Wyśmiewanie

Wiadomość
Autor
agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#31 Post autor: agda » sobota, 31 maja 2008, 12:30

a bo Ty też 2 jesteś.. nie zauważyłam;D
a z nim to też nie mam do końca pewności czy jest w całości ósemką, takze istnieje jakaś nadzieja;)



Awatar użytkownika
necrOfelia
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 31 maja 2008, 13:33
Lokalizacja: krakau

#32 Post autor: necrOfelia » sobota, 31 maja 2008, 16:07

Mi to wygląda na końskie zaloty aczkolwiek jeśli się faktycznie na Ciebie gapi i obgaduje to może masz po prostu coś na twarzy?
osiem w siedem / ESTj

You could never hurt me the way you hurt yourself.

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#33 Post autor: Ediakar » sobota, 31 maja 2008, 18:30

Agdo, ja w tamtym wieku gdybym w kogoś czymś żucał to dla żartu albo dlatego że kogoś lubię i wten sposób chce zwrócić uwagę bo jak inaczej :P

Zdrowa usemka w nikogo niczym nie żuca poto by wyśmiać tylko dla żartu, więc powinnaś zachować się jak on i też żucać czymsik w niego :twisted:

Ale poco się gapi w twarz to niemam pojęcia i za coś dobrego bym tego nie brał, może się tak tobą bawi :evil: i wcale o nic innego mu nie chodzi :?

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#34 Post autor: agda » niedziela, 1 czerwca 2008, 12:12

necrOfelia pisze:Mi to wygląda na końskie zaloty aczkolwiek jeśli się faktycznie na Ciebie gapi i obgaduje to może masz po prostu coś na twarzy?
tak mi się zawsze wydawało, że coś na niej mam;) ale nie, wszystko ok mniej więcej;D
Ediakar pisze:Ale poco się gapi w twarz to niemam pojęcia i za coś dobrego bym tego nie brał, może się tak tobą bawi i wcale o nic innego mu nie chodzi
zadziwia mnie, ze można "tak o" kimś się bawić..

Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#35 Post autor: NeveReven » wtorek, 19 sierpnia 2008, 23:42

Agda stare mądre przysłowie mówi że "kto się czubi ten się lubi". Nie wiem jak tam faktycznie z tym rzucaniem i wysmiewaniem bo mnie tam nie ma:P CIężkie te przedmioty? Brzydkie wyzwiska czy raczej coś na zasadzie śmiechem żartem?? Bo jak mądrze napisał Ediakar to najprawdopodobniej tylko mało wyrafinowane zwracanie na siebie uwagi:) A co do twarzy no to gdzie ma się patrzeć?? Na buty?? Wtedy to byś sie dopiero zdziwiła nie?? A w razie jak by te przedmioty były jednak ciężkie albo komentarze niezbyt nadające sie do powtórzenia to po prostu DAJ MU W PYSK. Metode przetestowałam za swoich szkolnych czasów. Wiem że działa a on zanim sie zorientuje że dostał to minie kolejny tydzień. Wierz mi oni nie są aż tak skomplkowani:):):):)
8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

ODPOWIEDZ