Ósemkowe pierdololo :)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Ósemkowe pierdololo :)

#1 Post autor: Mietła » sobota, 16 października 2010, 22:30

Pomysł zgapiony od Jedynek i Siódemek. Żeby nie spamować w innych wątkach, można pogadać sobie tutaj na tematy około-ósemkowe.
To może na początek podzielcie się, drogie Ósemki, wzruszeniem :twisted:



Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#2 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 16 października 2010, 22:31

Wzrusza mnie moje zajebiste skrzydło. :twisted:

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#3 Post autor: lasuch » sobota, 16 października 2010, 22:33

Ohh, ahh...Mietła! Aaaaale tu pięknie!
:shock:


Tylko czemu jeszcze tak pusto!? :twisted:

Wzrusza mnie moje zajebiste skrzydło. :twisted:
założyłaś tak zajebisty temat, to od razu sobie o korzeniach wszyscy przypomnieli...tylko czekać aż się 4ki zlecą :D
Ostatnio zmieniony sobota, 16 października 2010, 22:36 przez lasuch, łącznie zmieniany 1 raz.
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#4 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 16 października 2010, 22:34

lasuch miałeś się dzielić wzruszeniem a nie kurna, podziwiać krajobrazy :mrgreen:

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#5 Post autor: lasuch » sobota, 16 października 2010, 22:37

Dzielić wzruszeniem? Osiem?! To...no...Lech przegrał :D
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#6 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 16 października 2010, 22:39

Poruszyłeś smutny temat. :(

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#7 Post autor: lasuch » sobota, 16 października 2010, 22:41

nie martw się w LE pozaMIAT(Ł)Ają, a jak stamtąd odpadną, to w lidze nadrobią :D

bo w sporcie chodzi o zabawę, wynik to sprawa mało ważna :D
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#8 Post autor: Mietła » poniedziałek, 18 października 2010, 20:20

Czytam aktualnie "Królową Południa", to jest książka o Teresie Mendozie - największej organizatorce przewozu narkotyków na Morzu Śródziemnym. Dzisiaj przeczytałam fragment, kiedy po raz kolejny posypało jej się życie. Powoli wychodząc na prostą doszła do pewnego wniosku:
  • "Bo nadzieja, a nawet zwykła chęć przeżycia sprawiają, że stajesz się bardziej podatna na zranienie, bardziej wrażliwa na ból czy niepowodzenie."
Trochę mnie po tym naszło na rozważania, ten cytat dobrze odzwierciedla moją ósemkową naiwność. Z tym że ja nie przeszłam przez takie piekło, jak ona - nawet nie ma się co porównywać, ale mimo tego ten fragment do mnie trafił.
Swoją drogą ciężko mi rozgryźć jej typ po przeczytaniu mniej więcej połowy książki. Może teraz będzie łatwiej, kiedy wreszcie przestała postrzegać się, jak dodatek do czyjegoś życia. Bardzo ciekawa postać, dobra książka.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#9 Post autor: Pablo » wtorek, 19 października 2010, 00:37

Do pierdolola się jutro dołaczę ;) ale mam pytanko - ma ktoś facebooka, a jak ma czy grywa na nim w Wild Ones? Moze partyjkę w wolnym czasie? :)

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#10 Post autor: Kapar » wtorek, 19 października 2010, 01:58

Ja mam facebook ale nie lubie grac w te gry. Nie rozumiem wlasciwie jak mozna w te gry grac...? 8) Ja wole kurnik jesli mam ochote pograc :)
Mietla pisze:Nie boję się staropanieństwa, już się pogodziłam z tą myślą :twisted:
Poza tym teraz to się ładnie nazywa singielka, a nie stara panna, singielka jest wiecznie młoda, piękna i w ogóle ;)
Za parenascie lat wyrusze w dluga podroz dookola swiata i jesli twoje przepowiednie sie sprawdza, porwe cie z Polski :mrgreen:
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#11 Post autor: lasuch » wtorek, 19 października 2010, 08:31

baby_kapar pisze:Mietla napisał(a):
Nie boję się staropanieństwa, już się pogodziłam z tą myślą :twisted:
Poza tym teraz to się ładnie nazywa singielka, a nie stara panna, singielka jest wiecznie młoda, piękna i w ogóle ;)

