Partnerstwo 7

Wiadomość
Autor
Eradicator
Posty: 387
Rejestracja: sobota, 24 maja 2008, 13:03

#16 Post autor: Eradicator » piątek, 2 stycznia 2009, 12:56

Mnie też się podoba czyli skrzydło 4 daje znać a więc to jest utwór czwórkowy ;)



Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#17 Post autor: boogi » piątek, 2 stycznia 2009, 12:58

Dobra, przegięliśmy :lol:

Enneagram has you! - można by rzec, nie potrafimy już na cokolwiek spojrzeć inaczej, jak przez pryzmat 9 cyferek ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#18 Post autor: Gremster » piątek, 2 stycznia 2009, 13:13

boogi pisze:Dobra, przegięliśmy :lol:

Enneagram has you! - można by rzec, nie potrafimy już na cokolwiek spojrzeć inaczej, jak przez pryzmat 9 cyferek ;)
hehehe true..... dla niektóych nawet okrutnie true :)
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Eradicator
Posty: 387
Rejestracja: sobota, 24 maja 2008, 13:03

#19 Post autor: Eradicator » piątek, 2 stycznia 2009, 13:33

To też lubię :D Ostatnio tego ciągle słuchałem :P

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#20 Post autor: Gremster » piątek, 2 stycznia 2009, 14:54

to zależy co sie uznaje za partnerstwo. Przecież partnerzy nie muszą być na równoprawnych pozycjach.....
sama koncepcja równości jest dla mnie idiotyczna.... nigdy tak nie będzie że dwóch ludzi będzie sobie równych a więc jeśli partnerstwo ma oznaczać ukłąd dwóch równych względem siebie ludzi to nie istnieje taki układ prawie nigdy.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#21 Post autor: *nadia* » piątek, 2 stycznia 2009, 16:12

Gremster pisze:jeśli partnerstwo ma oznaczać ukłąd dwóch równych względem siebie ludzi to nie istnieje taki układ prawie nigdy.
niszczysz mój światopogląd :D
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#22 Post autor: Gremster » piątek, 2 stycznia 2009, 16:44

hehehe fajnie :twisted:
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
milamber
Posty: 26
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2008, 10:55
Lokalizacja: Bielsko-biała

#23 Post autor: milamber » piątek, 2 stycznia 2009, 19:18

jeżeli chodzi o wiek to mieszczę sie w przedziale podanym przez Silwera. A w pogoni za moim typem doznałem chyba oświecenia... test mi w tym pomógł. Utwór ... ponadtypowy - tak bym to ujął. Piękny jest!
Nie duskutuj z debilem! Najpierw zciagnie Cie do swojego poziomu a później pokona doswiadczeniem:D
3w2 mag-kochanek... moją potęga jest chesed!
trójki wiedzą o czy mowie. :)

Awatar użytkownika
Pandora
Posty: 54
Rejestracja: środa, 23 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Zewsząd

#24 Post autor: Pandora » sobota, 3 stycznia 2009, 12:00

No nie wiem, z jednej strony, dać się zdominować - niieee, a co z moją wolnością?, z drugiej, zdominować kogoś- a czemu to ja zawsze mam coś robić? :lol: absolutna paranoja.

ale zgadzam się z Shironeko, słowo w słowo, tak być powinno w związku :)
Wyrzuciłam ze swojego słownika słowo 'problem' i zastąpiłam je słowem 'wyzwanie'.

7w8, ENFP

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#25 Post autor: *nadia* » sobota, 3 stycznia 2009, 19:23

silver_bullet pisze: Zaopiekować się kimś czy pozwolić by ktoś się zaopiekował tobą?
myślałam, że mówimy raczej o zdecydowanym wzięciu pod pantofel :P
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#26 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 19:28

*nadia* pisze:
silver_bullet pisze: Zaopiekować się kimś czy pozwolić by ktoś się zaopiekował tobą?
myślałam, że mówimy raczej o zdecydowanym wzięciu pod pantofel :P
hahahah czasami jeśli jakaś 7 tego potrzebuje :P ale nie polecam :)
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#27 Post autor: *nadia* » sobota, 3 stycznia 2009, 19:43

Gremster pisze: hahahah czasami jeśli jakaś 7 tego potrzebuje :P ale nie polecam :)
o jesteś chyba pierwsza 7, która się do tego przyznaje, a u wielu zauważyłam, ze tego potrzebują, mimo że się nie przyznają ;)
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#28 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 19:54

*nadia* pisze:
Gremster pisze: hahahah czasami jeśli jakaś 7 tego potrzebuje :P ale nie polecam :)
o jesteś chyba pierwsza 7, która się do tego przyznaje, a u wielu zauważyłam, ze tego potrzebują, mimo że się nie przyznają ;)
heh?? gdzie ty przeczytałaś w mojej wypowiedzi że się przyznałem że potrzebuje aby mnie wziąść pod pantofel??? czyżbyś nie doczytała końcówki "ale nie polecam" ???? :P
pantofel jest to ograniczanie nas a więc kradziesz wolności... czyli prosta droga do naszej ucieczki :P

Czasami może się przydać ale raczej w delikatnej formie i to tylko niektóym
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#29 Post autor: *nadia* » sobota, 3 stycznia 2009, 19:58

dobry pantofel przy odpowiednim omotaniu nie jest dla Was zły :P tzn. dla Was jest, ale czasem się dajecie, tak wynika z moich obserwacji, wybacz też myślałam, że to ograniczanie, którego 7 by nie zniosło [i którego sama nie znoszę] ale widziałam na własne oczy :?
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#30 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 20:06

o hooo i widzisz i tu jest prawda.... czasami po prostu na niego pozwalamy :)
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

ODPOWIEDZ