Zdolności, zainteresowania, preferencje, hobby

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 126
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 23:53
Lokalizacja: Wrocek

#31 Post autor: Romanov » sobota, 10 lutego 2007, 23:28

Słomkowy_Kapelusz pisze:Podobno istnieje wiele kierunków w malarstwie. Pełno jest różnych „izmów” itp. Dla mnie jednak one wszystkie redukują się do czterech. Jeśli pominiemy sztukę sakralną, to zostaną tylko takie trendy:

- przyroda
- obrazy przygnębiająco-depresyjne
- niezrozumiałe bohomazy
- i „gołe baby”
hehehe Slomkowy, małe uproszczenie a tyle radosci

Słomkowy_Kapelusz pisze:Żeby wzmacniać kobiecą przytulność do siedzącego obok partnera :D
co prawda to prawda 8)


Zawsze jest sposób
Wygrasz czy przegrasz, zostaw krew na lodzie

Obrazek

7w8 sx/sp/so <=> 6 <=> 3 ENTP/ xSTP wtorek

milabiker
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 17:48
Lokalizacja: Łask

#32 Post autor: milabiker » niedziela, 11 lutego 2007, 18:10

Temat się rozwija :], Wczoraj wszedłem na tą strone i jestem zaskoczony wszystkimi wynikami :P jak wszystko sie zgadza. Widze ze macie wszyscy macie podobne zainteresowania ;].

Mnie głownie kręcą rzeczy które mozna zrobić samemu, własnymi rękami ;P, zaczołem niedawno rysowac bo to lubię (szczególnie auta :D ). moim głownym hobby jest rower :) (co ja bym bez niego zrobił..:P) i motocykle ;]. jak byłem jeszce w gimie było wiecej czasu na wszystko :) skakało sie na Hopkach ...piękne czasy... Co do muzyki- rock punk techno(tylko nie bezsensowne łupanki..debilizm :lol: ) ogolnie wszystko ;]. Jak wcześniej widziałem lubicie Coldplay'a, ja również szczególnie utwór "talk".

tak poza tym to jetem 7w8 ..:D hehe
Życie bez roweru powoduje choroby serca, zamknięcie w psychiatryku, szkorbut, paradontoze i niedowład kończyn...:D

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#33 Post autor: excelencja » poniedziałek, 12 lutego 2007, 00:41

Romanov pisze:
amba wszechmogąca pisze:czy siódemki mają podobne zainteresowania, czym się kierują przy wyborze studiów itp. Piszcie czym się interesujecie, co potraficie dobrze robić i jakiej pasji byście się oddali bez końca. Czy potraficie połączyć swoją pracę (studia) z zainteresowaniami tak, aby osiągnąć "syntezę doskonałą"??

No tak- pomieszałam i otrzymałam coś w stylu syntezy doskonałej. Tylko jak tak sobie czytam Wasze wypowiedzi to mam wrażenie, że tu nie pasuję. Wkrótce wyląduję z tytułem inżyniera (całe życie myślałam, że jestem humanistką,ale nie...). Podobno mam duszę artysty, ale nie odczuwam szczególnego pociągu do sztuki (typowej czyli malarstwo, rzeźba...) za to film i fotografia jak najbardziej. Studia wybrałam przyrodnicze, które nie będą mi kolidowały z czymkolwiek, a raczej późniejszy zawód. No i oczywiście nie wiem czy będę kiedykolwiek pracować w tym zawodzie, bo (cech siódemkowa:) ) jest zbyt STABILNY, a jeśli nie będzie idealnie, to nie wytrzymam.
A pasje? Góry, małe duże, większe- lubię przeszkody, lubię z nimi się zmagać, lubię zmagać się z sobą. Cierpię na przerost ambicji nad rozumem. Chcę zająć się wspinaczką, żeby móc uderzyć wyżej, dalej. Ogólnie ekstremalne przeżycia ;) Nauka- lubię się uczyć i męczyć z tym- serio serio (ale ten syndrom mam od niedawna). Przemieszczanie się ogólnie w pionie i poziomie, nogami, rowerem, czymkolwiek. Więcej chcę niż mogę... słomiany zapał czasem, ale czasem zdarza mi się czegoś trzymać(patrz góry:) ) To tyle, i taki problem- brak uporządkowanych myśli + totalne niewyspanie- więc sory za chaos w wypowiedzi.
:wink: :wink:

widełek
Posty: 47
Rejestracja: piątek, 5 stycznia 2007, 23:39

#34 Post autor: widełek » poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:46

co do zdolnosci - nie jestem jakis genialny czy cos. ogolna opinia o mnie jest taka - bardzo zdolny, ale tez koszmarnie leniwy.
a co do studiow i pasji - u mnie to sie caly czas zmienia wiec watpie zebym w jednej branzy mial tkwic do konca zycia:p

