7 a 4w3

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#61 Post autor: oti » niedziela, 9 marca 2008, 19:47

tylko co ja mam zrobić? jeżeli 7 wie ze kocham i zrobie wszystko? jak mam zachęcić? może jakieś porady? xD


4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#62 Post autor: Blair » poniedziałek, 10 marca 2008, 15:06

oti pisze:tylko co ja mam zrobić? jeżeli 7 wie ze kocham i zrobie wszystko? jak mam zachęcić? może jakieś porady? xD
dobre pytanie... sama chciałabym to wiedzieć, bo też mam problem z pewnym osobnikiem 7 :roll:
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#63 Post autor: Absynt » poniedziałek, 10 marca 2008, 17:29

Polecam sie rozebrac czym predzej. Prawdziwa 7 nie odmowi sobie takiej przyjemnosci w niemal dowolnej chwili :twisted:.

Haha, a tak wogle to fajne jest to, ze 2 prawdopodobnie identyczne 4w3 napisaly o takim samym problemie. 7 zapewne by sie nie przejmowalo takimi sprawami ;P.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#64 Post autor: Blair » poniedziałek, 10 marca 2008, 18:20

Absynt pisze: 7 zapewne by sie nie przejmowalo takimi sprawami ;P.
żebyś się nie zdziwił :P mam znajomą, która jest właśnie 7 i ma jeszcze lepsze rozkminy niż ja ^^ :P
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#65 Post autor: oti » wtorek, 11 marca 2008, 06:42

7 są bardzo atrakcyjne dla 4. ja jestem pomiędzy dwoma 7w8 którzy byli ze mną i już nie chcą sie ze mną nawet spotkać,a ja bez nich umieram. co daje mi wene na wiersze. to jest dopiero tragiczny romantyk.. ze mnie. ;] a raczej tragiczna romantyczka

a rozebrać to się nie rozbirę! xD
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#66 Post autor: picolinek » wtorek, 11 marca 2008, 10:16

oti pisze: a rozebrać to się nie rozbirę! xD
moze by pomoglo :p

jesli nei wiesz co robic zrob cos spontanicznie na MAXA...
imoze wlasnie to jest jakims wyjscie m :p
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#67 Post autor: oti » wtorek, 11 marca 2008, 14:11

taak. tylko, że ja robie głupie rzeczy w ich towarzystwie. i moje myślenie się wyłącza. co utrudnia zadanie.
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#68 Post autor: Blair » wtorek, 11 marca 2008, 16:38

Ja mam trochę inną sytuację... Dowiedziałam się przypadkiem, że jednak mu zależało i nie potrafił o mnie zapomnieć, ale myślał, że ja już mam go gdzieś i go odrzucę, więc nie chciał wyjść na idiotę i dalej się alienował... :roll: Teraz mam problem jak mu uświadomić, że ja też o nim nie zapomniałam xP On przede mną ucieka... >_>" nie wie, że ja to wszystko wiem ^^"
Wkurza mnie u was to, że momentami jesteście takimi tchórzami i wolicie uciec od problemu zamiast go rozwiązać... xP Co nie zmienia faktu, że BARDZO dobrze to rozumiem, bo jako pół siódemka-pół czwórka sama tak robię ^^"

Oti, żeby Ci coś poradzić, musiałabyś dokładniej opisać sytuację ;)
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#69 Post autor: Absynt » wtorek, 11 marca 2008, 19:00

oti pisze:a rozebrać to się nie rozbirę! xD
Oj, to chociaz pokaz cycki :].

Co do zabawy z 7 - czysty spontan sie liczy. Nie trzeba myslec. Nie wolno myslec! Wystarczy byc tu i teraz i szalec z nimi :D.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#70 Post autor: oti » wtorek, 11 marca 2008, 20:04

tylko ze on nie chce, jest sceptyczny co do mojej osoby. z zewnątrz niewątpliwie jest 7, wewnątrz ma swoją niepoznaną filozofię.
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 22:00
Lokalizacja: Z planety zwanej Ziemia

#71 Post autor: Amelia » wtorek, 11 marca 2008, 20:29

to moze 7w6??? a co do porady,to może sprobuj sie z nim napić porzadnie i pogadaj z nim wtedy szczerze, może wtedy bardzie wam łatwiej pogadać,a szczególnie o trudnych tematach,od których 7ka tak szybko ucieka.

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#72 Post autor: picolinek » wtorek, 18 marca 2008, 11:40

hm ucieka w wiekszosci przypadkow !! pamietajcie to ;]

ale fakt ze alkohol pomaga jest nie podwazalny ;]
wiem to z wlasnego doswiadczenia jak cche z kogos cos wyciagnac, pogadac na ciezki temat o ktos sie wzbrania to czekam na okazje po piffku :p czy czyms glebszym xD i problem sam sie rozwiazuje :p
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#73 Post autor: Blair » wtorek, 18 marca 2008, 15:29

a są jakieś sposoby powstrzymania 7 przed ucieczką? >_>
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#74 Post autor: Blair » wtorek, 18 marca 2008, 16:12

On do tego stopnia boi się zmierzyć z problemem, że nawet nie chciał ze mną porozmawiać, a Wy mi tu o wypadzie na piwo mówicie... xP
I moim problemem nie jest to jak go uwieść ;) Sprawa wygląda tak, że kiedyś nam na sobie zależało, ale on nie wiedział co ja czuję... Myślał, że nic dla mnie nie znaczy i uciekł od uczuć do mnie, wmawiając sobie, że tak będzie lepiej -.-'' został z dziewczyną, która była w niego totalnie zapatrzona, zrobiłaby dla niego wszystko... (ta laska zbyt normalna nie jest moim zdaniem... dla niego totalnie się zmieniła, a z wyglądu upodobniła do mnie. czuję się jakbym miała nieudanego klona _-_" plus ten drobny szczegół, że ma istną obsesję na moim punkcie, obserwuje każdy krok o.O")
Odważyłam się, odłożyłam dumę na bok, i wyznałam mu wszystko co do niego czuję... i jak wyglądało to wszystko z mojej perspektywy >_> (esej na jakieś 4 i pół strony w zeszycie xD musiałam do niego napisać, skoro mnie wysłuchać nie chciał -.-'')
Jestem pewna, że się nie mylę i on dalej coś do mnie czuje, ale boję się, że wybierze łatwiejszą drogę... czyli zostanie z nią, bo tak jest łatwiej _-_

A tak z innej beczki... zastanawiam się czy jednak nie jestem 7 >_> Bo też mam bardzo silną tendencję do uciekania przed problemami we wszelkie przyjemności. Uciekam przed tym co czuję, przed negatywnymi emocjami, wypieram ze świadomości pewne rzeczy. I ten strach... _-_
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#75 Post autor: Blair » wtorek, 18 marca 2008, 19:00

Jest 7 na pewno, kiedyś go nakłoniłam do zrobienia testu :P
Ja bym bardzo chętnie z nim poszła podrinkować (mnie też by było tak o wiele łatwiej), ale nie chciał ćwok xP On się nawet boi patrzeć mi w oczy _-_ Tchórz z niego straszny... Ale przez to, że to tego stopnia ucieka, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że mam rację... Gdyby to dla niego nic nie znaczyło i nie było problemem, to traktowałby sprawę obojętnie i zwyczajnie mnie zlewał, nieprawdaż? ;)
podobno 4w3, INFp/ENFp

ODPOWIEDZ