7w6 ^^

Wiadomość
Autor
Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#16 Post autor: Green Eyes » czwartek, 4 stycznia 2007, 19:28

zastanawialam sie nad twoja wypowiedzia hols i owszem masz racje, bo do swoich wad czy nalogow najtrudniej jest sie przyznac. niby zyjemy w takim swiecie ze latwo jest sie uzaleznic nie tylko od szlugow ale i od techniki. z tym ze ja mimo ze spedzam wiele czasu przed kompem, nie wyobrazam sobie zycia bez komorki czy tv, to jednak mam 'okresy' kiedy na kilka miesiecy musze o ttym zapomniec i .. zapominam bez problemu. nie odczuwam brakow, nie mam glodu, nic.
a slodyczy prawie nie jem..

za to widze -paradoksalnie- po mojej 8w7 jak latwo sie uzaleznia od papierosow. wpada ze skrajnosci w skarjnosc, albo zupelnie nie pali i twardo sie tego trzyma, albo pali jak smok.



hols
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 09:51

Re: witam

#17 Post autor: hols » czwartek, 4 stycznia 2007, 21:43

sakura pisze: chcialam was wszystkich goraco powitac... dzien dobry!!!! :mrgreen:
Witam na forum :)

No ja niby też np. na wakacjach nie odczuwam potrzeby komputera, ale wiem, że jakbym miał tylko możliwość to na pewno bym z niego kożystał :)

Heh, pamiętam jak mi starsi mówili, że jestem uzależniony od kompa. Mieli rację, jestem. Grunt to samemu to widzeć, świadomość pomaga kontrolować pewne sprawy. Też nie mam teraz problemu, gdy nie używam komputera, ale było inaczej. Robiłem wszystko by tylko się dorwać do mojego PC (lekcje zrobione na na odwał, byle tylko zasiąść przed monitorem). Jakby nie patrzeć to sporo czasu straciłem przed ekranem i pewnie nadal tak będzie ze względu na studia. No i pozostaje mi się cieszyć, że nie stwierdziłem u siebie żadnych innych uzależnień (no może od niektórych osób-odwzajemniona miłość to taki zdrowy nałóg ;)). Cieszę się też, że została mi wpojone dosadnie do mózgu, że papierosy to "pure evil" :]

Alkoholik zawsze pozostaje alkoholikiem i myślę, że tak też jest z innymi uzależnieniami. Podświadomie to uzależnienie w nas siedzi, czeka na dogodniejsze warunki by się ujawinić w swojej typowej formie.

Awatar użytkownika
sakura
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 22:53
Lokalizacja: Gniezno

#18 Post autor: sakura » czwartek, 4 stycznia 2007, 22:27

podobno siodemki maja wieksze prawdopodobienstwo popadania w nalogi... cuz jestem tym szczesciazem nie mam zadnych... chyba ze muzyke tez mozna okreslic nalogiem:P
jak ktos chce pogadac zapraszam na gg 6157865

Awatar użytkownika
littlprinz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 1 stycznia 2007, 20:14
Lokalizacja: Wawa

#19 Post autor: littlprinz » piątek, 5 stycznia 2007, 16:14

daj spokój z muzyką ;) internet jest i tak chyba najmniejszym nałogiem jaki mam :) co do większych i gorrszych:/ to niestety nikotyna też :cry: ale cóż robić - przyjąć, to co życie daje i cieszyć się tym :lol:
..All we see or seem is but a dream within a dream..

4 z 7w6 czyli indywidualistyczny komik;p

Awatar użytkownika
sakura
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 22:53
Lokalizacja: Gniezno

#20 Post autor: sakura » piątek, 5 stycznia 2007, 17:45

a co ze niby muzyka zla??? nie no mysle ze tylko to jest moim nalogiem... nikotyna...hmmm bardzo duzo jest palaczy...a czy wiekszosc z nich to 7??? szczerze watpie....
jak ktos chce pogadac zapraszam na gg 6157865

Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 126
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 23:53
Lokalizacja: Wrocek

#21 Post autor: Romanov » sobota, 27 stycznia 2007, 23:45

_Lucigiolo_ pisze:siódemki są podatne na substancje które sprawiają przyjemnośc lub uśmierzają ból :). Nie znosimy zle się czuc, nie znosimy bulu
do mnie to nie podchodzi. nie ze robie sobie dziary na przystanku zujac peta, ale jesli pojawi sie bol, staram sie znosic go bez okazywania cierpienia, uczac sie czym jest i jak z nim wspolpracowac by sukcesywnie go pomijac

ale z uzaleznieniami to ewidentna prawda. potrafie sie uzaleznic od czipsow i rabac pare paczek dziennie, potem musze sobie wkrecac mantry o stosownej tresci bo mi szkoda watroby linii i godnosci. fakt bycia uzaleznionym jest parszywy, pomijajac czipsy
Zawsze jest sposób
Wygrasz czy przegrasz, zostaw krew na lodzie

Obrazek

7w8 sx/sp/so <=> 6 <=> 3 ENTP/ xSTP wtorek

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#22 Post autor: Czekolada » niedziela, 28 stycznia 2007, 18:32

Jestem uzalezniona od komputera. Jest tyle rzeczy do zrobienia, a czas za szybko mija. Czasem, jak sa mozliwosci, moge siedziec 7-8h ... pod koniec dnia marze o masazyscie ~~.