Awatar użytkownika
amba wszechmogąca
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 13:27

#35 Post autor: amba wszechmogąca » niedziela, 18 lutego 2007, 20:11

Tak może bez związku, ale JA TEż KOCHAM COLDPLAY'A!!!!!!!1 Czytam i niewdowierzam, ile rzeczy nas łączy!!!! O mnie też mówią-leniwa, zdolna...ale już dawno puszczam to koło uszu. :twisted:

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#36 Post autor: Green Eyes » poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:06

amba wszechmogąca pisze:Tak może bez związku, ale JA TEż KOCHAM COLDPLAY'A!!!!!!!
oczywiscie ze to ma i sens i zwiazek :wink:
a propos muzyki, sciagnelam sobie kilka kawałkow Farben Lehre i... sa jak najbardziej w moim stylu :D macie ich jakies ulubione piosenki, podrzuccie mi tytuly!

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#37 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 19 lutego 2007, 15:50

Farbeni są super! :D możesz wejść na ich stronkę: http://www.farbenlehre.plocman.pl/ i tam są wszystkie teksty :) a co do mp3, to mam chyba wszystkie na kompie, więc jak coś.... ;)

a moje ulubione teksty FL są tutaj: http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php?p=18598#18598 :)

przypomniało mi się, że jak miałam maturę, to moim hymnem była piosenka pt. "Matura 2001" (chociaż miałam ją nieco później..):D ale do tej pory bardzo ją lubię i dobrze mi się kojarzy :) a w opisie mam fragment piosenki "Helikoptery"... (tylko, żebym nie wyszła tu na jakąś maniakalną fankę tego zespołu, heh.. lubię posłuchać sobie takiego punkyreggae, bo jest pozytywnie zakręcone ;))

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#38 Post autor: excelencja » poniedziałek, 19 lutego 2007, 21:47

Jak chcesz więcej Farbenów mogę mailem rzucić :) A jak chcesz czegoś konkretnego to mów.

Vodko "matura" też mi się z moją maturą kojarzy, przed wyjściem z domu ją sobie puszczałam i jeszcze jedną...

A "spodnie z GSu"? Też cudo i wiele wiele innych. Chociaż przeważnie słucham mocniejszych bądź starszych rytmów, już parę ich koncertów zwiedziłam :)
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#39 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 19 lutego 2007, 23:40

"Spodnie z GSu" wymiatają, hehe :D
lubię czasem podstawiać pod tekst: "Nikt na świecie nie ma takich spodni, jak ja... całe fioletowe, szerokie, lalala" coś innego: "Nikt na świecie nie ma takich... jak ja, całe..., ...., lalala" :D - a co, to już zależy od sytuacji ;)
w ogóle uważam, że Farbeni są świetni na żywo, wolę słuchać ich na koncertach - w końcu tam kilka lat temu się na nich 'natknęłam' :)

a jakie jeszcze zespoły lubicie (oprócz Coldplay'a i FL ;))??

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#40 Post autor: Green Eyes » środa, 21 lutego 2007, 11:28

sciagnelam kilka kawalkow i okazalo sie ze znam Mature :)
slucham bardzo zroznicowanej muzyki, raczej nie zamykam sie w jednym gatunku choc najbardzoiej lubie tzw britpop czyli oprocz coldplay, the verve, travis, radiohead, zza oceanu the killers
uwielbiam tez latynoski zespol Los Amigos Invisibles grajacy lekkiego popa z elementami funku, disco - sa mega pozytywni, wpadaja w ucho. w ogole zajarałam sie muzyka latynoska i nie tylko, jak uslyszalam turecki rap to wymieklam
dzieki mojemu facetowi poznalam i polubilam nawet niektore kawalki hip-hopowe i ustrzycki KSU
aaaaa no i jeszcze jedna moja fascunacja - disco polo :!: boys i akcent rulezz :lol:
jak mi sie cos przypomni to dopisze :roll:

Awatar użytkownika
amba wszechmogąca
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 13:27

#41 Post autor: amba wszechmogąca » czwartek, 22 lutego 2007, 17:35

Hmmm..różna muzyka. Led zeppelin, ukochany Jimmi Hendrix, Coma, Myslovitz, Republika, O.N.A...różne, różniaste, a Travis też lubię. Słyszałam o Farben Lehre, ale nie znam ich zbyt dobrze...skoro tyle o nich mówicie, to ściągnę sobie parę kawałków, zobaczę co to takiego. Czasem mam fazę na...nie no, nie przyznam się...a zresztą, co mi tam!! - mam fazę na Britney Spears, ale nie dlatego, że ją bardzo lubię, ale dlatego, że kojarzy mi się z moim beztroskim dzieciństwem, a kto nie lubi czasem oddać się melancholii??

