JUTRO

Wiadomość
Autor
MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

JUTRO

#1 Post autor: MICHAŁ11 » niedziela, 16 września 2007, 13:51

Siódemki mają tendecje do bycia w wyobrażeniach do bycia w przyszłości do uciekania wyobrażenia lepszego jutra ktore ma nadejść jakoś nie nadchodzi u mnie tak było ze przez wiekszośc mojeog zycia czekałem na jakis idelany dzien w ktorymw wezmnę sie doroboty i zrealizuje wszystkie plany jak to jest uwas ?


fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Gaile
Posty: 76
Rejestracja: niedziela, 26 sierpnia 2007, 00:03
Lokalizacja: spod łóżka

#2 Post autor: Gaile » poniedziałek, 17 września 2007, 16:10

Mam swoj swiat, nakladam go na szara rzeczywistosc i wychodzi dobre kakao.

Nie czekam na idealne dni, tylko staram sie, by kazdy wykorzystac najlepiej jak sie da (: Zreszta, takie czekanie to marnowanie czasu. A moze po prostu odmawianie sobie przyjemnosci, na ktore mozemy sobie pozwolic, o.


no offence, ale brak interpunkcji godzi w moje poczucie estetyki i poprawnej pisowni.
"Jesteś jak wódka. Robisz mi dobrze i na długo pozostaję pod Twoim wpływem." (:

anobotak
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2007, 14:26

#3 Post autor: anobotak » poniedziałek, 15 października 2007, 14:59

jutro. okej, często mówię "jesli nie dziś to jutro" albo "jutro bedzie jeszcze lepiej" . ale przyszlość...nieee. wolę nie myśleć o przyszłości, bo mnie trochę przerażą. przyn. nie poważnie. fantazjować sobie mogę ;]
Raczej staram sie żyć teraźniejszością i sprawiać, żeby dzisiaj było lepsze niż wczoraj ;)
7w7

o jak dobrze być pierdolnietym w głowę ;D

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#4 Post autor: chokureika » poniedziałek, 12 listopada 2007, 01:10

Jutro...
Jutro będzie lepiej. Jutro zrobię to czego nie zrobiłam dzisiaj. Od jutra to zacznę coś tam. I oczywiście i tak tego nie zrobię, bo wszystko robię na ostatnią chwilę.

I jeszcze lubię sobie wyobrażać, że rzeczywistość jest inna. Baaaardzo. To mi pomaga żyć ;D

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#5 Post autor: nudis_verbis » poniedziałek, 12 listopada 2007, 09:27

xxx
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 maja 2008, 04:59 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: JUTRO

#6 Post autor: Absynt » poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:46

MICHAŁ11 pisze:Siódemki mają tendecje do bycia w wyobrażeniach do bycia w przyszłości do uciekania wyobrażenia lepszego jutra ktore ma nadejść jakoś nie nadchodzi u mnie tak było ze przez wiekszośc mojeog zycia czekałem na jakis idelany dzien w ktorymw wezmnę sie doroboty i zrealizuje wszystkie plany jak to jest uwas ?
No jesli tak jest tylko z siodemkami, to jestem siodemka. Byle do jutra, a przeszlosci nie ma. Choc przyszlosci nieco sie boje, jest taka niewiadoma. Straszne :roll:. Z drugiej strony trzymam sie kompletnie tu i teraz.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
sarnandynka
Posty: 241
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 00:16

#7 Post autor: sarnandynka » niedziela, 18 listopada 2007, 16:09

Ja jestem czwórką a staram się mieć podobny stosunek do przyszłości (oczywiście nie zawsze mi wychodzi takie patrzenie na to co będzie, bo czasem wypływa ze mnie jakiś wściekły fatalista). Lubię marzyć i wyobrażać sobie jak to mi będzie dobrze, szczególnie wtedy gdy jest nie najlepiej. To bardzo podnosi na duchu. :)

ODPOWIEDZ