznie nudna. gada dużo, same pierdoły, ma dziwne poglądy, dziwne ideały, jest strasznie upierdliwa, złośliwa i uparta. nie lubię tej osoby :p

Rilla pisze: Moim zdaniem żaden człowiek nie jest nudny. Nie spotkałam jeszcze nudnego człowieka. W każdym tkwi coś niezwykłego i pięknego. Każdy ma w sobie tajemniczą, niezbadaną głębię, która mnie intryguje, w którą chciałabym wejrzeć.
ooooj ja spotkałam nudne osoby, z którymi można rozmawiać np. tylko o kosmetykach i butach : ] autentycznie :lol:
ale w sumie do nich nic nie mam. niech sobie będą jacy są
4w5
"Nie, nie, nie prawda, że nie mamy nic prawdziwego
Jest, jest jak było przed wiekami piekło i niebo"

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#21 Post autor: chottomatte » piątek, 22 maja 2009, 23:07

Dziewiątki nudne? Nie, nie, nie. Ostatnio przeskanowałam moje dwie najlepsze przyjaciółki -> okazało się, że obie są 9w1 :D Lepszych lotów jak z nimi to z nikim nie miałam :mrgreen: Obie bywają spokojne - ja też, ale potrafią się też nakręcić szybko - jak ja :mrgreen: Objawów "nudy" u nich nie zauważyłam - ja się z nimi dogaduję niemal bez słów.
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 listopada 2009, 19:07 przez chottomatte, łącznie zmieniany 1 raz.
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#22 Post autor: Grin_land » wtorek, 14 lipca 2009, 19:00

no ja znam jedną domniemaną 9 po teście (ona mnie tu sprowadziłą) i jest to jedna z osób z którymi zawsze lubię spędzić trochę czasu, może nie byłyśmy nigdy przyjaciółkami, ale potrafi mnie zawsze rozbawić (nie tylko mnie) jest ciekawą, pomysłową i zdolną osobą, potrafi też słuchać i śmiać się z cudzych dowcipów (o czym często zapominają inne "dusze towarzystwa")

lubię z nią przebywać i rozmawiać :D
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Karolka
Posty: 105
Rejestracja: środa, 27 maja 2009, 09:43
Lokalizacja: Gdańsk

#23 Post autor: Karolka » wtorek, 14 lipca 2009, 19:22

pumpkin pisze:
Rilla pisze: Moim zdaniem żaden człowiek nie jest nudny. Nie spotkałam jeszcze nudnego człowieka. W każdym tkwi coś niezwykłego i pięknego. Każdy ma w sobie tajemniczą, niezbadaną głębię, która mnie intryguje, w którą chciałabym wejrzeć.
ooooj ja spotkałam nudne osoby, z którymi można rozmawiać np. tylko o kosmetykach i butach : ] autentycznie :lol:
ale w sumie do nich nic nie mam. niech sobie będą jacy są
Ja też spotkałam trochę nudziarzy w życiu, ale to chyba nie zależy od typu. Ostatnio poznałam nudziarza perfekcjonistę i nudziarza indywidualistę.
4w5 "Moje dzisiaj obala moje wczoraj"

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#24 Post autor: Fenol » wtorek, 14 lipca 2009, 21:43

a dziewiątki potrafią być dość szalone i bynajmniej nie nudne. Wszystko zależy od egzemplarza. Jedno tylko pozostaje niezmienne: lenistwo :lol:
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#25 Post autor: Grin_land » wtorek, 14 lipca 2009, 21:47

Fenol pisze:a dziewiątki potrafią być dość szalone i bynajmniej nie nudne. Wszystko zależy od egzemplarza. Jedno tylko pozostaje niezmienne: lenistwo :lol:
tudzież niezdecydowanie owocujące tym że "czas przez palce przecieka" co mi zawsze wypominała ma Rodzicielka
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#26 Post autor: Fenol » wtorek, 14 lipca 2009, 21:49

no przecież nikt nie jest idealny... ale można wam to wybaczyć :D nadrabiacie innymi rzeczami 8)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#27 Post autor: Grin_land » wtorek, 14 lipca 2009, 21:50

Fenol pisze:no przecież nikt nie jest idealny... ale można wam to wybaczyć :D nadrabiacie innymi rzeczami 8)
staraaamy się! :roll: :wink:
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#28 Post autor: Rilla » piątek, 17 lipca 2009, 01:00

Karolka pisze:
pumpkin pisze:
Rilla pisze: Moim zdaniem żaden człowiek nie jest nudny. Nie spotkałam jeszcze nudnego człowieka. W każdym tkwi coś niezwykłego i pięknego. Każdy ma w sobie tajemniczą, niezbadaną głębię, która mnie intryguje, w którą chciałabym wejrzeć.
ooooj ja spotkałam nudne osoby, z którymi można rozmawiać np. tylko o kosmetykach i butach : ] autentycznie :lol:
ale w sumie do nich nic nie mam. niech sobie będą jacy są
Ja też spotkałam trochę nudziarzy w życiu, ale to chyba nie zależy od typu. Ostatnio poznałam nudziarza perfekcjonistę i nudziarza indywidualistę.
Cóż, widocznie nie spotkałam jeszcze nudnej osoby. Zazwyczaj wybieram sobie towarzystwo i nie ma wśród nich osób mówiących tylko o kosmetykach i butach. Poza tym może po prostu nie ma nudniejszej osoby ode mnie, więc może to dlatego tak trudno mnie zanudzić.

Znam Dziewiątki, które są sympatyczne, spokojne i mówiące tylko wtedy, gdy mają coś ciekawego do powiedzenia. A to, że z reguły są niezdecydowane i na większość pytań odnośnie ich zdania odpowiadają "nie wiem", "trudno powiedzieć", "to zależy", "obojętnie" itd, nie jest dla mnie złe. Dzięki temu czuję się pewnie, że mogę przejąć inicjatywę, że ktoś zdaje się całkowicie na mnie. Nikt mnie nie tłamsi. To miłe uczucie. Miło poużywać nieco władzy. Męczące bardzo, ale miłe.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

#29 Post autor: .Anka. » poniedziałek, 27 lipca 2009, 13:47

Kiedyś myślałam, że 9 to: nudne, nijakie, pospolite. Ale spotkałam Grin_land, Zielonego Smoka i jeszcze jedną 9w1 (cii, to sekret, kto to taki) i poglądy zmieniam!
PS mogłam niechcący kogoś pominąć, to dopiszę.

Przepraszam, Was 9 wybaczcie mi tą ignorancję! Tylko mam jedną prośbę: postarajcie się wyrażać to, co myślicie, a chcielibyście realizować! :) I będzie wspaniale! A takie 4 jak ja to woli się nawet posprzeczać, niż żeby mu ulegano, bo KOCHA swobodę i możność realizowania siebie. Dlatego (generalizując) przy 4 zawsze możecie powiedzieć, że wolicie kotleta zamiast udko. :) Skąd ludzie mają wiedzieć, czego pragniecie? Nie czytamy w ludzkich myślach!

Chciało by się mieć tyle spokoju... :roll: jak Wy...
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

Awatar użytkownika
Poetownik
Posty: 334
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2009, 22:11
Enneatyp: Mediator

#30 Post autor: Poetownik » poniedziałek, 27 lipca 2009, 14:09

.Anka. pisze:Kiedyś myślałam, że 9 to: nudne, nijakie, pospolite. Ale spotkałam Grin_land, Zielonego Smoka i jeszcze jedną 9w1 (cii, to sekret, kto to taki)
To pewnie ja :P

ODPOWIEDZ