Rozrywki 9

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

Rozrywki 9

#1 Post autor: koefe » środa, 2 kwietnia 2008, 20:08

Dziewiątka uchodzi za najbardziej spokojny i za najmniej szukający wrażeń typ. Aby sprawdzić w jakim stopniu jest to zgodne z prawdą, mam kilka pytań.

W jaki sposób urozmaicacie swój wolny czas, jak się bawicie? Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie? Czy przybierają one czasem charakter działań zorganizowanych, czy raczej spontanicznych?


"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
sonja
Posty: 152
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 16:30

#2 Post autor: sonja » środa, 2 kwietnia 2008, 20:29

W jaki sposób urozmaicacie swój wolny czas, jak się bawicie?
Zależy co znajomi wymyślą...
Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie?
Żadne? Chociaż nie...lubię spacery. Najlepiej baardzo długie.
Czy przybierają one czasem charakter działań zorganizowanych, czy raczej spontanicznych?
Rzeczy, które robię dla przyjemności nie planuję praktycznie nigdy. Po prostu czasami mi strzeli do głowy, żeby coś ciekawego zrobić to albo to robię od razu albo wcale. Przyjemności to jedyna rzecz jakiej nie odkładam na potem ;)
Dziewiątka uchodzi za najbardziej spokojny i za najmniej szukający wrażeń typ.
No nie wiem... U mnie to jest tak, że mam bardzo spokojnych znajomych, którzy nie lubią imprez, wyjść w większej grupie itp, a zabawa bez nich to nie to samo. Chociaż czasem jak mnie rozpiera energia i chęć do zabawy zaczynam robić różne dziwne rzeczy np tańczę na środku ulicy i wtedy niektórzy uznają mnie za wariatkę a inni mówią, że mam ciekawą osobowość.
Hey now now, we're goin' down down
and we ride the bus there and pay the bus fare
or we find a new reason, a new way of living
and we breathe it in and try to dream again

Flegmatyczna Dziewiątka, INFp

Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

#3 Post autor: koefe » środa, 2 kwietnia 2008, 21:12

sonja pisze: Zależy co znajomi wymyślą...
A co tam znajomi zazwyczaj wymyślają?
Żadne? Chociaż nie...lubię spacery. Najlepiej baardzo długie.
Również lubię, zarówno samotne jak i w towarzystwie.
Rzeczy, które robię dla przyjemności nie planuję praktycznie nigdy. Po prostu czasami mi strzeli do głowy, żeby coś ciekawego zrobić to albo to robię od razu albo wcale.
Ja uwielbiam planować. Pomysłów zawsze miałem dużo, jednak brakowało mi zwykle konsekwencji, by wprowadzić je w życie.
Chociaż czasem jak mnie rozpiera energia i chęć do zabawy zaczynam robić różne dziwne rzeczy np tańczę na środku ulicy i wtedy niektórzy uznają mnie za wariatkę a inni mówią, że mam ciekawą osobowość..
Mam w kręgu swoich znajomych osoby z podobnymi skłonnościami. Nigdy nie rozumiałem dlaczego uważali oni takie zachowania za przejaw oryginalności. Czasami jednak podejmowałem ich grę, żeby wjechać im trochę na ambicję i pokazać, że można posunąć się jeszcze dalej.
"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
sonja
Posty: 152
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 16:30

#4 Post autor: sonja » czwartek, 3 kwietnia 2008, 18:31

A co tam znajomi zazwyczaj wymyślają?
No właśnie rzadko coś wymyślają, a jak już coś wymyślą to najczęściej jakiś nocny wypad do kina/maraton filmowy u kogoś albo jakiś koncert. Do teatru też często chodzę, ale to z rodzicami.
Mam w kręgu swoich znajomych osoby z podobnymi skłonnościami. Nigdy nie rozumiałem dlaczego uważali oni takie zachowania za przejaw oryginalności. Czasami jednak podejmowałem ich grę, żeby wjechać im trochę na ambicję i pokazać, że można posunąć się jeszcze dalej.
Nie uważam tego za jakiś szczególny przejaw oryginalności. Wkurza mnie tylko, jak ludzie się tym nadmiernie emocjonują. Nie lubię kiedy ktoś na mnie patrzy jak na idiotkę albo jakbym była nie wiadomo jak fascynująca. [/code]
Hey now now, we're goin' down down
and we ride the bus there and pay the bus fare
or we find a new reason, a new way of living
and we breathe it in and try to dream again

