Kim jest Hydra ?? ;p

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#46 Post autor: Hydra » niedziela, 10 grudnia 2006, 20:28

:D:D
Proszę Cię,
:D:D
teraz z polskiego na nasze:
1. Pojedynkowanie sie z wiatrakami to mój ulubiony sport - szkoda, że tak mało wiatraków... :D
2. Orwell był genialny - skrajność lękowa to stan, w którym wykonujesz rozkaz NA PEWNO WBREW SWOJEJ WOLI
3. Nie wiem skąd wniosek, że mnie jest to potrzebne
Vilq pisze:Zajmujesz się, krzywdzeniem ludzi, kręci Cię to?,,, karmisz się satysfakcją taką... a może walczysz wewnętzrnie z własną osobistą hydrą, demonem, ego?...
Czy Ty aby nie przesadzasz w swoim oratorskim szale :?:


MY NIE MóWIMY NIC

Vilq
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 10:45
Lokalizacja: znad morza

#47 Post autor: Vilq » niedziela, 10 grudnia 2006, 21:11

cyt."skrajność lękowa to stan, w którym wykonujesz rozkaz NA PEWNO WBREW SWOJEJ WOLI "
Wiem co to jest,ten stan..., ale popełniasz błąd pisząc o nim "w formie Ty w czasiem teraźniejszym". ponieważ mnie to nie dotyczy. Jedynym przypadkiem kiedy by mi to groziło - byłoby przystawienie lufy do głowy którejś z osób bardzo mi bliskich (np. komuś z rodziny) i wymagać ode mnie wtedy, co Ci tylko przyjdzie do głowy. Ale o taką sytuację aktualnie bardzo trudno (nie znasz adresu) więc dalej nie rozumiem, ni w ząb :roll: , dlaczego o tym wspominasz i piszemy?.....................
Orłell był genialny... czy to znaczy że "skrajność lękowa to stan, w którym wykonujesz rozkaz NA PEWNO WBREW SWOJEJ WOLI " jest jakimś fenomenem nieziemskim???... Co Cie w tym temacie wciąż tak fascynuje??... że może jest stan w którym nie ma wolnej woli?...
Nawet jeśli wykonuję polecenie ratując kogoś (przykładową bliską osobę) to wykonuję posłuszeństwo bo chcę... z woli swej ratować. Ale mógłbym też nie wykonać posłusznie polecenia skazując ją na śmierć. i co Ty na to?
W Hyde Park jest nowy temat "TEST dla samopomocy" podany dzisiaj - byłabyś łaskawa spojrzeć... będę zobowiązany - z góry Dzięki

EDIT:

cyt. "A Hydra jest ... najdoskonalszą formą organizmu cudzożywnego występującą w przyrodzie - jest PASOŻYTEM"
Czy szcowne grono forowiczów łaskawie może liczyć na podpowiedź?... Na 2 pytania : W jakiej przyrodzie (może baśniowej?...) występuje hydra(lub kiedykolwiek występowała - czy są na to dowody w postaci wykopalisk np.)?, i dlaczego twierdzisz że hydra jest najdoskonalsza z pasożytów?
Tysiące, a może miliony organizmów (jak wszy, kleszcze) są doskonałymi pasożytami. Zawsze myślałem że doskonałość, jak w zbrodni doskonałej, polegałaby na tym, że jest zbrodnia, ale brak zabójcy, a nawet (śladu)ofiary.

Hydrze chłepcącej z resztek wolnej jaźni
posłuszeństwo pozbawione cierpienia ofiary
spędza sen i apetyt przynajmniej jednej z odgłów

EDIT:

Aha... Dlaczego Hydra, a nie np....... Wampir Energetyczny?... Teraz, gdy zostałaś odczytana i degradowana nie myślisz właśnie o zmianie nicka?...
Nic nie tracę. Ze wszystkiego już zrezygnowałem co mogło narażać mnie na straty.

Vilq
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 10:45
Lokalizacja: znad morza

#48 Post autor: Vilq » piątek, 15 grudnia 2006, 18:53

Tu jeszcze raz znów najlepszy wiatrak Hydry.
Czy to milczenie jej jest formą uznania zarzutów i winy? Dowody jednak pozostały jednoznaczne, więc dlaczego miałoby być inaczej?...
Przyszła tu wojować i została zasłużenie potraktowana. Powinna być własciwie zadowolona po potraktowaniu jak wojowniczki.
Czy już cierpi......? Możliwe jak sugerowałem wczesniej, to masohizm (ale nie oczekuję podziękowań za spełnienie oczekiwań..)
Dziękujemy Hydrze! Brawa!...
Nic nie tracę. Ze wszystkiego już zrezygnowałem co mogło narażać mnie na straty.

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#49 Post autor: kidziorek » piątek, 17 sierpnia 2007, 17:37

Vilq...ona nie wie co odpisać...pojechałeś jak po dobrej trawie ;)
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

ODPOWIEDZ