Co lubią Ósemki w związkach? / 8 i seks

Do której opcji jest Ci najbliżej?

Jestem kobietą ósemką i lubię być górą zarówno w życiu jak i w łóżku
7
9%
Jestem kobietą ósemką i wolę być górą w życiu, ale w łóżku przeciwnie
12
16%
Jestem kobietą ósemką i wolę być górą w łóżku, ale w życiu przeciwnie
1
1%
Jestem kobietą ósemką, ale wolę gdy prym w życiu i w łóżku wiedzie druga osoba
1
1%
Jestem mężczyzną ósemką i lubię być górą zarówno w życiu jak i w łóżku
9
12%
Jestem mężczyzną ósemką i wolę być górą w życiu, ale w łóżku przeciwnie
1
1%
Jestem mężczyzną ósemką i wolę być górą w łóżku, ale w życiu przeciwnie
0
Brak głosów
Jestem mężczyzną ósemką, ale wolę gdy prym w życiu i w łóżku wiedzie druga osoba
1
1%
Nie jestem ósemką, ale muszę coś zaznaczyć, żeby zobaczyć wyniki ;)
45
58%
 
Liczba głosów: 77

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#31 Post autor: boogi » wtorek, 30 grudnia 2008, 20:31

Mój jakże doświadczony z kobietami Snufkinie - G to jest taki... punkt. A nie rozmiar miseczki.
Generalnie rozmiary miseczek poza E nie wychodzą (tylko nie wiem, czy powyżej C odpowiednie jest używanie określenia "miseczka", czy może lepszym byłaby "balia").

Jaki był temat wątku? :lol:


"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#32 Post autor: Basket Case » wtorek, 30 grudnia 2008, 22:41

Kilka biustów w rozmiarze F, G, a nawet J

wy moi stanikowi ignoranci :lol:

PS: Dla ciekawych ja mam E, a czasami nawet F

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

#33 Post autor: Riviette » wtorek, 30 grudnia 2008, 22:46

Nie rozumiem. To idzie od najmniejszych do największych? Czy o kształt chodzi? :?
6w5, IEI

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#34 Post autor: Basket Case » wtorek, 30 grudnia 2008, 23:08

Riviette pisze:Nie rozumiem. To idzie od najmniejszych do największych? Czy o kształt chodzi? :?
Nie, po prostu nie ma rozmiaru D jako takiego tylko jest 75D, 70D itd.

tabelka

60D to naprawdę mały biust, dużo mniejszy od 75A :lol:

@Snufkin: Ty się podobno mnie boisz :>

Wracając do tematu. Ósemki w związkach lubią...

EDIT: Ad. tabelka. Pierwsza kolumna zmierzone ciasno pod biustem, w komórkach ilość centymetrów "w" biuście, pierwszy wiersz odpowiednia miseczka. Przykład, pod biustem 67cm (zawsze zaokrąglamy w dół), w biuście 90cm. Wynik 65E
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 grudnia 2008, 23:31 przez Basket Case, łącznie zmieniany 1 raz.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#35 Post autor: impos animi » wtorek, 30 grudnia 2008, 23:13

Oho, to nawet ja się na stanikach nie znam... Nie rozumiem tych tabel, ani tych miseczek :|
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#36 Post autor: boogi » środa, 31 grudnia 2008, 01:14

Hm, nie wracając do tematu, to ja znałem wcześniej "systemu brytyjskiego", tylko ten używany w Polsce: link, w którym mierzony jest obwód pod biustem, oraz obwód biustu, a otrzymane wyniki przekłada się na biustonosz o rozmiarze, jak w tabelce na wspominanej stronie. Jest prosty i dla mnie jak na razie dobrze działa.
Człowiek uczy się całe życie.

To co, kobiety-Ósemki rozumiem czują się bardziej rozbawione, niż zirytowane, kiedy okazuje się że facet nie zna się na rozmiarach biustonoszy? ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

#37 Post autor: Kapar » środa, 31 grudnia 2008, 04:53

Coz ankieta nie jest doskonala ale pomysl jest ciekawy a zagadnienie warte zbadania.
Basket Case pisze:
"Z facetem ósemką NIE wytrzymałabym!!!"

Zresztą, jeżeli "dominacja w łóżku" ma oznaczać kto jest "na górze" to nie mam pytań...
Przeciez w temacie "Kobieta osemka - atrakcyjna dla mezczyzn?" ustalilismy wszyscy wspolnie, ze najlepszymi partnerami dla siebie sa osemki :)
Trudno, zeby wielu facetow przyznalo sie i stanowczo wybralo uleglosc, nawet w anonimowej ankiecie przed samym soba, ze preferowaliby dominacje drugiej strony - kobiety. Co nie znaczy, ze tego nie pragna 8)

Wiec moze jednak jakis pan-osemek bylby dla ciebie dobry? Moze dobrym wyzwaniem? :P
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#38 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 12:06

Przeciez w temacie "Kobieta osemka - atrakcyjna dla mezczyzn?" ustalilismy wszyscy wspolnie, ze najlepszymi partnerami dla siebie sa osemki Smile
Nie przypominam sobie. Ja się pod niczym nie podpisałam...



boogi pisze:(tylko nie wiem, czy powyżej C odpowiednie jest używanie określenia "miseczka", czy może lepszym byłaby "balia")
Przypuszczam że taki tekst mógłby zirytować każda kobietę... ja po prostu uznałam, ze jesteś ignorantem, ale spoko, to był żart... niezbyt wysokich lotów, ale jednak :lol:

