Samokontrola

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#16 Post autor: Druid z Polmosu » piątek, 14 września 2007, 19:23

mleczak pisze:Jak można się lenić i nie mieć chwili wolnego czasu?
Uwierz mi... można 8)

Lenistwo to też sztuka i wcale nie jest tak prosto "dobrze" lenić się :D


"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#17 Post autor: Absynt » piątek, 14 września 2007, 21:30

Nie masz dosc wlasnych problemow, by tak najezdzac na innych za ortografie? Chyba jedna kulturalna uwaga wystarczy. A z tym banem to dowaliles tak, ze chyba cos masz w glowie poprzewracane stary ;p. Z calym szacunkiem, ale wyluzuj.

Miej umiar ;). Lubie w siodemkach to, ze potrafia wyluzowac i nie daja sie latwo sprowokowac :].
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#18 Post autor: Orest Reinn » piątek, 14 września 2007, 21:56

Po pierwsze - nie najeżdżam, tylko zwracam uwagę. Różnica jest taka, że zwracanie uwagi ma na celu skłonienie do poprawy.
Po drugie - nie za ortografię, a za niekorystanie z interpunkcji. To tylko kilka kropek i przecinków, a o ile ułatwia czytanie.
Po trzecie - nie przesadzam z banem. Jeśli ktoś nie potrafi pisać zrozumiale to niech nie pisze wcale.
Po czwarte - co niby nazywasz "wyluzowaniem"? To, że ktoś niechlujnie pisze, oznaczać ma, że jest wyluzowany, fajny, elo koleś i wogle ziooom, czy co? To na poziomie dziecka neo.
5w4
XNTp

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#19 Post autor: ktośtam » piątek, 14 września 2007, 22:03

Orest, wyluzuj. 8)


Radzę zwracać uwagę przede wszystkim na to, co ktoś pisze a nie na to, jak to robi.

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#20 Post autor: Orest Reinn » piątek, 14 września 2007, 22:07

Chciałbym zwracać uwagę na treść, ale styl znacznie mi to utrudnia.
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#21 Post autor: Druid z Polmosu » piątek, 14 września 2007, 22:08

Orest Reinn ty na pewno jesteś 5w4?? A nie czasem 1?? Co za problem, że pisze bez kropek i przecinków? Robi ci to aż taką różnice?? Jeżeli męczysz sie czytając jego posty no to cóż nie czytaj... Każdy ma swój styl i pisze jak chce ważnie że nie wulgarnie. A co do tego bana to od razu może złożysz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. W białych wierszach niektórzy poeci też nie używają wielkich liter i kropek i co kazałbyś ich za to rozstrzelać :?:
"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#22 Post autor: Orest Reinn » piątek, 14 września 2007, 22:19

Orest Reinn ty na pewno jesteś 5w4?? A nie czasem 1??
Na pewno. Mi zależy, aby Michał pisał zrozumiale, ze względów czysto praktycznych.
Co za problem, że pisze bez kropek i przecinków? Robi ci to aż taką różnice??
Tak, robi, i to dużo. I życzę sobie, aby to zostało uszanowane. Na pewno jest to dla mnie większym problemem niż dla niego byłoby napisanie kropki na końcu każdego zdania.
Jeżeli męczysz sie czytając jego posty no to cóż nie czytaj...
Ale chcę czytać. Przychodzę tu, żeby czytać. Jak ma do przekazania jakieś opinie, to ja chcę je poznać. Gdy bierze udział w dyskusji, to siłą rzeczy muszę czytać jego posty, aby wszystko pojąć.
Każdy ma swój styl i pisze jak chce ważnie że nie wulgarnie.
Wolałbym, żeby był wulgarny, ale przynajmniej zrozumiały.
A co do tego bana to od razu może złożysz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury.
Nie, nie złożę. Oprócz prawa istnieje także netykieta, której przestrzegania oczekuję.
W białych wierszach niektórzy poeci też nie używają wielkich liter i kropek i co kazałbyś ich za to rozstrzelać
Tak, za samo pisanie wierszy ;]
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#23 Post autor: Absynt » piątek, 14 września 2007, 22:22

Uwazaj, bo jak sie tak bedziesz spinal to jeszcze cos urodzisz 8) . Faktycznie - nie za ortografie sie czepiales, a za interpunkcje, moj blad.

Moge Ci to wytlumaczyc bardziej dobitnymi opiniami, jesli chcesz. Ale musisz napisac jeszcze jeden post, by mnie do tego sprowokowac :P.

