Czy rozmawiacie o tym/czy temat TabU ??

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#16 Post autor: Maro » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:11

nie jakos nie bardzo bo powiedz niby czemu miala bym? ze mna ludzie raczej chca gadac ale jak ktos nie chce tez szanuje. i w przeciwienstwie do 70 procent ludzkosci dreptajacych po tej ziemi mam gdzies co mysla o mnie inni i pewnie wlasnie dlatego jetem sczesliwa. i wiesz co to jest b.fajne uczucie. a Co Ciebie przeraza to ze ktos moze miec cie w nosie? znam takich i gleboko wspolczuje u ludzi ktorzy zasluguja na moj szacunek nawet jesli mnie nie lubia - szanuje. i poprostu nie holduje zasadzie - musza mie lubic kochac nadskakiwac. a i tak lubia kochaja nadskakuja. a Ty zamiast straszyc wez sie do roboty i pisz cos rozsadnego. my na temat a Ty poobrazac ? Ps ja sie nigdy nie obrazam. czyms jeszcze chcialbys mnie ubodnac (ała o JAK boli jak bardzo). A i jeszcze jedno nie lubie malo tego nie dyskutuje z ludzmi nietolerancyjnymi i bez poczucia humoru to moja swita zasada ;] swiat jest na tyle glupi czasem ze tylko to zostaje a bog ma poczucie humoru i pewnei pojdziesz do piekla..... i bedziecie tam sobie w Piekle 'Mode na sukces ogladac'.


8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#17 Post autor: Kamillot » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:41

O czym Ty w ogóle piszesz? Na jakiej podstawie możesz mnie osądzać? :lol:
Współczujesz mi? A sobie współczuj :lol: .
Ciężko mi zrozumieć Twój post, ale spróbuje się do niego odnieść. Po pierwsze to widzę sporą dawkę emocji. Za pewne gdybym z Tobą rozmawiał to teraz wymachiwałabyś rękoma.
Masz gdzieś co ludzie o Tobie myślą? Ach, buntowniczka. Tylko tak Ci się wydaje.
Ja np. nie gadam ze wszystkimi. Wolę prowadzić dyskusję, a nie monolog. No i w przeciwieństwie do Ciebie nie narzucam się.
Co to znaczy szanować? Dla mnie szanować jest bliskoznaczne z podziwiać. Nie szastam więc tym słówkiem na lewo i prawo.
Tolerancja? Słowo mocno spaczone przez gejów. Tolerować można czyjeś wady, o ile ten ktoś jest ich świadom i chce nad nimi pracować. Mów mi nietolerancyjny.
Co do zakończenia to nie udał Ci się dowcip. Prędzej spodziewałbym się tego, że Bóg jest kobietą, feministką.
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#18 Post autor: Maro » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:51

ja kontynułowałam ten temat i zczalema gadac zreszta calkiem powaznie z ojcem tego tematu- do Twojego pojwienia sie... cos jeszcze Różowy Kwiatuszku?
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ODPOWIEDZ