Zdolności, zainteresowania, preferencje, hobby

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#61 Post autor: excelencja » czwartek, 8 marca 2007, 19:18

7w8 spokojniejsze :) hahahahaha powiedzcie to moim znajomym.

Cholernie chciałabym Was spotkać wszystkich -to byłby istny wulkan ! I jeszcze chciałabym, żeby moi znajomi Was zobaczyli... tak tak, może przestaliby uważać mnie za ewenement, dzikusa, zboczucha, głupią śmiejącą się do sera and stuff :D


chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#62 Post autor: Green Eyes » czwartek, 8 marca 2007, 19:49

excelencja pisze:może przestaliby uważać mnie za ewenement, dzikusa, zboczucha, głupią śmiejącą się do sera and stuff :D
nawet sie staram byc powazna ale nie za bardzo mi wychodzi ta zmiana image'u ;P i tak mam doczepiona etykietke wariatki :P
ło matko, u mnie podobnie, nie wyobrazam sobie takiego spotkania, ziemia by sie zatrzesła od takiej kumulacji energii :lol:

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#63 Post autor: vodka :) » sobota, 10 marca 2007, 09:38

Green Eyes pisze:nawet sie staram byc powazna ale nie za bardzo mi wychodzi ta zmiana image'u ;P i tak mam doczepiona etykietke wariatki :P
to tak, jak u mnie.. Najgorzej jest na zajęciach, kiedy od czasu do czasu, muszę wypowiedzieć się na jakiś poważny temat, albo zrobić referat - zawsze wszyscy się ze mnie śmieją! Nawet, kiedy nic śmiesznego nie mówię! A jak pytam czemu, to słyszę tylko: "Bo do ciebie jakoś nie pasują takie poważne rzeczy". To co będzie za rok w pracy :?: A może powinnam założyć kabaret? :P

Awatar użytkownika
kama
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 16:44

#64 Post autor: kama » sobota, 10 marca 2007, 19:26

a mi si ewydaje ze jednak 7w8 jest spokojniejsza niz 7w6. ale to tylo moje subiektywne zdanie...
ja tez próbowałam kiedys byc spokojna - tzn tak naprawde sie zmienic. chcałam nie byc taka.. na od razu szybko smiesznie nigdy nie powaznie tak... na łapu capu. bezmyślnie czasami - ale sie nie da. dlugo nie wytrzymalam.
chce wrócić do tematu ale nei wiem jak.
??
7w8
wróciłam :twisted:

Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#65 Post autor: Druid z Polmosu » środa, 16 maja 2007, 14:36

Moze troszke odswieze temat. Tym bardziej ze jak widze na koniec ostro z oftopicował... No ale czego sie spodziewac po 7kach :D Wiec piszac na temat o zainteresowaniach. Jeszcze w liceum nie wiedziałem co chce. Ja zawsze lubiłem wszystko łaczyc i analizowac. Dlatego poszedłem na studia ekonomiczno informatyczne. Mimo ze zawsze w sporze matematyk - humanista uwazałem sie ze jestem po środku :) i tu mi dobrze i tu :). Nie musze mowic ze studia mi sie juz znudzily i obecnie bym wybrał cos zwiazanego z historia barokowa albo filozofia... Co do zainteresowan i muzyki to pisaliscie ze wszyscy macie bardzo podobne. Nie byłbym soba gdybym nie powiedział ze ja mam inne :) . Co do muzyki to uwielbiam klasyczna, ambitny metal często ten ostrzejszy + tori amos (bo uwazam ja tez za kierunek muzyczny a nie tylko za extra piosenkarke :wink: ) i... folk głownie staropolski ukrainski i litewski. Z tym ostatnim oczywiscie wiaze sie moje głowne hobby czyli szermierka historyczna szabla polska :D I co ma ktos takie zainteresowanie?? :lol: I u mnie sporty to jakos tylko sporty walki. Jak byłem mały cwiczyłem karate... Pojawił sie tez w ktoryms miejscu temat horrorów. Uwielbiam szczegolnie te najgłupsze najbardziej suche i z najgorszymi efektami, ba jestem ich koneserem :twisted: A co do mocnych horrorów/thrillerow to osobom bojacym sie polecam old boya (na rozgrzewke) - bardzo zakrecony z masa symboliki i niesamowitych ujec z duza dawka agresji i brutalnosi a na deser Grę wstepna (AKA Audition; Odishon) Tez wschodnie i to co pisałem o old boyu tylko do szescianu :)
"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

Awatar użytkownika
amba wszechmogąca
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 13:27

#66 Post autor: amba wszechmogąca » sobota, 19 maja 2007, 20:03

A jak tam moje drogie siódemeczki było (lub jest) z Wami w szkole?? Mam na myśli tutaj oczywiście Wasze ocenki, podejście do obowiązku szkolnego, a także ocenę z zachowania!!