Wyluzuj, ok?
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#24 Post autor: Orest Reinn » piątek, 14 września 2007, 22:23

jeszcze jeden post
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#25 Post autor: Absynt » piątek, 14 września 2007, 22:32

Prowokator ;].

Koles jaki jest, taki jest. Pisze jak pisze, jego styl. Wyciagaj sobie o nim wnioski. Len, nie len, moze i polglowek... Ale nie zmusisz nikogo, by gral wg. jakiegokolwiek widzimisie, bo czlowiek ma wolna wole. Zwrociles mu uwage, spoko... Nie dostosowal sie, spoooko. Nie szkoda Ci wlasnych nerwow na glupie napinki w internecie? Banowac to sobie mozesz kogo chcesz jak zalozysz wlasny serwer. Poza tym nikt Cie nie zmusza do czytania czegokolwiek, wiec jakim prawem Ty nakazujesz komus pisac tak, by bylo to Tobie czytelne? Nie latwiej to olac, zamiast szukac problemu na sile? Nie badz taki upierdliwy, choc pewien jestem, ze latwo nie spasujesz i zacznie sie flejmłor :twisted:.

Trzymaj dystans do zycia, bo jak bedziesz mial 40 lat, to Ci zyly na skroniach popekaja od przejmowania sie takimi duperelami.
Pilnuj wlasnej dupy, a wyjdzie Ci to na zdrowie. Paniał?

Zreszta... Przyznaje Ci racje, ale kiepski z Ciebie moralizator 8). Pozdro
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#26 Post autor: Orest Reinn » piątek, 14 września 2007, 23:08

Półgłówek, jak najbardziej. Nie zmuszam, tylko naciskam. Aby wszystkim nam żyło się lepiej. Amen.

A nerwów nie tracę, jestem wyjątkowo spokojny, nawet lepiej się poczułem po tym wykładzie. Zaczynam rozumieć jedynki, w końcu moralizatorstwo jest takie proste ;]

I nie bądź niczego taki pewien, bo właśnie mówię "PAS" ;]

Do zobaczenia i życzę wszystkim przestrzegania zasad poprawnej polszczyzny.
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#27 Post autor: Absynt » piątek, 14 września 2007, 23:49

Pozdrawiamy fanow!! 8)

Autografy na priv :*
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#28 Post autor: Wawelski » sobota, 15 września 2007, 10:51

Orest Reinn pisze: I nie bądź niczego taki pewien, bo właśnie mówię "PAS" ;]
Absynt pisze: Autografy na priv :*
O jaaaa, to straszne. Nie zakończyliście zdania kropką :!: :shock:

;-)
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

MICHAŁ11
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:11
Lokalizacja: TCZEW

#29 Post autor: MICHAŁ11 » sobota, 15 września 2007, 11:21

Chciałbym bardzo podziekować panu Orestowi za dogłębną analize mojej osobowości dzieki jego wieloletniej znajomosci mojej osbby jest on wstanie napisać omnie tak wiele jeszcze raz dziekuje za to i za to ze nie powiadomił o mojej haniebnej działalności zadnych służb specjalnych
i ze dzieki jego łasce jeszcze bede mogł na tym forum egzystować. włąsciwie to wytkniete mi błedy sprawiły ze sam oddałem sie w rece wymiaru sprawiedliwosci .Mam tez ogromną prośbe do wszystich ludzi dobrego serca którzy to czytaja jezeli jeszcze raz zobaczycie ze złamie zasady interpunkcji posze nie miejcie litosci robcie to dla mojego dobra
kiedys wam za to podziekuje dzwoncie -997
fuck everyone else be yourself !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#30 Post autor: Orest Reinn » sobota, 15 września 2007, 11:54

A ja już chciałem ci odpuścić. No ale jednak miałem rację - jesteś niereformowalny. Jak widać jedyną odpowiedzią, jaką jesteś w stanie udzielić, są ironiczne komentarze. I po co to? Pisząc dalej w ten sposób ośmieszasz się. Sprawiasz wrażenie, że poprawne pisanie, które jest umiejętnością opanowaną już przez siedmioletnie dzieci, przerasta twoje możliwości intelektualne. Jeśli już nawet nie plasujesz się w górnych warstwach populacji, to chociaż mógłbyś to nadrabiać zrozumiałymi, składnymi wypowiedziami.
5w4
XNTp

ODPOWIEDZ