Gubienie

Wiadomość
Autor
MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

Gubienie

#1 Post autor: MICHAŁ11 » sobota, 15 września 2007, 12:07

Oto jedna z podstawowych cech siódemek którą zauważyłem u siebie jaki u moich znajomych a mianoiwcie : GUBIENIE otóż mi zdaża sie gubić wszystko co mam :klucze, portfele , ważne papiery, pieniadze itd choicaz nie jest to ZAWSZE ale zdaża sie chociaz gubienie to nic w porównaniu do oddawania książęk do bibliotek :)


fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#2 Post autor: Wawelski » sobota, 15 września 2007, 12:33

Ja mam taki nieporządek w pokoju, że po prostu nie mogę znaleźć różnych rzeczy zwłaszcza jak mam właśnie wyjść ;). Zdarza mi się szukanie kluczy w porywach i 15 minut :lol:. Ciągle czegoś szukam lub właśnie przed wyjściem prasuje :roll: zamiast sobie przygotować wcześniej wszystko :lol:. Pocieszające jest to, że znajduje zguby. Portfel zgubiłem poza domem raz w życiu, odnalazł się po roku w innymi miejscu ;>. Klucze zostawiłem raz w autobusie, jak wypadły mi ze spodenek, na szczęście udało mi się je odzyskać :].
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

#3 Post autor: MICHAŁ11 » sobota, 15 września 2007, 12:44

DOKLADNIE STARY DOKLADNIE TAK SAMO ...........:)
fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#4 Post autor: Orest Reinn » sobota, 15 września 2007, 22:47

Nie jestem 7, ale moje ENTp daje się we znaki :wink: Ostatnio przetrząsnąłem cały pokój w poszukiwaniu zaginionych 50 euro. Nie było ich tam, gdzie mi się zdawało, że je położyłem, i potem szukałem ich w miejscach, gdzie nawet ja bym w życiu nie wpadł na pomysł, by schować tam pieniądze. Przeszukałem wszystkie półki, powywlakałem wszystkie kieszenie we wszystkich spodniach i kurtkach, nawet przejrzałem wszystkie książki zastanawiając się, czy nie użyłem czasem forsy jako zakładki, choć niczego ostatnio nie czytałem. W końcu okazało się, że było jednak tam, gdzie z początku mi się zdawało. Pieniążki leżały sobie radośnie na wierzchu śmiejąc się ze mnie i mojej ślepoty.
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#5 Post autor: Emjotka » sobota, 15 września 2007, 23:00

Orest, ja potrafię stanąć przed szafką/komódką, na której stoi rzecz, której potrzebuję i -patrząc na nią- otworzyć szafkę/wysunąć szufladę, żeby po chwili, otworzywszy i nie znalazłszy poszukiwanego ustrojstwa, zorientować się, że przed chwilą miałam go przed oczami. / Już nie wspomnę o numerach w stylu tego, o czym pisałam tutaj (6 post od końca strony, 3 myślnik od końca) / I nie jestem E. To chyba zwykłe roztargnienio-zamyślenie. :wink:
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#6 Post autor: Orest Reinn » sobota, 15 września 2007, 23:14

Uważaj, bo jeszcze w końcu mnie przekonasz :wink:
A ja tak się cieszyłem z tego E :cry:
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#7 Post autor: Wawelski » sobota, 15 września 2007, 23:57

Emjotka pisze: ja potrafię stanąć przed szafką/komódką, na której stoi rzecz, której potrzebuję i -patrząc na nią- otworzyć szafkę/wysunąć szufladę, żeby po chwili, otworzywszy i nie znalazłszy poszukiwanego ustrojstwa, zorientować się, że przed chwilą miałam go przed oczami. (...) I nie jestem E. To chyba zwykłe roztargnienio-zamyślenie. :wink:
Bo tu moim zdaniem nie chodzi o E tylko o P ;)
Mam tak samo ;)
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Nefiv

#8 Post autor: Nefiv » niedziela, 16 września 2007, 02:37

Mój rekord to szukanie ołówka, który trzymałem w ręce :] Może jestem 7? :D

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#9 Post autor: Absynt » niedziela, 16 września 2007, 02:52

Ja okularow, ktore mialem na wlasnym nosie. Czasem zakladam tez okulary mimo iz mam soczewki w oczach i potem wow...