Flegmatyczna Dziewiątka, INFp

Łoś Demiurg
Posty: 10
Rejestracja: środa, 26 grudnia 2007, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Łoś Demiurg » niedziela, 20 kwietnia 2008, 20:14

sonja pisze: Nie uważam tego za jakiś szczególny przejaw oryginalności. Wkurza mnie tylko, jak ludzie się tym nadmiernie emocjonują. Nie lubię kiedy ktoś na mnie patrzy jak na idiotkę albo jakbym była nie wiadomo jak fascynująca. [/code]
Nie ma co się przejmować co sobie inni pomyślą. Tzn. w jakiś rozsądnych granicach.

Ja jestem dość energiczny i aktywny, ale nie przepadam za imprezami, spontonami itd. Lubię spacery, góry, basen, długie rozmowy - często dośc dynamiczne :) No i jestem ciekawy świata - to też aktywnosć :)
9w8

China_Park
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 7 czerwca 2008, 18:05

Re: Rozrywki 9

#6 Post autor: China_Park » sobota, 7 czerwca 2008, 18:18

koefe pisze:Dziewiątka uchodzi za najbardziej spokojny i za najmniej szukający wrażeń typ. Aby sprawdzić w jakim stopniu jest to zgodne z prawdą, mam kilka pytań.

W jaki sposób urozmaicacie swój wolny czas, jak się bawicie? Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie? Czy przybierają one czasem charakter działań zorganizowanych, czy raczej spontanicznych?
zależy, ja lubię naprzykład imprezować, więc nie nazwałabym tego spokojem i opanowaniem.. :)

Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

#7 Post autor: koefe » czwartek, 26 czerwca 2008, 17:34

No tak, ale impreza imprezie nie równa. Samo to, że się na nie chodzi nie jest niczym nowym - ciekaw jestem w jakich rodzajach imprez gustujecie? Albo też w jakich chcielibyście wziąć udział, ale nie mieliście nigdy okazji?
"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

Re: Rozrywki 9

#8 Post autor: Memory » piątek, 8 sierpnia 2008, 12:49

koefe pisze:Dziewiątka uchodzi za najbardziej spokojny i za najmniej szukający wrażeń typ.
Oj, wydaje się tak tylko. :P Oczywiście nie doszukuję się ich na okrągło, jednak gdy nadarzy się okazja, to lubię sobie poszaleć.
W jaki sposób urozmaicacie swój wolny czas, jak się bawicie?
Szukam bez przerwy okazji do śmiechu, co bardzo urozmaica mi czas spędzony w gronie kumpli.
Wygłupiam się też dużo, nie przeszkadza mi robienie z siebie idiotki [oczywiście wśród sprawdzonych osób].
Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie?
Taniec do białego rana w dobrych klubach. :D
Czy przybierają one czasem charakter działań zorganizowanych, czy raczej spontanicznych?
Spontaniczność to mój żywioł. :twisted:
ciekaw jestem w jakich rodzajach imprez gustujecie? Albo też w jakich chcielibyście wziąć udział, ale nie mieliście nigdy okazji?
Domówki, imprezy klubowe, nawet ciekawie jest wypić również browara w dobrym towarzystwie i filmami na DVD.
Bardzo chciałabym wybrać się na powszechną imprezą, typu Parady Miłości w Berlinie. Niestety kasy brak.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: Rozrywki 9

#9 Post autor: Absynt » piątek, 8 sierpnia 2008, 13:15

Memory pisze:
Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie?
Taniec do białego rana w dobrych klubach. :D
O! :twisted:

I kto powiedzial, ze 9 to najbardziej spokojny typ? :> Moze najmniej konfliktowy, ale czyzby ktos zapomnial o flegmatycznych piatkach?
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#10 Post autor: Memory » sobota, 9 sierpnia 2008, 11:49

Moze najmniej konfliktowy, ale czyzby ktos zapomnial o flegmatycznych piatkach?
Odkryłam moje nowe powołanie, także może być wykorzystywane w formie rozrywki.