Jeśli chodzi o moją osobę, to z ocenami u mnie średnio. Większość dobrych trafia się fartem, mam jednak chwile, że do egzaminu siadam i się uczę. I potrafię napisać naprawdę najlepiej....Dlaczego takich chwil częściej nie ma??? :( CO się tyczy zachowania, to było ono jak to mówią moi znajomi kontrowersyjne. Wiele razy mi odwalało , potrafiłam parodiować nauczycieli czym dostarczałam znajomym z klasy sporo śmiechu. Twardo broniłam swoich przekonań, jak się nie zgadzałam z belfrem, to mówiłam mu to grzecznie-ale wprost. Nadal tak jest :twisted:

W tej chwili muszę się zmobilizować , bo robię certyfikat z anglika-CAE, ale zbyt śliczna pogoda na to...pewnie, znając mnie, jak zwykle zrobię wszystko na ostatnią chwilę :lol: POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#67 Post autor: excelencja » niedziela, 20 maja 2007, 01:57

w LO ocenki sucks, poczucie obowiązku sucks. Studia- ocenki najlepsze na roku, poczucie obowiązku szwankuje, aczkolwiek jest. A czemu tak się działo? Bo wreszcie robię to, co mnie fascynuje. I tyle.
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#68 Post autor: Gabriel » niedziela, 20 maja 2007, 09:54

excelencja btw. a cóż robisz?
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#69 Post autor: excelencja » niedziela, 20 maja 2007, 10:20

wróciłam !!! :D Jak miło, że zauważyłeś:D:D:D:D
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Mandarynka
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2011, 20:03

siódemki i ich hobby

#70 Post autor: Mandarynka » czwartek, 9 czerwca 2011, 18:22

No więc powiedzcie jakie są wasze zainteresowania i jak je rozwijacie:D A może ma ktoś jakiś talent?

Ja lubię anime, mangę. Często też coś rysuje albo robię zdjęcia. Chociaż i tak uwielbiam łazić gdzieś z przyjaciółmi a jak jest u Was??
czysta 7.

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: siódemki i ich hobby

#71 Post autor: Shirayo » czwartek, 9 czerwca 2011, 18:42

Było coś podobnego, ale bardziej o studiach.

Mandarynka
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2011, 20:03

Re: siódemki i ich hobby

#72 Post autor: Mandarynka » czwartek, 9 czerwca 2011, 18:46

Coś to nie to samo. Było kim chcesz być w przyszłości czy jakoś tak. Ja się pytam o obecne zainteresowania. Nie wiem czy wiesz ale niektórym nudzą się po czasie jego "pasje"
czysta 7.

Awatar użytkownika
kaja
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 29 maja 2011, 21:52
Enneatyp: Entuzjasta

Re: siódemki i ich hobby

#73 Post autor: kaja » czwartek, 14 lipca 2011, 11:39

Ja mam dużo zainteresowań, które z czasem przemijają na korzyść innych(ale nigdy do końca nie zanikają). Jakiś czas temu pokochałam język rosyjski i jak do tej pory idzie mi dziwnie konsekwentnie, więc może to jest to, czego tak usilnie szukałam przez swoje życie :P Lubię też łączyć zainteresowania(jeśli się da) :)
6w7w8
ENTP/ENTp

Awatar użytkownika
Yarren
Posty: 603
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:18
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Ząbki

Re: siódemki i ich hobby

#74 Post autor: Yarren » czwartek, 14 lipca 2011, 12:00

kaja pisze:Ja mam dużo zainteresowań, które z czasem przemijają na korzyść innych(ale nigdy do końca nie zanikają). Jakiś czas temu pokochałam język rosyjski i jak do tej pory idzie mi dziwnie konsekwentnie, więc może to jest to, czego tak usilnie szukałam przez swoje życie :P Lubię też łączyć zainteresowania(jeśli się da) :)
Ja tez się zacząłem uczyć rosyjskiego.
Z tym, że mi nie idzie konsekwentnie...
Wróblowa Papuga na 5erniku Za9łady! Arrrr!
Fragment Zaocznego Kolektywnego kapitana Rotacyjnego.

Nie tłumacz sobie swojego zachowania enneatypem. To jak usprawiedliwianie błędów dysleksją.
"A zasłanianie się dysleksją to jak szpanowanie małym fiutkiem"

Awatar użytkownika
kaja
Posty: 52
Rejestracja: niedziela, 29 maja 2011, 21:52
Enneatyp: Entuzjasta

Re: siódemki i ich hobby

#75 Post autor: kaja » czwartek, 14 lipca 2011, 12:21

A gdzie się zatrzymałeś?

Ja sobie znalazłam rady na pozbycie się słomianego zapału w internecie i na razie działają :D
Choć jeśli chodzi o rosyjski to:
1. Jestem na początku uczenia się rosyjskiego, więc też nie wiadomo, czy mi się przypadkiem nagle nie będzie chciało, ale myślę, że dzięki znalezionym przeze mnie radom wytrwam :)
2. Nawet, gdy się go akurat nie uczę, to słucham piosenek po rosyjsku, czytam różne rzeczy w temacie...
3. Nie wiadomo czy nie będzie tak jak z francuskim- długo się uczyłam i długo byłam konsekwentna, ale teraz jakoś mi się odechciało i niby umiem francuski, rozumiem co ktoś mówi, ale żeby się porządnie porozumieć musiałabym po powtarzać, ale już zaplanowałam sobie powrót do francuskiego, mam nadzieję, że dam radę :)
6w7w8
ENTP/ENTp

ODPOWIEDZ