Rozrywki 9

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

Re: Rozrywki 9

#16 Post autor: Celice » poniedziałek, 11 sierpnia 2008, 14:00

koefe pisze:Dziewiątka uchodzi za najbardziej spokojny i za najmniej szukający wrażeń typ. Aby sprawdzić w jakim stopniu jest to zgodne z prawdą, mam kilka pytań.

W jaki sposób urozmaicacie swój wolny czas, jak się bawicie? Jakie rodzaje aktywnych form wypoczynku preferujecie? Czy przybierają one czasem charakter działań zorganizowanych, czy raczej spontanicznych?
Jako spokojny typ nie ma dla mnie większej przyjemności niż pospacerować, porozmawiać z jakąś (jedną) osobą, którą lubię

ale :twisted:

9 ma jeszcze tą "zaniedbaną" stronę i tak czasami pewne "przełamanie" się uświadamia mi jak wspaniałą sprawą jest pójść na jakąś imprezę taneczną, do ludzi, otworzyć się na innych, na nowe znajomości, zabawę, rozmowę, usmiech... :)
Wtedy można poczuć się naprawdę wyjątkową i wartościową osobą, widząc że budzi się sympatię otoczenia, a nie tylko zagłębiać w sobie i wmawiać że nikt mnie nie rozumie ;)



Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#17 Post autor: In3orn » wtorek, 4 listopada 2008, 19:00

Lubię różne wypady na koncerty. Do klubów mniej. Zwykle wszystko wychodzi spontanicznie, bo wychodzę głównie ze względu na propozycję znajomych - nie do odrzucenia i last minute xD Raz byłem sam na koncercie i jakoś nie chce mi się tego powtarzać.

Rozrywka to też oglądanie meczy czy formuły jeden. To też wśród znajomych. Zazwyczaj F1 z takim jednym dobrym kolegą oglądam. Samemu mi się raz zdarzyło czy dwa - w wypadkach nadmiernie leniwego nastroju.

Poza tym wypady do parku, szczególnie w lato :)
Don't give up! Never give up! Never back down!

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#18 Post autor: Snufkin » środa, 12 listopada 2008, 22:34

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 11:13 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#19 Post autor: Memory » środa, 12 listopada 2008, 22:43

Niemal każdy typ, wykluczając jedynki, może skończyć, jako dresiarz.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Rozrywki 9

#20 Post autor: Grin_land » sobota, 19 września 2009, 00:35

a ja dziś nareszcie trafiłam na lodowisko. I było nieźle, tylko jutro przed wyjściem się porozciągam i poćwiczę z 10 minut bo byłam taka sztywna i asekuracyjna w tej jeździe. I wyjdę wcześniej naostrzyć łyżwy.
Chciałabym teraz chodzić tak niemal codziennie, a jak już się rok akademicki zacznie 2-3 razy w tygodniu :D lubię łyżwy a potrzebuję ruchu.

(Ach! i dziś tak okropnie chce mi się wyjść potańczyć. Tylko nie mam W CZYM iść na taką imprezę. mam albo wygodne luzackie -i czarne- ubrania, albo eleganckie i raczej nie do tańczenia na całego)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Grizzly
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 25 lipca 2009, 13:36
Lokalizacja: Z Mazur

Re: Rozrywki 9

#21 Post autor: Grizzly » sobota, 3 października 2009, 01:30

Jak rozrywki to tylko sam. Iść z psem do lasu, albo pojechać gdzieś rowerem. Ze znajomymi to raczej takie przyziemne sprawy jak wyjść sobie do miasta.
9w8

ODPOWIEDZ