Siódemek "problemy" ;)

Wiadomość
Autor
eudaimonia
Posty: 11
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 22:31

Siódemek "problemy" ;)

#1 Post autor: eudaimonia » niedziela, 4 maja 2008, 09:42

Drogie Siódemki :)
Zapewne wielu ludzi coś wam zarzuca, próbuje uświadomić i denerwuje ich wasz optymizm, nie odbieranie tego jako waszego problemu.
Ciekawa jestem jakich "problemów" nie potraficie w sobie zauważyć? :wink:

U mnie denerwuje innych to że nie mam kompleksów, bo przecież "nikt nie jest idealny" ;)
Niektórzy widzą tę "miłość" do samego siebie jako narcyzm, ja zaś - jako wielką pokorę! :roll:



Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

#2 Post autor: Anja.S » niedziela, 4 maja 2008, 12:01

Oj tak, masz rację! Wiele osób poznając mnie (a 99% czasu jestem roześmiana i wszędzie mnie słychać) uznaje mnie za jakąś idiotkę. I na tym właśnie polega jeden z moich największych problemów, osoby o introwertycznym usposobieniu zwykle mnie nie lubią, bo (kurde nie lubię się chwalić, ale czasem trzeba :D) duszą imprezy zwykle jestem ja, zagadać do kogoś zwykle podchodzę ja, wykłócić się to zwykle idę ja, do prezentacji jakiś tematów na zajęciach zwykle idę ja. Owszem może być to denerwujące, że wszędzie jestem JA, ale co poradzę, mam gadane i ktoś musi takie rzeczy robić :lol: Staram się "wypychać" na scenę osoby mniej odważne :)

I właśnie zarzucany jest mi optymizm, jakieś durnowate problemy, które przytłaczają innych nie robią na mnie wrażenia. Ale trudno, wszystkich nie zadowolimy swoim usposobieniem, zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie miał jakieś wonty :P

A co do dużych problemów - problem staje się u mnie problemem, gdy już jestem przyparta do ściany, typu poprawka na sesji. Czuje się wtedy bat nad dupą i wtedy jest nieciekawie :D A tak w codzienności, to nie mam problemów, są tylko małe przeciwności losu :P
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

Re: Siódemek "problemy" ;)

#3 Post autor: Wawelski » niedziela, 4 maja 2008, 12:52

eudaimonia pisze:Niektórzy widzą tę "miłość" do samego siebie jako narcyzm, ja zaś - jako wielką pokorę! :roll:
LOL :lol: :lol:
Anja.S pisze:Oj tak, masz rację! Wiele osób poznając mnie (a 99% czasu jestem roześmiana i wszędzie mnie słychać) uznaje mnie za jakąś idiotkę. I na tym właśnie polega jeden z moich największych problemów, osoby o introwertycznym usposobieniu zwykle mnie nie lubią, bo (kurde nie lubię się chwalić, ale czasem trzeba :D) duszą imprezy zwykle jestem ja, zagadać do kogoś zwykle podchodzę ja, wykłócić się to zwykle idę ja, do prezentacji jakiś tematów na zajęciach zwykle idę ja. Owszem może być to denerwujące, że wszędzie jestem JA, ale co poradzę, mam gadane i ktoś musi takie rzeczy robić :lol: Staram się "wypychać" na scenę osoby mniej odważne :)

I właśnie zarzucany jest mi optymizm, jakieś durnowate problemy, które przytłaczają innych nie robią na mnie wrażenia. Ale trudno, wszystkich nie zadowolimy swoim usposobieniem, zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie miał jakieś wonty :P
Właśnie opisałaś charakterystyczne funkcje ESFp ;]
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Siódemek "problemy" ;)

#4 Post autor: Anja.S » poniedziałek, 5 maja 2008, 10:05

Wawelski pisze:
Anja.S pisze:Oj tak, masz rację! Wiele osób poznając mnie (a 99% czasu jestem roześmiana i wszędzie mnie słychać) uznaje mnie za jakąś idiotkę. I na tym właśnie polega jeden z moich największych problemów, osoby o introwertycznym usposobieniu zwykle mnie nie lubią, bo (kurde nie lubię się chwalić, ale czasem trzeba :D) duszą imprezy zwykle jestem ja, zagadać do kogoś zwykle podchodzę ja, wykłócić się to zwykle idę ja, do prezentacji jakiś tematów na zajęciach zwykle idę ja. Owszem może być to denerwujące, że wszędzie jestem JA, ale co poradzę, mam gadane i ktoś musi takie rzeczy robić :lol: Staram się "wypychać" na scenę osoby mniej odważne :)

I właśnie zarzucany jest mi optymizm, jakieś durnowate problemy, które przytłaczają innych nie robią na mnie wrażenia. Ale trudno, wszystkich nie zadowolimy swoim usposobieniem, zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie miał jakieś wonty :P
Właśnie opisałaś charakterystyczne funkcje ESFp ;]
No kurde a właśnie się starałam, żeby tak nie wszyło :D
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

Re: Siódemek "problemy" ;)

#5 Post autor: picolinek » poniedziałek, 5 maja 2008, 16:59

eudaimonia pisze:

U mnie denerwuje innych to że nie mam kompleksów, bo przecież "nikt nie jest idealny" ;)
Niektórzy widzą tę "miłość" do samego siebie jako narcyzm, ja zaś - jako wielką pokorę! :roll:
brak kompleksow to poprostu u mnie zwykle cechy takie jak "otwartosc i szczerosc"
tez czasami widze ze to ludziom chyba "przeszkadza" ale nic na o n ie poradze ze jestem osoba w 100% otwarta i szczera...
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

ODPOWIEDZ