Dlaczego 8 nie chce przyznać się do błędu?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
panna małgorzata
Posty: 19
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 10:30

#76 Post autor: panna małgorzata » niedziela, 28 października 2007, 20:03

Azagal pisze:baba 8 to kpina natury.
Żenua. Gdybyś mnie spotkał, zmienilbys zdanie. 100% gwarancji. Pozdrawiam.


8 w 7

...:::Miss Independent, Miss Self-Sufficient, Miss Keep-Your-Distance, Miss Unafraid, Miss Out-Of-My-Way, Miss Play-It-Smart, Little Miss Apprehensive:::...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#77 Post autor: dillinger » niedziela, 28 października 2007, 20:09

Dlaczego by zmienił zdanie ? Jestem zainteresowany 8)

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#78 Post autor: Azagal » niedziela, 28 października 2007, 20:27

...
Ostatnio zmieniony piątek, 25 kwietnia 2008, 07:04 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#79 Post autor: Nuit » niedziela, 28 października 2007, 20:42

Azagal pisze:Mysle ze dzisiaj ich nie bylo =D ale dobrze mnie rozkminilas. Wybralem specjalnie forum osemek bo sadzilem ze niezla zadyma tu bedzie ale narazie lipa, coz poczekamy do jutra :P
:lol: i tu się możesz rozczarować;)
bo faktycznie możesz mieć trochę racji odnośnie bardzo niezdrowych 8, min. to, że nie interesuje ich samopoznanie, rozwój i wgląd w siebie (w przeciwieństwie do np. niezdrowych 4 ktore jak już im się wszystko na zewnatrz nie uda, to beda poszUkiwaly swojej wyjatkowosci chociazby w swoich schizach).
Jaki z tego wniosek? Ano taki, że na tym forum przesiadują tylko raczej zdrowe ósemki :)
A jak zdrowa ósemka zareaguje na prymitywną i tanią prowokację?
proste: wzruszy ramionami i poczeka aż prowokatorom przejdzie ;)
Silne osoby nie obawiają się byle nietrafionej krytyki.

Azagal: idź se chłopie na podwórko, zaczep kilku dresów i nawrzucaj im od neandertalczyków - na pewno zareagują bardziej żywo :D
aha - tylko potrenuj wcześniej bieganie;)
Miłej zabawy :)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
panna małgorzata
Posty: 19
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 10:30

#80 Post autor: panna małgorzata » niedziela, 28 października 2007, 21:34

Nie wierzysz, że można być rasową kobietą o charakterze tak silnym, jak facet...? Wobec tego wspolczuje Ci, ze trafiles na babochlopy. Ja bynajmniej do nich nie należę :)
8 w 7

...:::Miss Independent, Miss Self-Sufficient, Miss Keep-Your-Distance, Miss Unafraid, Miss Out-Of-My-Way, Miss Play-It-Smart, Little Miss Apprehensive:::...

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#81 Post autor: Azagal » niedziela, 28 października 2007, 22:07

...
Ostatnio zmieniony piątek, 25 kwietnia 2008, 07:04 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#82 Post autor: Nuit » niedziela, 28 października 2007, 22:29

Azagal pisze:Nuit - ciekawa prowokacja, ale na mnie nie dziala. Wydajesz sie byc interesujaca i inteligetna osobka...a w dodatku znasz sie na socjonice.

Mam wiec do Ciebie pytanie, na jaki typ bys mnie ocenila, majac do dyspozycji jedynie charakter moich postow.
heh, ale z mojej strony nie było żadnej prowokacji :) To była tylko propozycja eksperymentu, a wcześniej stwierdzenie faktów:)
Lepiej też się znam na MBTI niż socjonice. Poza tym, aby zabawić się we wróżkę i spróbować Cię wytypować musiałabym przeczytać więcej Twoich postów, a mi się zwyczajnie nie chce.

Odnośnie zachować erotycznych ósemek - zdrowe osiem będą raczej przejawiały styl opiekuńczy (połączenie z 2 rozwijające się w relacjach), a te 8 które mają mocne skrzydło 7 mogą przejawiać typ opiekuńczo-infantylny.
Do stylu agresywnego przyznała się np. Yusti;)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#83 Post autor: Azagal » niedziela, 28 października 2007, 22:39

...
Ostatnio zmieniony piątek, 25 kwietnia 2008, 07:04 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#84 Post autor: dillinger » niedziela, 28 października 2007, 22:52

To jaki jest ten Twój typ Azagal, nie każ zgadywać ;]

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#85 Post autor: nutshell » niedziela, 28 października 2007, 23:16