Za parenascie lat wyrusze w dluga podroz dookola swiata i jesli twoje przepowiednie sie sprawdza, porwe cie z Polski :mrgreen:
BK...ona tak tylko się odgraża, jak coś...to lepiej szybciej przyjeżdżaj, bo może być za późno ;)
8w7 SLE-Ti

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#12 Post autor: Pablo » wtorek, 19 października 2010, 09:36

Ja mam facebook ale nie lubie grac w te gry. Nie rozumiem wlasciwie jak mozna w te gry grac...?
A tam, przyznałbyś się że nie chcesz dostać po bańce i tyle 8)

A tak apropos - gierki przeglądarkowe są generalnie dupne bo nie ma tam dynamiki i trwają wieki - a facebookowe są z kolei często lipnymi kopiami tych przeglądarkowych - ale ta akurat jest inna - poza tym wcale nie taka łatwa ;) ostatecznie zawsze się możesz dowiedzieć że się po prostu nie znasz ;)


Za parenascie lat wyrusze w dluga podroz dookola swiata i jesli twoje przepowiednie sie sprawdza, porwe cie z Polski
Ale wpadnij też ze swoją obecną ktoś się nią tu pewnie zajmie - kurna przy przerzutach granicznych równowaga musi być, nie będziecie nam kobit wywozić - poproszę jakąś aborygenkę tylko w miarę gładką i cywilizowaną :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#13 Post autor: Mietła » wtorek, 19 października 2010, 10:17

baby_kapar pisze: Za parenascie lat wyrusze w dluga podroz dookola swiata i jesli twoje przepowiednie sie sprawdza, porwe cie z Polski :mrgreen:
O! Jadę do Australii, jadę do Australii! :mrgreen: (Jak nie będę mieć zmarszczek... :| )

A ja też nie gram w te facebookowe gry, trochę strata czasu uważam. A poza tym jestem straszna dupa jeśli chodzi o granie w cokolwiek. Nie umiem i już. Ostatnio mnie znajomi uczyli grać w makao. Po kilku dniach już się nawet nie śmiali, jak na dwójkę albo czwórkę wykładałam karty. Po prostu byli załamani, jestem karcianym matołem. Cieszę się, że umiem grać w wojnę ;)

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#14 Post autor: Pablo » wtorek, 19 października 2010, 11:52

Jako zabijacz wolnego czasu w robocie takie pustawe gierki się nadaja ;)

Karciany matołem? Powiem Ci że jeśli chodzi o karty to pamiętam tylko te gierki w które się łoiło do 14 rż. fajne zakłady czasem się robiło nawet - i jak babki ganiały po pokojach opierdalając całe grupy od "karciarzy" i zabierając nam je, a my się potem kryliśmy z tym gdzie popadło, głownie w kultowego pokera - do dzisiaj pamiętam zasady :)
Te późniejsze poznane typu brydż czy makao.... oj skleroza totalna.

PS była jeszcze tak stronka (mój znajomy się w to kiedyś bawił) ale u nas jest to zakazane po tej ostatniej zmianie ustawy o grach hazardowych gdzie przez sieć robiło się zakłady mając swoje konto i grało w ruletkę i inne gierki rodem z kasyna, w karty też. Ale takie coś to pic na wodę jak dla mnie. W sumie chłop tam uciułał na tym wygrywając/przegrywając nawet nienajgorszą kasę - prawie 3 swoje pensje, potem postawił wszystko i równo przerżnął :lol: Ponoć tego typu stron z hazardem online jest w pytę tyle że umieszczane są na zagranicznych serwerach ale mnie to by się nie chciało w takie coś wkręcać - bawić się w gry tego typu przez neta? :lol: żadnej interakcji międzyludzkiej, żadnego kombinowania... wszystko maszynka robi

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Ósemkowe pierdololo :)

#15 Post autor: Mietła » sobota, 23 października 2010, 12:32

Gadaliśmy wczoraj o dziwnych zapachach, które lubimy. Czyli standard: farba, benzyna, klej, rozpuszczalnik. Na co wszyscy "łeee, rozpuszczalnik nieee". A ja stwierdziłam, że lubię zapach rozpuszczalnika, bo (i tu proszę sobie wyobrazić arystokratyczną gestykulację) "rozpuszczalnik jest taką wisienką na torcie po całym dniu farby". I nie wiem, co wywołało aż taki śmiech. Przecież to jest prawda, ku*wa mać!

ODPOWIEDZ