Samokontrola

Wiadomość
Autor
MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

#31 Post autor: MICHAŁ11 » sobota, 15 września 2007, 12:18

Jeszcze raz dziekuje za kolejne (jak zwykle cenne i trafne ) uwagi pod moim adresem dzieki nim jeszcze bardziej pogłębiłem wiedze o samym sobbie, pozatym mój zasób słów powiekszył sie znacznie !!!!!!!!!!!:) a ty jest za tak ? czy za nie ?




Green Eyes: Panowie bardzo proszę o powrót do tematu, albo przynajmniej wplecienie zasad interpunkcji w rozważania o samokontroli :wink:


fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#32 Post autor: Emjotka » sobota, 15 września 2007, 12:37

ktośtam pisze:Orest, wyluzuj. 8)


Radzę zwracać uwagę przede wszystkim na to, co ktoś pisze a nie na to, jak to robi.
Ktosiu, Ty jesteś pewien swojej 5? :wink: Byłam święcie przekonana, że piątka dostaje pier...olca, kiedy musi się gimnastykować, żeby odczytać jakiś tekst (a jak zwróci komuś na to uwagę, no to jest oczywiście słynne "czepianie się szczegółów). I że ceni formę prawie tak bardzo jak treść... No ale mogę się mylić. :P

Po pierwsze, mam wrażenie, że Michał nie jest 7 a 8w7, ale to już inna sprawa.
Po drugie, najważniejsze chyba, ten, kto stara się samokontrolować, to próbuje to robić, a nie o tym pisze...
Green Eyes: Panowie bardzo proszę o powrót do tematu, albo przynajmniej wplecienie zasad interpunkcji w rozważania o samokontroli :wink:
Orest wplótł...
Orest Reinn pisze:Michał, jeśli chcesz się nauczyć samokontroli, to postaraj się zacząć od kontrolowania ilości wykrzykników oraz zasad interpunkcji, a wszystkim nam będzie żyło się lepiej.
...to mu się oberwało... :lol:
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

#33 Post autor: MICHAŁ11 » sobota, 15 września 2007, 12:49

NIe no jestem siódemką totalną siódemka nie lubie władzy i wszystkiego co znią związane nienawidze słów typu musisz i powinieneś .. całe zycie mi sie nic nie chce a do roboty wpadam w depresje :)
fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#34 Post autor: Emjotka » sobota, 15 września 2007, 12:58

Nie mówię, że jesteś ósemką, tylko, że mam takie wrażenie. Wielce prawdopodobne, że mylne. Ale po prostu Twój styl pisania bardziej przypomina mi (tutejsze głównie) ósemki niż siódemki. Choć po ledwie 10-ciu postach mogę to źle oceniać. Piszę po prostu o swoich odczuciach, niczego nie chcę przesądzać. Ale pachniesz mi ósemką z mocnym skrzydłem siedem. A prawdopodobnie mieszkam z takim osobnikiem pod jednym dachem, więc powinno mi nieźle iść rozpoznawanie tego gatunku.
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Jero
Posty: 241
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 00:32

#35 Post autor: Jero » niedziela, 16 września 2007, 18:54

...
Ostatnio zmieniony środa, 16 stycznia 2008, 05:15 przez Jero, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4 ILI
Nie masz nic do stracenia..odpręż się
Idąc długą i krętą drogą, pod strzałami klęsk, nie bojąc się ognia ni szubienicy, grając w królową gier i wygrywając za wszelką cenę, zakpisz z przeciwności losu i zyskasz klucz, który otworzy ninth gate

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#36 Post autor: Absynt » niedziela, 16 września 2007, 19:27

Orest Reinn pisze:A ja już chciałem ci odpuścić. No ale jednak miałem rację - jesteś niereformowalny. Jak widać jedyną odpowiedzią, jaką jesteś w stanie udzielić, są ironiczne komentarze. I po co to? Pisząc dalej w ten sposób ośmieszasz się. Sprawiasz wrażenie, że poprawne pisanie, które jest umiejętnością opanowaną już przez siedmioletnie dzieci, przerasta twoje możliwości intelektualne. Jeśli już nawet nie plasujesz się w górnych warstwach populacji, to chociaż mógłbyś to nadrabiać zrozumiałymi, składnymi wypowiedziami.
Tak tylko sobie dodam, ze umiejetnosc rozumienia niezrozumialego na pierwszy rzut oka tekstu tez swiadczy o inteligencji :P.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#37 Post autor: Orest Reinn » niedziela, 16 września 2007, 19:34