Obijanie buźki nielubianym koleżankom. :twisted:
Teraz obalę kolejną teorię - 9 nie są najmniej konfliktowe. Przynajmniej nie te w8. :)
6w7 sp/sx, EIE

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#11 Post autor: NoLeader » sobota, 9 sierpnia 2008, 23:59

absynt pisze: I kto powiedzial, ze 9 to najbardziej spokojny typ? :> Moze najmniej konfliktowy, ale czyzby ktos zapomnial o flegmatycznych piatkach?
Dałbyś już spokój tym piątkom :D

Memory pisze: Odkryłam moje nowe powołanie, także może być wykorzystywane w formie rozrywki.

Obijanie buźki nielubianym koleżankom. :twisted:
Teraz obalę kolejną teorię - 9 nie są najmniej konfliktowe. Przynajmniej nie te w8. :)
Szczegóły! Szczegóły! :D

ps. kiedy wrzucisz swoją fotkę? :D

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#12 Post autor: Memory » niedziela, 10 sierpnia 2008, 00:26

Szczegóły! Szczegóły!
Lepiej nie domagaj się. Pomińmy... zbyt krwawe. xD
Chociaż [nie]skromnie się przyznając można orzec, że ostatnie "słowo" należało do mnie.
Natomiast jeśli chodzi o uszczerbki na urodzie, to u mnie skończyło się na szczęście tylko na niewinnym siniaku nabitym tuż przy skroni, więc szczególnie nie ucierpiałam.

Chociaż nie chcę zgrywać twardziela w całej okazałości, na zewnątrz okazywałam aurę stoickiego spokoju, a wewnątrz trochę obawiałam konfrontacji. Jednak podołałam zadaniu i nawet... przyznam, że przyjemnie jest czasem wyzwolić złość w dość niekonwencjonalny sposób.
Dlatego polecam Drogie 9, warto czasem uwierzyć we własne siły. :D
ps. kiedy wrzucisz swoją fotkę?
Miałam wrażenie, że ten temat brzmi 'rozrywki dla 9', nie dla 5. ;)
6w7 sp/sx, EIE

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#13 Post autor: NoLeader » niedziela, 10 sierpnia 2008, 00:33

Memory pisze: Natomiast jeśli chodzi o uszczerbki na urodzie, to u mnie skończyło się na szczęście tylko na niewinnym siniaku nabitym tuż przy skroni, więc szczególnie nie ucierpiałam.
To widzę ostro było :D
Miałam wrażenie, że ten temat brzmi 'rozrywki dla 9', nie dla 5. ;)
To aż taka zajebista jesteś? :D Teraz tylko podbiłaś moją ciekawość :D

A żeby nie wylądować w koszu za off topic, to powiem, że znam kobietę 9w8, która jest społeczna i lubi społeczne rozrywki, i znam gościa 9w1, który jest totalnie wycofany.

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#14 Post autor: Memory » niedziela, 10 sierpnia 2008, 00:45

To aż taka zajebista jesteś? Teraz tylko podbiłaś moją ciekawość
Nie do mnie należy decyzja.
Niestety potrzeba pozostania anonimową bierze górę nad chęcią ukazania się i póki co nie zapowiada się na zmianę stanu rzeczy. Chyba, że wyjątkowo ktoś się uprze i mnie przekona. Może ustąpię. :P

Dobra, koniec tematu, bo zaraz rozpocznie się prawdziwy off top. :)
6w7 sp/sx, EIE

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#15 Post autor: NoLeader » niedziela, 10 sierpnia 2008, 00:47

Sprawdz skrzynkę. :)

ODPOWIEDZ