No przecież na tym polega cała zabawa, dillinger. Moją sugestię na temat ujawnienia typu olał, bądź udał, że nie zauważył :twisted:
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Awatar użytkownika
panna małgorzata
Posty: 19
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 10:30

#86 Post autor: panna małgorzata » niedziela, 28 października 2007, 23:22

Azagal pisze:
panna małgorzata - domyslalem sie ze jestes szczuplutka sliczna kobietka o silnym charakterze. Pewnie nawet bys mi sie podobala fizycznie, ale to ze przyznasz sie do bycia osemka sprawia ze musisz miec w sobie sporo agresywnej sexualnosci, ja preferuje skromne dobre kobietki o ugodowym charakterze, a chyba zadnej z tych 3 cech nie posiadasz jesli uwazasz sie za osemke.

Pozdrawiam
skromna - nie, ugodowy charakter - nie, dobra - nie mnie to oceniać ;)

W każdym razie, dalej nie zgodze się z tezą, że kobieta-ósemka to jakiś wybryk natury. Czuję się bardzo kobieca, ale nie jestem agresywna seksualnie, bo uważam, że to nie jest cecha kobiety z klasą. Kobieta-ósemka to nie jest chodząca agresja, ja naprawdę mam w sobie sporo dobra :) Za ludzi, których kocham, dałabym się pokroić i mogłabym im oddać całą siebie i wszystko, co mam. Widzę dobro w ludziach i tym dobrym odpłacam się tym samym :)
Ja naprawde nie jestem zła!
8 w 7

...:::Miss Independent, Miss Self-Sufficient, Miss Keep-Your-Distance, Miss Unafraid, Miss Out-Of-My-Way, Miss Play-It-Smart, Little Miss Apprehensive:::...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#87 Post autor: dillinger » niedziela, 28 października 2007, 23:27

Skąd ja to gadanie panny małgorzaty znam..., kropka w kropke z inną damą tego typu, obie przekonane o swojej kobiecości, dobroci i oddaniu przyjaciołom... jednak nie byłbym tego taki pewien. Jak czytam Twoje wypowiedzi, to tak jakbym miał deja vu, bo juz to samo slyszalem, tylko od innej osoby. Jednak enneagram jest zajebisty, a kobieta 8 nie ;] Dalej uważam, że kobiecie ten typ nie przystoi i współczuje facetom, którzy mają panny ósemki.

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#88 Post autor: Azagal » niedziela, 28 października 2007, 23:28

...
Ostatnio zmieniony piątek, 25 kwietnia 2008, 07:05 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
panna małgorzata
Posty: 19
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 10:30

#89 Post autor: panna małgorzata » niedziela, 28 października 2007, 23:34

dillinger pisze:Skąd ja to gadanie panny małgorzaty znam..., kropka w kropke z inną damą tego typu, obie przekonane o swojej kobiecości, dobroci i oddaniu przyjaciołom... jednak nie byłbym tego taki pewien. Jak czytam Twoje wypowiedzi, to tak jakbym miał deja vu, bo juz to samo slyszalem, tylko od innej osoby. Jednak enneagram jest zajebisty, a kobieta 8 nie ;] Dalej uważam, że kobiecie ten typ nie przystoi i współczuje facetom, którzy mają panny ósemki.
Dziękuję, przekażę :) Mój mężczyzna jeszcze żyje i bardzo sobie chwali naszą znajomość :) Być może dlatego, że jest facetem z krwi i kości i nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Ja napisałam 100% prawdę, jeśli Twoim zdaniem tak nie jest, no to cóż...nie znasz mnie, trudno Ci oceniać. Ja Ci mówię, że tak jest, bo znam siebie.
Jest mi zajebiście z tym, że jestem ósemką i w życiu nie chciałabym być typem artystycznym, niezdecydowanym, niezorganizowanym, żyjącym w sferze marzeń i zbyt uczuciowym. Nie jest to przytyk w niczyim kierunku, po prostu stwierdzam fakt. Nie przepadam za takimi ludźmi i trudno mi się z nimi dogadac, bo ich another reality delikatnie mówiąc, działa mi na nerwy ;)
8 w 7

...:::Miss Independent, Miss Self-Sufficient, Miss Keep-Your-Distance, Miss Unafraid, Miss Out-Of-My-Way, Miss Play-It-Smart, Little Miss Apprehensive:::...

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#90 Post autor: dillinger » niedziela, 28 października 2007, 23:45

Hmmm, juz koloryzujesz ;/
Twój facet jeszcze żyje ? A ile z nim jesteś jak w innym temacie napisałaś, że to są dopiero poczatki ? ;/
Śliczny typ który na szczęście wogole mnie nie pociąga, a tym bardziej kobieta o tym typie...

ODPOWIEDZ