Jaki typ enneagramu wierzga i podskakuje?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

Jaki typ enneagramu wierzga i podskakuje?

#1 Post autor: Ediakar » poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 20:00

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego gdy włanczałem się na dwu pasmówkę, widząc że mam wolny pas a innym jadą samochody, gość widząc, że włanczam sie na ten pas musiał zacząć zjeżdżać na muj pas i trąbić, otwierać okno i wrzeszczeć i najeżdżać na muj pas pokazując że się ze mną na jednym pasie nie mieści (ja też otworzyłem okno i powiedziałem bardzo spokojnie "ja pana widziałem"), ten skakał i wierzgał w swoim samochodzie :lol: , jaki to typ ludzi bo ja nie mam pojęcia, jaki oni maja numer enneagramu???

Albo jadę po drodze wewnętrznej fabryki, ale jednak się zatrzymuję bo zauważam że z tym szronem na szybie nic nie widzę, i wysiadam skrobać szybę, gość co zamną jechał zaczyna kląć otwiera okno przejeżdża obok i klnie na mnie itp. (ja nawet sie na niego nie popatrzyłem, nie będę gadał z horym człowiekiem) :lol:



Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#2 Post autor: Basket Case » poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:44

Usmiałam się :lol:

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#3 Post autor: Maro » wtorek, 19 sierpnia 2008, 07:39

najlepsze jest to ze gdybys zadal to pytanie na innym dziele enneagramu to wszyscy powiedzieliby no jak to kto - Osemka.
o jakze Nas nie znaja...
stawiam na cos slabego, niezrownowazonego i latwo dajacego wyprowadzic sie z rownowagi wiec napewno nie Osiem.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Virgo
Posty: 138
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 19:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4 Post autor: Virgo » wtorek, 19 sierpnia 2008, 10:20

Chciałaś chyba powiedzieć 'na pewno nie zdrowa Osiem' :wink:

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#5 Post autor: Maro » wtorek, 19 sierpnia 2008, 11:34

nie na litos boska w dalszym ciagu uwazam ze na enneagramie zebralo sie chore grono ludzi ktorzy nieswiadomie widza w karykaturalny sposob wszystkie cyfry. Portret psych. jest czyms glebzym niz kilka pierwszych zdan dalej tez powinno sie k...wa czytac zanim sie wypowie.Osemkia daza do wladzy na litosc boska sa naturalnymi leiderami czy ktos widzial lidera tracacego bezpodstawnie panowanie nad soba albo biegajacego po ulicy i wyzywajacego sasiadow - NIE. niezdrowe Osemki to byly Darth Vader i J. Stalin ani jeden ani drugi nie mieli takcih symptomow.
inaqczej Osmeka dazy do wladzy - tak. ma wytlumiony osrodek emocji co zapobiega w ramach krzyzysu bieganie po ulicy. kiedy jest w stresie barykaduje sie i zaczyna niszczyc otoczenie(jak kazdy inna cyfra) ale z ukrycia w sposob piatkowy(bez urazy dla piatek). Siedzi knuje teorie spiskowe - poczytajcie barany zyciorys Jozefa Stalina.a wlasnieciewie jego konca. kto zna Gwiezdne Wojny wie jak konczy Vader a w zasazie dlaczego sie nim staje bo nie ma zaufania do wiata a nawet najblizszych i poswieca sie zminemu zlu...
wiec jak ktos mi napisze jeszcze raz biega sobie Osmka po ulicy i robi porzadki - nie tak nie robi Osemka. Osemka ma siadoma czy nie wladze na tej ulicy. nie musi. pytanie tylko o zdrowie Osemki obija sie o cos co nazwiemy jak ta wldze wykorzysta. moze niszczyc - najczesciej podstepnie przechodzac w skrzydlo 5. lub byc wielkoduszna - w skrzydlo 2. nie rozumiecie nie piszcie.
i teraz pytanie szczere do Osemek - ktore z Was okazalo sie naprawde takim burakiem ? ktore biegalo krzyczalo po ulicy? ktore chodzilo w dresach ze zlotym lancuchem godnie u szyi???? no ktore?
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#6 Post autor: impos animi » wtorek, 19 sierpnia 2008, 12:18

stawiam na cos slabego, niezrownowazonego i latwo dajacego wyprowadzic sie z rownowagi
Chore Cztery.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#7 Post autor: yusti » wtorek, 19 sierpnia 2008, 12:47

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 19:37 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#8 Post autor: Basket Case » wtorek, 19 sierpnia 2008, 13:10

Ediakar masz więcej szczegółów?

Z tych informacji co napisałeś to wniosek jest jeden: osobnicy z którymi miałes do czynienia to NIE Ósemki :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 sierpnia 2008, 16:48 przez Basket Case, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Virgo
Posty: 138
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 19:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#9 Post autor: Virgo » wtorek, 19 sierpnia 2008, 16:27

Łatwo się dajesz wyprowadzić z równowagi Maro :wink:
A po za tym mówiłam pół-żartem, pół-serio :wink:

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#10 Post autor: Ediakar » wtorek, 19 sierpnia 2008, 16:56

Virgo ty opadzie deszczowy nie dolatujący do ziemi jesteś jak deszcz który nigdy nie dolatuje do celu tak samo teraz prubujesz zdenerwować Marę ale jak zwykle ci się nie uda (Virga to opad deszczu nie dolatujący do ziemi) :twisted:


Basket Kejsówko, więcej szczegółów nie ma :P , ale zaprawde ci goście to przetalenty... :twisted:

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#11 Post autor: Snufkin » piątek, 22 sierpnia 2008, 00:54

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 14:59 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#12 Post autor: Maro » piątek, 22 sierpnia 2008, 09:13

no to akurat mogal bym byc ja pod tym oknem...
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#13 Post autor: Snufkin » piątek, 22 sierpnia 2008, 09:46

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 14:57 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#14 Post autor: Maro » sobota, 23 sierpnia 2008, 05:29

ale widzisz Snufkin jaka jest roznica miedzy nami?
ja wracam z przyjaciolmi bawiac sie do upadlego, nawet jak nachalsujemy (co sie zdarzalo w mojej karierze) zawsze przepraszamy i w calej swej halasliwosci jestemy kulturalni, wyluzowani i kochamy zycie. i to Nas rozni od Piatek :P
a powaznie mowiac Osemki poprostu sa glosne ale to nie oznacza ze jak jest glosny jest osemka. bo z moich obserwacji nad innymi Osemkami tez wynika ze Osemki bywaja zamkniete nachmurzone i takie tam... Osemeke poznasz po innych cechach...zupelnie.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#15 Post autor: Snufkin » sobota, 23 sierpnia 2008, 08:49

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 15:36 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

ODPOWIEDZ