Kiedys czesciej gubilem, po prostu potrafilem zapomniec wszystkiego i wszedzie. Teraz wyrobilem sprawdzanie czy wszystko mam zanim sie rusze. Wytresowalem sie :P. Ale nadal sie zdarza popelnic gafe zapominalstwa.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10 Post autor: Nuit » niedziela, 16 września 2007, 12:51

Kiedy zbyt często wychodzę z domu bez komórki/kluczy(od firmy)/portfela albo wszystkiego na raz, zaczynam poważnie się nad sobą zastanawiać, bo to znak, że jakieś synapsy się przegrzały... Ostatnio mi pomógł urlop:)
A mam w pokoju i na biurku bałagan, a owszem, ale jest to chaos kontrolowany, tzn. mniej więcej wiem w którym miejscu pierdzielnika co się znajduje. Gorzej z rzeczami dawno nie używanymi, albo jakimiś głupimi dokumentami których nie znoszę;p Gubię je systematycznie.
Największy talent do gubienia etc. mają chyba typy xNxP, bo sensorycy są jakoś bardziej rozgarnięci w świecie przedmiotów... chyba;)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#11 Post autor: pepelemoko » niedziela, 16 września 2007, 14:19

Nuit pisze:Największy talent do gubienia etc. mają chyba typy xNxP, bo sensorycy są jakoś bardziej rozgarnięci w świecie przedmiotów... chyba;)
To by się mogło zgadzać, bo w gubieniu biję wszelkie rekordy. Kupując rzecz codziennego użytku, mam pełną świadomość, że to tylko kwestia czasu, żeby znikła. Także rękawiczki czy parasolki przestałam już kupować. Jeden komplet kluczy do mojego mieszkania dałam na przechowanie przyjacielowi po tym jak swój zgubiłam i w niedzielny poimprezowy poranek przeglądałam "panoramę firm" próbując znaleźć działającego ślusarza.. 400zł kosztuje taka zabawa :/ Na szczęście udało mi się z tego wybrnąć..
Portfele, telefony i dokumenty też niestety wpisują się w tę grupę. 2 razy zostawiłam gdzieś całą torebkę - raz na dworcu, raz w tramwaju. Na szczęście dowód osobisty czy prawo jazdy przewaznie ktos przynosił albo przysyłał, kilka razy odbierałam na policji. Duplikatów legitymacji miałam 6, przy siódmym - panie w sekretariecie poinformowały mnie, że studentom przysługuje jeden oryginał i 2 duplikaty w całym okresie studiów, także musiałam pisać specjalne podanie.
A w mieszkaniu przeważnie mam burdel totalny, czasami trudno przejść, ale jakoś zawsze wiem, gdzie co jest mniej więcej.. i jakoś tak - wszystko pod ręką ;)
Ehh..

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#12 Post autor: Emjotka » niedziela, 16 września 2007, 14:38

Nefiv pisze:Mój rekord to szukanie ołówka, który trzymałem w ręce :] Może jestem 7? :D
A szukałeś czapki, którą położyłeś sobie na kolanie? 8) I niech mi ktoś powie, że mam mocniejsze połączenie z 8 niż 7 :lol: ...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#13 Post autor: pepelemoko » niedziela, 16 września 2007, 14:50

Emjotka pisze:
Nefiv pisze:Mój rekord to szukanie ołówka, który trzymałem w ręce :] Może jestem 7? :D
A szukałeś czapki, którą położyłeś sobie na kolanie? 8) I niech mi ktoś powie, że mam mocniejsze połączenie z 8 niż 7 :lol: ...
Trzymając w ręce zdarzyło mi się szukać ołówka, zapalniczki, kluczy i najczęściej gumki do ścierania (mała taka.. jak potrzymasz za długo to przestajesz czuć, że trzymasz.. zapominasz? ;)) Na szczęście poszukiwania nie trwały nigdy dłużej niż 20 sekund ;)

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#14 Post autor: Emjotka » niedziela, 16 września 2007, 15:00

pepelemoko pisze:Na szczęście poszukiwania nie trwały nigdy dłużej niż 20 sekund ;)
Ja tej czapki szukałam dobre dwie minuty :mrgreen: .
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#15 Post autor: Czekolada » wtorek, 18 września 2007, 17:51

Tak.
Nie noszę pierścionków, bransoletek, bo gubię.
Wszystko gubię, w tym własną głowę - najczęściej niestety :P .

ODPOWIEDZ