I like U so...

Wiadomość
Autor
Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#16 Post autor: Azagal » środa, 28 listopada 2007, 10:14

...
Ostatnio zmieniony sobota, 13 września 2008, 19:11 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.



dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#17 Post autor: dillinger » środa, 28 listopada 2007, 19:13

No ja przepraszam, ale jaki temat ? Nikt tutaj niczego nie pisze konkretnego, a filmik z YT o tym delikatnym podrywie jest wielce interesujacy. Nie no w ogole to brak mi słów, troche ogłady w kontaktach miedzy ludzkich ;/

pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#18 Post autor: pepelemoko » środa, 28 listopada 2007, 22:24

dillinger pisze:filmik z YT o tym delikatnym podrywie jest wielce interesujacy.
Prędzej wielce zabawny - o ile zabawny może być totalny idiota na chamskiej imprezce. Fajny żart, może nawet i na temat, ale przy żarcie zostańmy.
Azagal pisze:Temat nie jest o Tobie, wiec nie nie jest Twój. Musze jednak przyznac, że jest wielce interesujący i nie potrafie przejsc obok niego obojętnie kiedy przeglądam to forum
Jest mój. :D
Zapraszam do przeglądania wątku, a za Twoje posty już podziękuję, bo wygląda na to, że nic konstruktywnego na temat 8 nie masz już do powiedzenia. Będę wdzięczna jeżeli uszanujesz tę prośbę.
nudis_verbis pisze: Bo jak zabiegając może nie odkrywać kart...
No właśnie. Więc jak to zabieganie wygląda skoro nie jest bezpośrednie? Czy nie ociera się to w takim razie o swego rodzaju "grę"? Wysyłasz jasne sygnały czy raczej zupełnie sprzeczne?

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#19 Post autor: nudis_verbis » środa, 28 listopada 2007, 23:20

xxx
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 maja 2008, 08:00 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#20 Post autor: pepelemoko » środa, 28 listopada 2007, 23:44

nudis_verbis pisze:Ja osobiście czy jak ogólnie mi się wydaje, że jest?
I to i to.
Tak ogólnie to inicjatywa i parcie na działanie, by coś się działo, aktywność, jest okazywaniem zainteresowania, ale nie musi zdradzać wewnętrznych intencji.
?? A jak to sie robi? :)
Czemu właściwie cię to interesuje?
Cóż.. Statystyki wskazują, że lecę na 8. W związku z tym fajnie byłoby wiedzieć kiedy 8 lecą na mnie i jak to rozpoznać. :)

Awatar użytkownika
Jero
Posty: 241
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 00:32

#21 Post autor: Jero » piątek, 30 listopada 2007, 00:37

Azagal i dillinger czy jestescie pewni ze nienawidzicie 8? Bo typy które prezentujecie, wyglądają bardziej na 3. Tym gościom wystarczy raz przywalić i się rozkleją. 8 Wie czego chce, do tego często wie jak to zdobyć i analizuje logicznie. Inaczej bylaby "dupą" a nie szefem. Ci na tych filmikach nie wiedzieli, grali nędzne rólki aby podbudować swoje puste ego.
5w4 ILI
Nie masz nic do stracenia..odpręż się
Idąc długą i krętą drogą, pod strzałami klęsk, nie bojąc się ognia ni szubienicy, grając w królową gier i wygrywając za wszelką cenę, zakpisz z przeciwności losu i zyskasz klucz, który otworzy ninth gate

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#22 Post autor: nudis_verbis » piątek, 30 listopada 2007, 01:03

xxx
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 maja 2008, 08:00 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#23 Post autor: pepelemoko » wtorek, 8 stycznia 2008, 19:07

nudis_verbis pisze:
pepelemoko pisze:
Tak ogólnie to inicjatywa i parcie na działanie, by coś się działo, aktywność, jest okazywaniem zainteresowania, ale nie musi zdradzać wewnętrznych intencji.
?? A jak to sie robi? :)
wybacz ale flirtowanie to na tyle wysublimowana sprawa, że zagłębianie się w szczegóły jest bezcelowe. następne pytanie proszę...
Nie proszę Cię o opis procesu flirtowania tylko o opis reakcji, które mogą się pojawić z Twojej strony w momencie kiedy Ci zależy.. jak to rozpoznać? W innym wątku pisałeś, że możesz czuć się onieśmielony..jak się wtedy zachowujesz? :) Co poza tym?

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#24 Post autor: Pablo » piątek, 11 stycznia 2008, 02:01



Jezu co za żenujący pojeb :? :? aż niedobrze się robi.... na takie skurwysyństwo.
Azagal pisze: A tak może sie skonczyc podryw w wykonaniu kochanych szóstek :roll: My mamy poczucie humoru w przeciwieństwie do wAS.

http://www.youtube.com/watch?v=wwD64nd5 ... re=related


:lol: :lol: już myślałem, że wyciągnie jakiś stary bukiet ze śmieciarki, ale klasę to chłopak miał 8)


Ale wracając do meritum. Jak mi na kimś zależy staram się go poznać. Zabierać w ciekawe miejsca, wyciągnąć z niego jak najwięcej, żeby wiedzieć co robić żeby sprawić przyjemność i czego unikać, żeby nie sprawiać przykrości. Często też pomagam i komplementuję, ale nie walę nieszczerych pustych pochlebstw. Ogólnie robię wrażenie gościa w stylu "możesz na mnie liczyć, bo i tak jesteś, jak by to ująć.... "tylko" kobietą, która potrzebuje silnej męskiej ręki i zaradności" ;)

ODPOWIEDZ