Dobry prezent dla Ósemki

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Dobry prezent dla Ósemki

#1 Post autor: Grin_land » poniedziałek, 21 września 2009, 11:29

Pzeglądałąm sobie temat i mnie tak naszło- co mogłoby być dobrym prezentem dla 8? Tak biorąc pod uwagę skromne fundusze studenckie, podobne gusta (znane gusta drugiej osoby) i to, że prezent byłby od bliskiej osoby?
Czy musi być to coś fajnego samo w sobie, czy mógłby być np prezent z "żartem w tle" to znaczy odnoszący się zabawnie do jakiegoś wydarzenia z przeszłości, czy może coś w co włożylibyśmy wiele starań by zdobyć (autograf podziwianego przez 8 sportowca na czymśtam), czy po prostu zaczynać zbierać kasę rok wcześniej?? :lol: :wink:


boogi - wydzieliłem nowy wątek


IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
komandosek
Posty: 157
Rejestracja: sobota, 4 kwietnia 2009, 13:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: BOGACTWO

#2 Post autor: komandosek » poniedziałek, 21 września 2009, 12:34

kazdy jest inny, nie kieruj sie podczas kupowania prezentu numerkiem tylko zainteresowaniami danej osoby :roll:
"a słońce przyciąga nas, bo kocha życia blask!"

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: BOGACTWO

#3 Post autor: Kapar » wtorek, 22 września 2009, 01:06

komandosek pisze:kazdy jest inny, nie kieruj sie podczas kupowania prezentu numerkiem tylko zainteresowaniami danej osoby :roll:
to fakt... ale jak temat jest to napisze jakie prezenty lubię, dawno żadnego nie dostałem

Ja doceniam czyjś wkład w prezent, pomysłowość i oryginalność a nie walory jak kasa wydana, opakowanie, torebeczka ozdobna, "najnowocześniejszość" produktu i tak dalej...
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: BOGACTWO

#4 Post autor: Grin_land » wtorek, 22 września 2009, 02:27

baby_kapar pisze: Ja doceniam czyjś wkład w prezent, pomysłowość i oryginalność a nie walory jak kasa wydana, opakowanie, torebeczka ozdobna, "najnowocześniejszość" produktu i tak dalej...
ufff...trochę mnie pocieszyłeś, przyznam.
ja lubię znajomym np upiec ciasto na urodziny, czy też z innej okazji. Zwłaszcza, jeśli wiem że w domu akurat nie miał im kto upiec takowego. W gotowaniu jestem gorsza także raczej nie wchodzi to w grę. Tyle dobrego że się później nie wala niepotrzebna rzecz po mieszkaniu ;)

a poza tym wydaje mi się że kobiecie duużo łatwiej kupić miły drobiazg niż facetowi, zwłaszcza takiemu w miarę praktycznemu (a kto lubi niepraktycznych facetów??)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: BOGACTWO

#5 Post autor: yusti » wtorek, 22 września 2009, 08:50

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 października 2010, 15:51 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#6 Post autor: Pablo » wtorek, 22 września 2009, 19:22

Z drobnostek mniej kosztownych - mi kumpel od czasu do czasu kupuje jakieś fajne trunki jak gdzieś jest na wycieczce, czy to za granicą czy w Polsce. Podhalańska Śliwowica, której prawie nie sposób wypić, albo litewski "sukinsyn" - Suktinis - nie sposób dostać tego w sklepach poza regionem, a i boogi ma rację że takie rzeczy za długo na półkach po zarekwirowaniu nie stoją ;)

Daj Kacha jakieś namiary na zainteresowania tej 8 to może coś konkretnego da się tu zmiksować ;)

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#7 Post autor: Mietła » wtorek, 22 września 2009, 20:46