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#39 Post autor: boogi » środa, 31 grudnia 2008, 14:05

yusti pisze:to zaakceptujecie pantofla jakiegoś
No, to by chyba wyjaśniało czemu Ósemki podobnoż tak poszukują Dwójek :lol:

@Basket: nie, nie był to żart ani niskiego polotu próba dowcipkowania - zobacz, co znaczy E wg rozmiarówki którą ja podałem, a nie tej używanej przez Ciebie (nie znałem jej, póki nie podałaś linku do niej). Biust E czy F wg polskiej rozmiarówki to jest, jak powiedziała Yusti, bardziej karykatura, przynajmniej dla mnie (osobiście nie rozumiem, jak można sobie tak biust powiększać - naturalnie takich nie ma przecież - ale co kto lubi).
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#40 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 16:08

Najpierw na temat - pantoflarz - nigdy w życiu :D

OT
boogi pisze:Biust E czy F wg polskiej rozmiarówki to jest, jak powiedziała Yusti, bardziej karykatura, przynajmniej dla mnie (osobiście nie rozumiem, jak można sobie tak biust powiększać - naturalnie takich nie ma przecież - ale co kto lubi).
Według twojej tabeli, "karykaturą" jest biust, który ma 83cm w obwodzie... proponuje się zmierzyć w klacie, strzelam, że masz około 93cm to dopiero ogromny cyc :lol:


Tabelka boogiego
Obrazek

@yusti: Tak wygląda moje F

... 65F :D



Podobno 95% kobiet nosi źle dobrany stanik, zainteresowanie dziewczyny chcące to zmienić zapraszam na forum, bloga lub do mnie na PW.

Coś specjalnie dla yusti tutaj

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#41 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 16:21

yusti pisze:jeśli to jest F
to ja mam Ż
Zmierz się ładnie pod i w biuście to ci powiem co tam masz... Ż jest możliwe, chociaż mało prawdopodobne :lol:

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#42 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 16:37

Snufkin pisze:Basket biust biustem ale ja dalej nie wiem czy lubisz być na górze czy na dole...A może jesteś za równouprawnieniem i preferujesz na boku lub na stojąco...Ale wtedy dochodzi kwestia kto jest z przodu a kto z tyłu...Jak to pogodzić z ósemkową dumą...Impresje erotyczne mnie naszły. :wink:
A co, na randkę mnie zapraszasz?


@yusti: Z wymiarów wychodzi 90FF lub 90G (brytyjski odpowiednik 40FF, jakby ktoś chciał na eBay.co.uk zakupy robić) na Allegro jest spory wybór, coś mi się wydaje (ze zdjęcia na "pokaż się") ze spokojnie w obwód 85, albo nawet 80 byś się wcisnęła... wtedy miska musiałaby być większa 85GG/H, 80HH/J, ale to jeszcze Ż nie jest

:lol:

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#43 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 16:51

Snufkin pisze: Gdziężbym śmiał... Tylko skoro ludzie zaznaczają takie odpowiedzi w ankiecie to znaczy, że wiedzą o co chodzi...a ja jak zwykle nie wiem. Ja jestem typ uległy ale szczerze mówiąc nie wiem co to znaczy w praktyce. :roll:
No właśnie obiło mi się o uszy, że jesteś uległy... dlatego mogłabym wziąć na poważnie twoją propozycje, ale Ty nie śmiesz jej nawet zwerbalizować, cóż... szkoda :roll:
Agresorzy kobiety skłonne są postrzegać Uległych mężczyzn jako oddanych ale „silnych”.
Mrau... bo uległy to nie znaczy ciamajda


@yusti: wiem, że na bazarku nie ma takich rozmiarów, ale raz można sobie pozwolić na szaleństwo i kupić coś w necie. Na Allegro można trafić na okazję za naprawdę małą cenę (20/30zł) Biust nie ma dyndać na ramiączkach i wypływać pod i nad miską tylko tylko mieścić się w niej w całości trudno się dziwić jak masz za małą miskę że cos ci się wbija
Ostatnio zmieniony środa, 31 grudnia 2008, 17:00 przez Basket Case, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#44 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 17:01

yusti pisze:no rozumiem. ale 30zł z neta, 20za przesyłkę a miałabym sztuk za te cenę....
6.5zł za przesyłkę, góra 7zł... na bazarku mogłabyś mieć trzy źle dobrane biustonosze... Zapraszam na Lobby

Koniec OT
Ostatnio zmieniony środa, 31 grudnia 2008, 17:05 przez Basket Case, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#45 Post autor: Basket Case » środa, 31 grudnia 2008, 17:12

Umknęło mi Twoje pytanie Snuff
Snufkin pisze:I pytanie podstawowe, tym razem na serio. Co to znaczy dominować w łóżku?????? Bo mnie się kojarzy z sado-maso tylko. Proszę o konkretną odpowiedź.
No to źle Ci się kojarzy. Twoja postawa jest uległa, tak? To wyobraź sobie czego, w najskrytszych marzeniach, oczekujesz od partnera seksualnego... już? To właśnie może dać ci osoba o postawie agresywnej.

Jeżeli jednak chcesz konkretów ode mnie to postawa, jak to nieładnie nazwali, agresywna wiąże się z inicjatywą

ODPOWIEDZ