Od dziecka mam slabosc do slodyczy. Moge zjesc 5 czekolad na raz (z tej milosci wzial sie moj nick), wpakowac w siebie 1,5kg cukierkow albo kupic sobie 4 batony (co zwykle sie dzieje w przerwach miedzy zajeciami, lecz z rozsadku, ktory dopiero potem sie objawia - rozdaje polowe tego co kupuje. proboje sie hamowac). Strasza mnie cukrzyca, nadwaga od ladnych kilku lat, lecz nic sie zlego nie dzieje - jestem szczupla, poziom cukru we krwi mam zawsze w granicach normy.

Otarlam sie o nikotyne, ciagnelo mnie, ale sie nie dalam. Paskudztwo.

Buła:)
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 00:04

#23 Post autor: Buła:) » niedziela, 11 lutego 2007, 00:14

kacperekk pisze:Witam Wszystkich 7w6 8)

Generalnie jestem zaskoczony jak Enneagram potrafi trafnie określic charakter osoby. Czytałem jakbym czytał o sobie :) Tylko jedno mi się nie zgadza - nałogi. Uważam że nie mam żadnych, wręcz cieszę się jak mogę komuś powiedziec że nigdy nie miałem w ustach papierosa, nie mówiąc o czymś więcej. Nie biorę tabletek, nie piję kawy, nie piję Coli. Mam przeświadczenie że przyroda jest doskonała i wszystko sama reguluje, więc staram się nie ingerowac w jej równowage np. kawą - chce spac to ide spac :) Może mi to ktoś wytłumaczy, ale może macie podobnie? :roll:

Pozdrawiam :mrgreen:
Mam identycznie :):)......jak czytam wasze wypowiedzi to jak bym sam to napisal (prócz tych nałogów-wole aktywny tryb życia) :P:P

Green Eyes: łącze

heh my to mamy fajnie:):)...w sumie to w życiu więcej się śmieje niż jestem noramlny....a jak jestem z kumplem 7w8 to poprostu moge ryć ze śmiechu godzinami:):)

malutkaem
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 13:15

:)

#24 Post autor: malutkaem » niedziela, 11 lutego 2007, 13:34

hey myslicie ze ON 7w6 i Ona 2w3 to dobre połaczenie?

hols
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 09:51

Re: :)

#25 Post autor: hols » niedziela, 11 lutego 2007, 13:45

malutkaem pisze:hey myslicie ze ON 7w6 i Ona 2w3 to dobre połaczenie?
http://www.enneagram.pl/www/zwiazki/7z2.html

Nie ma złych/dobrych połączeń. To jak się do siebie dopasowaliście wyjdzie w trakcie. Nie należy przekreślać jakiejś osoby tylko ze względu na typ osobowości.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#26 Post autor: Miltado » niedziela, 11 lutego 2007, 14:10

Zgadzam się z Holsem.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#27 Post autor: vodka :) » niedziela, 11 lutego 2007, 17:38

Miltado pisze:Zgadzam się z Holsem.
hols mądrze goda, już się przyzwyczaiłam ;)

btw co za pytanie - czy pasuję do niego, bo on ma taki i siaki typ, a ja taki... ludzie, nie na tym związek polega! przecież to jak zapytać: "czy te spodnie będą pasować mi do tej bluzki czy może tamta spódnica?" ;)

missteq
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 30 marca 2007, 23:09
Lokalizacja: w-wo
Kontakt:

#28 Post autor: missteq » piątek, 30 marca 2007, 23:13

taaa... dopiero co zrobiłam sobie ten test no i faktycznie w sumie to 7w6 do mnie pasuje no ale nie z wszystkim rzecz jasna bo to by było chyba aż za dziwne:) przynajmniej jak dla mnie:D pozdro

rakija
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2007, 14:31
Lokalizacja: poznań

wow

#29 Post autor: rakija » wtorek, 3 kwietnia 2007, 14:33

generalnie to jestem pod wrazeniem jak bardzo dobrze to opisuje mnie jako osobe.. wow. :D
O.

Awatar użytkownika
kama
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 16:44

#30 Post autor: kama » wtorek, 3 kwietnia 2007, 17:21

_Lucigiolo_ pisze:siódemki są podatne na substancje które sprawiają przyjemnośc lub uśmierzają ból Smile. Nie znosimy zle się czuc, nie znosimy bulu
może chodziło o ból wewnętrzny :D bo takiego nie lubimy bardzo. i jak zawsze byłam mawiać : topimy swe smutki i żale... tracenie malutkiej kontroli nad własna świadomościa - to mnie ciągnie. to mnie może uzależnic. ale moge to osiągnąć np przez taniec.

hols pisze:Heh, pamiętam jak mi starsi mówili, że jestem uzależniony od kompa.
Romanov pisze:ale z uzaleznieniami to ewidentna prawda. potrafie sie uzaleznic od czipsow
te czipsy i komputer mi przypomniały o moim 7w6 który od kompa bezwzględnie jest uzależniony (ja hyba pomalutku zaczynam) a od czipsów? on ma takie jazdy tymczasowe na różne rzeczy. np czipsy przez 2 tyg potem zero czipsów ale za to musztarda do wszystkiego itd.

ale hyba tak - ja alkohol i fajki - choż tymczasowo od roku w odstawce - i si ezastanawiam czy mi wróci. czy ja wrócę do palnia. piwko sobie od czasu do czasu popijam ale na razie reddsa tylko trawie :D
i taniec. uwielbiam odpływać. ale czy to uzależnienie ...
7w8
wróciłam :twisted:

ODPOWIEDZ