Wiara (religia) a Siódemka

Jaką religię wyznajesz?

Chrześcijaństwo (katolicyzm, protestantyzm etc.)
17
55%
Satanizm
0
Brak głosów
New Age
0
Brak głosów
Buddyzm/Taoizm/Shinto
3
10%
Judaizm
0
Brak głosów
Jehowa/Kabała
0
Brak głosów
Ateizm/Deizm
11
35%
 
Liczba głosów: 31

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Wiara (religia) a Siódemka

#1 Post autor: nasedo » niedziela, 23 marca 2008, 12:42

W zasadzie komentarz jest zbędny. Na marginesie dodam jedynie, że postanowiłem użyć pytań i odpowiedzi prawie takich jak w temacie u Piątek z uwagi na to, żeby porównanie wyników było w miarę czytelne. Zmieniłem co nie co, bowiem czy protestantyzm jest pochodną katolicyzmu? Nie.

Mam nadzieje, że będziecie szczerze i licznie głosować. Jestem ciekaw wyników. Ja już oddałem swój głos, zrób tak i Ty!

Cóż, znikła opcja w ankiecie "inne"... przykre.

ANKIETA TYLKO DLA SIÓDEMEK

Kimondo: wynik modyfikacja:
-1 dla buddyzmu
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 marca 2008, 13:12 przez nasedo, łącznie zmieniany 1 raz.


7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#2 Post autor: Kimondo » niedziela, 23 marca 2008, 12:51

Zen - filozofia wchodząca w skład buddyzmu ale bez zbednych ceremonii. Hehe sorry.... przyzwyczajenie , że brak oznaczenia [tylko siedem] podswiadomie interpretuje jako moge głosowac

-1 głos dla buddyzmu
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#3 Post autor: chokureika » wtorek, 25 marca 2008, 09:35

.
Ostatnio zmieniony piątek, 16 kwietnia 2010, 18:03 przez chokureika, łącznie zmieniany 1 raz.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: nasedo » wtorek, 25 marca 2008, 11:34

chokureika pisze:niestety prawda jest taka, że żyjemy w społeczeństwie gdzie główną religią jest właśnie katolicyzm.
ja osobiście bardziej popieram buddyzm niż chrześcijaństwo. mam zupełnie inne spojrzenie na wiarę niż mnie uczono kiedy jeszcze byłam mała.
no ale oficjalnie jestem katoliczką chociaż i tak nie chodzę do kościoła... (;
niestety? dlaczego tak wartościujesz, chwilę później stajesz na pozycji również wartościującej wobec buddyzmu... hm?
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

ODPOWIEDZ