Z 4w3 w 8?

Wiadomość
Autor
Fly
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 17 grudnia 2013, 22:20

Z 4w3 w 8?

#1 Post autor: Fly » czwartek, 20 lutego 2014, 23:36

Witam!
Robiłem test jakieś pół roku temu,dziś wykonałem go ponownie i wykazało mi zupełnie inny typ,niż poprzednim razem.
Wtedy przejmowałem się ,tym co inni o mnie myślą. Martwiłem się tym,co moja dziewczyna robi pod moją nieobecność. Melancholijny nastrój panował w mojej głowie co wieczór.
A teraz,po różnych doświadczeniach,które mnie spotkały, mam wyj*bane co kto o mnie myśli. Miałem epizody z kilkoma "miłostkami" z którymi nic nie wyszło,powiedziałem pie*dole,nie będę po niej płakał. Melancholijny nastrój zamienił się w potrzebe zrobienia czegoś tu i teraz. Lubie rządzić,jestem energiczny,wzbudzam kontrowersje, nie lubie być pod władzą jakiegoś pajaca,który myśli,że umie rządzić,ja wiem lepiej. Dużo gadam, lubię mówić innym co mają robić. Mam pomysły,które dla mojej grupy mogą być korzystne i dążę do nich. Stawiam się,kiedy ktoś nie ma racji i jest po prostu kompletnym idiotą. Chce żeby wszyscy zaczęli myśleć tak dobrze i logicznie jak ja.
Czy jest możliwe,że czwórka zmieniła się w ósemkę?
Czy ósemka może spełniać się artystycznie?



Awatar użytkownika
Irranea
Moderator
Moderator
Posty: 1179
Rejestracja: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:50
Lokalizacja: w barku

Re: Z 4w3 w 8?

#2 Post autor: Irranea » czwartek, 20 lutego 2014, 23:45

Enneatyp nie jest zmienny. Przez całe życie jest się jednym typem. Może zamiast ślepo podążać za testem, to poczytaj o typach i przeanalizuj swoje motywacje?

Moim zdaniem wskoczyło Ci się trochę wyżej w PRO.
A o artystycznych ósemkach gdzieś tu był już cały temat.

ODPOWIEDZ