Prezent "z żartem w tle" jak dla mnie - pierwsza klasa (jeszcze jak jest zrobiony własnoręcznie, to szaleję z radochy :lol: ) Ulubiony alkohol też ok, ale to jest takie... nijakie?
Najbardziej ucieszyłby mnie prezent związany z pasją, np. drewniany młynek do kawy (bo tak czy siak go sobie kupię, więc jakby mnie ktoś wyręczył... :D ). Za perfumy, ubranie, czy biżuterię wręczoną z tekstem "na pewno ci się spodoba, to takie w twoim guście" morduję. Nie ma zmiłuj.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#8 Post autor: Grin_land » wtorek, 22 września 2009, 21:02

uff..dobrze że Mietla wrzuciłaś coś od siebie bo po propozycjach Pabla zaczęłam znowu się bać 8 :P
Zwyczajnie normalnie nie stykam się z ludźmi którzy ucieszyli by się ze śrutu do strzelby :P noo...może z jedną 5 ale myślę że wolałby nóż lub trutkę na ludzi.
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#9 Post autor: Pablo » wtorek, 22 września 2009, 21:06

ojj to był przykład jakby się koleś strzelectwem interesował ale był trochę inny niż "śrut" - o schemat mi chodziło Kacha nie przekręcaj :?

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#10 Post autor: Kapar » wtorek, 1 grudnia 2009, 06:11

Kupiłem właśnie prezent na "Secret Santa" czyli jakby Mikołaja w pracy. Nie znam babki, którą wylosowałem ale kupiłem jej "THE JAR OF NOTHING" - słoik z powietrzem w środku :D i etykietką:
"Did you say nothing? When you were asked what you wantet for your Birthday, Anniversary, Graduation or Christmas don't you remember saying, >NOTHING<. Well this time someone heard you, searched high & low, and found this perfect gift".
Musiałem jeszcze coś dokupić, żeby dobić do wymaganej sumy więc kupiłem 3 kartonowe pudełka na prezenty, każde w innym mniejszym rozmiarze. Słoiczek będzie spoczywać w najmniejszym pudełku. Ono będzie w tym średnim, a wszystko w największym pudle. Tak, żeby trzeba było się przedrzeć przez nie i dostać ten słoik.

Taki prezent właśnie by mi się podobał, niekoniecznie praktyczny. Chociaż pudełka mogą się przydać do pakowania prezentów pod choinkę. Ale ja pewnie dostanę kubek w kwiatki albo świecznik, czy coś innego na odwal się.
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#11 Post autor: Pablo » wtorek, 22 grudnia 2009, 23:29

Ja kurde wiem co - elektryczna golarka z górnej półki i działający pistolet czarnoprochowy :D ale ten drugi to sporo $$$ wciągnąłby

Awatar użytkownika
Marco
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:17
Enneatyp: Szef

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#12 Post autor: Marco » środa, 23 grudnia 2009, 11:58

Obrazek
LSI-Se, 8w7, sp/sx. ( 835, DC, LVFE, RCOEI )

mirtille
Posty: 67
Rejestracja: środa, 11 listopada 2009, 14:05
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#13 Post autor: mirtille » środa, 23 grudnia 2009, 12:57

Najlepiej dać jak najwięcej kasy, ja już sobie sama wydam :P najcenniejszym prezentem jest jak ktoś wyjdzie ze mną na miasto, po prostu poświęci mi czas, pomoże wybrać fajne ciuchy itd itp.
8 w 7

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#14 Post autor: boogi » czwartek, 24 grudnia 2009, 02:16

mirtille pisze:Najlepiej dać jak najwięcej kasy, ja już sobie sama wydam :P najcenniejszym prezentem jest jak ktoś wyjdzie ze mną na miasto, po prostu poświęci mi czas, pomoże wybrać fajne ciuchy itd itp.
Mhm. Dwójki, Szóstki albo Dziewiątki Ci potrzeba ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

mirtille
Posty: 67
Rejestracja: środa, 11 listopada 2009, 14:05
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry prezent dla Ósemki

#15 Post autor: mirtille » czwartek, 24 grudnia 2009, 11:10

Jakaś dwójka, szóstka lub dziewiątka chętna, żeby mnie obdarować prezentami w moim stylu :D ?
8 w 7

ODPOWIEDZ