Charyzma

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#16 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » sobota, 27 października 2007, 17:10

ja nie wiem czy to charyzma-ale to jest to coś co mam --- i hyba kazda 7 :)//moge nic nie robic na lekcji nie ujawniac sie ale i tak nauczyciele cos do mnie maja-albo mnie lubia albo nie nigdy obojetnosc (nie wiem,mam to cos w oczah czy na twarzy?),gdy stoje,gdy mówie...robie to jakby to samo ale inaczej niz inni;;;;nie zamierzone,,,nie wiem jak to okreslic kurde 8) 8) :shock: :shock: 8) :roll: :o :roll: :roll: to jest pewna tajemniczosc...kturej nawt ja nie moge rozszyfrowac


kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#17 Post autor: Gremster » niedziela, 28 października 2007, 16:49

hmmmm czy można naz nazwać charyzmatycznymi to bym się spierał.... nie przykówamy uwagi ludzi tym czym mówimy tylko naszym zachowaniem. Fakt jest taki że wszystkie 7 jakie znam wyróżniają się z otoczenia.... również musze przyznać że mogę śmiało sobie przypomnieć reprezentanta 7 którego nienawidze właśnie za jego zachowanie.

Co do utraty pewności siebie to miałem nadawno taką sytuacje w której w mgnieniu oka mnie opuściła pewność siebie...
Było to w ten piątek. Umówiłem się z grupą przyjaciół na impreze na mieście. W momencie jak przemieszczaliśmy się z klubu do klubu (na lekkiej wstawce) na środku ulicy natknąłem się na swoją promotorkę z która się nie skontaktowałem już od miesiąca.... dokładnie powiedziawszy to ona mnie zatrzymała i powiedziała że ze względu na to że jest piątek wieczorem nie będzie mnie strofować za mocno jednak nie zobaczyła nadal ani jednego słowa mojej pracy dyplomowej.... yyyy .... zanim to zrobila zachowywałem się głośno, śmialiśmy się i wywijaliśmy... zaraz po tym jak mnie zatrzymała wytrzeźwiałem w 5 sekund i zajeło mi dobre kilkanaście minut zanim znowu zaczełem się bawić. Kumpela powiedziała że jakbym nie śmiał się głośno i nie krzyczał to pewnie minelibyśmy ich bez problemu :) ale jaka była by z tego przyjemność wtedy :D
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

ODPOWIEDZ