Jakie kobiety lubia panowie 9?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#16 Post autor: Hydra » niedziela, 1 lipca 2007, 17:46

Zielony smok pisze: A propo relacji damsko męskich - facet mi niektóre męskie Dziewiątki a być może i pewnych asystentow. przypomina. Trzeba odczekać minutkę
http://pl.youtube.com/watch?v=a0NDVCtmo ... ed&search=
Czyżby jedna z tych osławionych "najtrwalszych" relacji 1-9 :lol:
Widziałam się tam tylko w jednej roli - faceta z balonikami :)


MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Piwko Wielkie
Posty: 85
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 00:00
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Piwolandia

Re: Jakie kobiety lubia panowie 9?

#17 Post autor: Piwko Wielkie » środa, 4 lipca 2007, 00:27

Avin pisze:tak mnie zastanawia w kim gustujecie, jaka musi byc kobieta by zwrociliscie na nia uwage? wyglad zewnetrzny, cechy charakteru itd
Trudno to wyrazić, ale nie wiem za co pokochałem tę jedyną (która i tak nie dajemi szansy). Za uśmiech, oczy, głos? Za to że jest utalenowana, inteligentna, ładna i zawsze radosna? Że pocieszy gdy trzeba? Za to że jest?
Chyba tak, poprostu - kobieta musi mieć to coś - takie cos co samo, bez większego wysiłku przyciąga uwagę. Powiem więcej - imho każda kobieta takie coś ma, tylko inny model, dlatego nie na każdego faceta działa.

Zatem - nie ma ogólnie ładnych i brzydkich, fajnych i głupich - to wszystko zależy od gustu, od tego, kto i w jaki sposób odbiera daną osobę i od sił wyższych.
9w1 "The Dreamer" / ISFp (?) / 2 lata, a ja nawet 100 nie wbiłem. Ha!
Obrazek

Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

#18 Post autor: koefe » poniedziałek, 18 lutego 2008, 22:33

Takich cech pożądanych i niepożądanych mógłbym wymienić dużo, ale ostatnio zdałem sobie sprawę, że nie lubię kobiet, które mają skłonność do narzekania.
"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

Re: Jakie kobiety lubia panowie 9?

#19 Post autor: Celice » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 11:09

Piwko Wielkie pisze: Chyba tak, poprostu - kobieta musi mieć to coś - takie cos co samo, bez większego wysiłku przyciąga uwagę. Powiem więcej - imho każda kobieta takie coś ma, tylko inny model, dlatego nie na każdego faceta działa.

Zatem - nie ma ogólnie ładnych i brzydkich, fajnych i głupich - to wszystko zależy od gustu, od tego, kto i w jaki sposób odbiera daną osobę i od sił wyższych.
To samo działa też w drugą stronę ;)
9w8

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#20 Post autor: Absynt » wtorek, 26 sierpnia 2008, 00:36

Feanor pisze:Mile, wyrozumiale, inteligente, z poczuciem humoru, lekko szalone, ..., wredne. Zielone oczy sa dodatkowum atutem :wink:

Tyle, ze teraz jestem z kobieta - osemka, ktora jakby nie do konca wpasowuje sie w te ramy...ale to moze i dobrze...
Ja przy niej odzyskuje radosc i osiagam spokoj, a ona przy mnie sie wyluzowuje i odstresowuje. Pani 8 ;). I o dziwo jest wlasnie taka jak pisze Feanor.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

kloto
Posty: 25
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 12:15
Kontakt:

#21 Post autor: kloto » czwartek, 26 marca 2009, 12:37

jako partnerka 9 musze przyznac, ze zdradzam cechy, ktore wystapily na poczatku tematu, ale ich oddzialywanie na ten numer ujawnilo sie po dosyc dlugim czasie. dziwna sprawa, bo odnioslam wrazenie, ze 9 lubi obfitosc w sferze aparycji, ale, ze jest niepewna siebie to nie zdradza owych preferencji, co doprowadzilo do przewrotu w ideale kobiety u mojego partnera. gdyz bedac przeciwienstwem jego typu urody kobiecej znalazlam sie jako kobieta jego zycia, a to za sprawa moich czworkowych cech :) nie to bym faworyzowala 4, ale odnosze wrazenie, ze 9 brakuje sily przebicia, zdolnosci do obrony wlasnej indywidualnosci, bedac nosicielem wielu pieknych cech po prostu pozwala im pozostawac ukrytym przed widokiem otoczenia. z tak zapuszkowanym wnetrzem rzadko mozna sie spotkac, ale ilez w nim bogactwa. z relacji mojego partnera wynika, ze imponuje mu moje podejscie do jego osoby, a mianowicie przykladanie uwagi do jego osobowosci, przezyc, rownouprawnienie i silne akcentowanie jego osoby w naszym ukladzie, proba eksponowania jego indywidualnych potrzeb, zainteresowan, nieustanne starania zmierzajace do wylonienia go z szarosci w jakiej sie kamufluje. mysle, ze 9 to niezly kameleon :D

Awatar użytkownika
kuniu
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 7 czerwca 2009, 20:49
Lokalizacja: Kraków

#22 Post autor: kuniu » niedziela, 7 czerwca 2009, 21:22

odgrzebię stary temat, bo ciekawy, poza tym jakoś chciałbym tu zaistnieć :D
zgadzam się z przedmówczynią, 9 potrzebuje kogoś aktywnego, a zarazem niewyczerpanie cierpliwego, bo otworzyć się nie jest łatwo. Kogoś, kto za uszy wyciągnie z pancerzyka. Tak naprawdę ten pancerzyk jest bardzo kruchy, spotkałem parę osób w życiu, które bardzo szybko i łatwo mnie "otworzyły", wszystkie były pełne energii, pomysłów i takiej zwykłej ludzkiej serdeczności.
A kolor oczu nie gra roli, dla mnie przynajmniej...
9w1,no nie chce wyjść inaczej:)

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 283
Rejestracja: niedziela, 25 stycznia 2009, 15:24

#23 Post autor: Petroniusz » sobota, 20 czerwca 2009, 17:35

Zdecydowanie nie są. Jako jedyny typ nie stara się być na siłę fajny i czymś się wyróżnić. Jako jedyny nie wstydzi się swojej "przeciętności".
9 są wyjątkowe poprzez swoją prostote i wyluzowanie. Nudni są z kolei ci co na siłę starają się dowieść swojej wyjątkowości.
Poza tym lubią życie i to też sobie cenie.
7w6 ENTP

Awatar użytkownika
Afik
Posty: 46
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 20:15

#24 Post autor: Afik » środa, 1 lipca 2009, 20:04

Ciche, skryte, ale w inny sposób niż femme fatale. Bardziej słodkie i niewinne ;)
niech będzie 3...

Awatar użytkownika
Poetownik
Posty: 334
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2009, 22:11
Enneatyp: Mediator

#25 Post autor: Poetownik » piątek, 24 lipca 2009, 20:38

W sumie mógłbym się podpisać pod postem Afika.
Dziewczęca, wrażliwa, nielogiczna, uczuciowa, skromna - taka mi się marzy. Ach, ech, czy istnieją jeszze takie? No pewnie, ale czemu tak niewiele?

ODPOWIEDZ