Podobnie jak rozumienie samego słowa "niezrozumiały", ale już koniec z tym...
5w4
XNTp

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#38 Post autor: kidziorek » niedziela, 16 września 2007, 23:13

mleczak pisze:
kidziorek pisze: lenistwo ? rozmawiasz z mistrzami galaktyki :D
Jak może być leniwy ktoś kto ciągle mieli w głowie jakieś myśli ? podpucha :P
Ja mówię o braku aktywności fizycznej. Tak jak dla mnie lenistwo siódemek też jest mocno podejrzane bo te które znam ciągle są zajęte. Jak można się lenić i nie mieć chwili wolnego czasu?
Aktywność fizyczna? No ładnie się wykręcasz, ładnie ;)
No właśnie ;) Tu jest cały trik ;) Stawiamy zasłonę dymną, żeby nikt się nie czepiał, że się obijamy ;)
Oczywiście chodzi o lenistwo w sensie "uporczywego nie robienia niczego pożytecznego(wg innych)" ;)
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Awatar użytkownika
mleczak
Posty: 280
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 11:55
Lokalizacja: Płock/studia Łódź

#39 Post autor: mleczak » poniedziałek, 17 września 2007, 00:06

Oczywiście chodzi o lenistwo w sensie "uporczywego nie robienia niczego pożytecznego(wg innych)" Wink
Więc nie robienie nic, a tylko móżdzenie też pod to podpada :wink: Pytanie: A ta zasłona dymna to często działa? Bo mnie się wydaje że to wymówka dla was samych. Wyjaśnienie dlaczego nie zrobiliście tego co mieliście zrobić. "Przecież miałem tyle rzeczy oprócz tego do zrobienia":P
5w4 INTP, ale tak poza tym po prostu Mleczak

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#40 Post autor: kidziorek » poniedziałek, 17 września 2007, 00:51

mleczak pisze:
Oczywiście chodzi o lenistwo w sensie "uporczywego nie robienia niczego pożytecznego(wg innych)" Wink
Więc nie robienie nic, a tylko móżdzenie też pod to podpada :wink: Pytanie: A ta zasłona dymna to często działa? Bo mnie się wydaje że to wymówka dla was samych. Wyjaśnienie dlaczego nie zrobiliście tego co mieliście zrobić. "Przecież miałem tyle rzeczy oprócz tego do zrobienia":P
To zależy od definicji działania...Jeżeli chodzi o fakty...to świeży rekord przeciągania terminu skończenia "fuchy" sięga jakiś 2 lat ;) Ale wątpię, czy bez klikulteniej przerwy, "ofiara" zdecyduję się jeszcze u mnie coś zamówić :D No na Ciebie to nie zadziała za bardzo, "myślaków" nie umiemy "czarować"... :twisted:
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#41 Post autor: excelencja » sobota, 22 września 2007, 22:38

Mam przerost samokontroli... co nie wyklucza robienia głupot, ale to nie są byle jakie głupoty, ale przemyślane ;)
Samokontrola do bólu... za jednym wyjątkiem - złość - w moim przypadku nie do opanowania...
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#42 Post autor: Czekolada » niedziela, 23 września 2007, 18:53

W moich głupawych zachowaniach nie ma żadnych przemyślanych ruchów. Jedyne co mogę przemyśleć to co raczej nie wypada robić i ewentualnie powstrzymać się.
Nie wyobrażam sobie kontrolować swoich zachowań o charakterze komicznym - to jest zupełnie niemożliwe ;p.
Złości też nie potrafię kontrolować - a chciałabym.

Samokontrola nad własnym życiem to jakoś pozytywnie brzmi. Oczywiście wszystko z umiarem.

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#43 Post autor: excelencja » wtorek, 25 września 2007, 21:04

no tu masz rację, ze śmiechem też mam poważny problem... ile razy w szkole wylatywałam za śmianie się nie wiadomo z czego... hahaha fajnie było. To są takie napady, myślę że można to pod chorobę podciągnąć ;)
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#44 Post autor: Absynt » wtorek, 25 września 2007, 22:07

No. To by sie nazywalo mania :>. Mozna Cie przebadac. Najgorzej jesli do tego miewasz epizody depresyjne :>.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#45 Post autor: excelencja » środa, 26 września 2007, 22:10

e tam, jeśli już to rzadko jak s...
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

ODPOWIEDZ