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#42 Post autor: Green Eyes » poniedziałek, 26 lutego 2007, 12:09

inne typy pisza o swoich sportowych zmaganiach, to czemu my nie mamy :?: jak to u was jest ze sportem? siodemki sa ruchliwe czy jeszcze dodatkowo potrezbuja wyladowywania emocji w sporcie, czy w inny sposob??

ja jako ze posiadam slomiany zapal i wieloma rzeczami sie interesuje zaliczylam juz kurs tanca (o czym pisalam powyzej), joge, silownie, jazde konna, no i wiadomo: bieganie, gimnastyka, rower, plywanie, narty, lyzwy. bardzo lubie gry zespolowe: siatkowke, kiedys pilke reczna, troche gralam w koszykowke. tez duzo chodzilam po gorach. jedyne do czego mam awersje to aerobik, nie znosze tych wygibasów :?
kiedys sport traktowalam jako sposob na wyzycie sie, ujscie emocji, uwielbialam padac ze zmeczenia i cieszyc sie z osiagnietych wynikow. teraz jako ze jestem dosyc energiczna najbardziej pasuja mi albo techniki relaksacyjne czyli joga albo po prostu przyjemne spedzenie czasu w ruchu czyli rower, siatka.
uwielbiam tez zwierzeta, kiedys marzyla mi sie tresura psow, echhh marzenia, moze jeszcze mi sie uda przynajmniej w polowie to zrealizowac

Lorek
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 00:52

#43 Post autor: Lorek » poniedziałek, 26 lutego 2007, 12:26

hmm sport niewiem, co prawda w swoim życiu próbowałem wiele...hm od Taekwondo, Aikido przez Judo ...Kendo, na piłkę nożną chciałem się zapisać, ale to wszystko przeszło mi jak pochodziłem tam 2 tygodnie :P. A co do wyładowywania emocji...to robie to tylko i wyłącznie szalejąc na gitarze...i to jest jak narazie dość stała rzecz (6 miesięcy) i nadal się nie nudzi :D
równiutkie.....7w8 :)

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#44 Post autor: Czekolada » poniedziałek, 26 lutego 2007, 14:21

U mnie zdecydowanie przewaza rock i new metal, ale nie przekreslam zadnego typu muzyki poza tymi. Lubie poskakac przy techno albo posmiac sie przy jakims pop'ie.

Uwielbiam plywac, nurkowac, uwiebiam morza i oceany ... ta wielka przestrzen, tyle horyzontow, moj umysl przy plywaniu jakby 'sie oczyszcza', znajduje multum rozwiazan, bądz relaksuje sie patrzac gdzies w horyzont lub po prostu w dno/sufit basenu (zależnie od miejsca).
Lubie gry zespolowe, wtedy budzi sie we mnie lew, silna wola walki. Niewazne staja sie poobdzierane łokcie czy kolana. Ważne staje się poświęcenie dla drużyny i wkład w zwycięstwo albo w próbę odniesienia zwycięstwa.
Kiedyś dużo jeździłam na rowerze i bardzo dobrze biegałam.

Jak mam się wyładować to idę na basen, jeśli mam taką możliwość, ale najczęściej komuś na żarty podokuczam i mi przejdzie. Ale raczej nie odczuwam potrzeby wyrzucania z siebie pokładów energii, bo raczej ta energia nie jest fizyczna (zewnętrzna), ale psychiczna (wewnętrzna).
Nie wiem czy ktoś rozumie co mam na myśli :p.

Awatar użytkownika
amba wszechmogąca
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 13:27

#45 Post autor: amba wszechmogąca » poniedziałek, 26 lutego 2007, 16:00

Niestety, żaden ze mnie sportowiec. Muszę przyznać, że na lekcjach w-fu bywałam wielką rozrywką dla moich znajomych. Albo się przewracałam, albo wykonywałam jakieś bliżej nieokreślone ruchy, co według nich wyglądało komicznie. Ogólnie rzecz biorąc nigdy nie mogłam skupić się na lecącej piłce, rower jest i był mi nieposluszny, skok przez kozła kończył się fatalnie. Nikt mnie nigdy nie chciał w drużynie :wink: Muszę przyznać, że wolę czas spędzać bardziej biernie - z książką w ręku na przykład, co nie znaczy, że bezczynnie zalegam w domu. Uwielbiam szaleć na dyskotekach, chodzić na dłuuugie spacery, poznawać w nowych miejscach nowych ludzi.Nie jestem więc taka znowóż bierna, ale jak twierdzą moi znajomi - prawdziwe ze mnie antysportowe kuriozum :lol:

ODPOWIEDZ