W głębi duszy?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Minka
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:38

Re: W głębi duszy?

#16 Post autor: Minka » poniedziałek, 10 maja 2010, 18:08

SD trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia! (;

jestem tak szczęśliwa, jak jeszcze nie byłam. wszystko się ułożyło. mam ochotę być w dziesięciu miejscach na raz, usiąść, wykrzyknąć światu, że jestem, że jednak żyję, że się nie stoczyłam, że będę, że nikt się mnie łatwo nie pozbędzie. to takie... pozytywne uczucie.

post scriptum - zostałam wyróżniona w konkursie literackim (poetyckim). to mi pokazało, że... nie warto się załamywać, wmawiać, że moja praca jest i tak nic nie warta, zaniżać swoje zasługi, to jest... dobre uczucie, chociaż pewnie jutro już zapomnę. ale na razie... to jest takie dobre uczucie!

nie wierzę, że świat może być taki piękny!


"Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć."

sp/so

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

Re: W głębi duszy?

#17 Post autor: Rinn » poniedziałek, 10 maja 2010, 19:32

Minka pisze:nie wierzę, że świat może być taki piękny!
TO UWIERZ! :mrgreen:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: W głębi duszy?

#18 Post autor: Absynt » poniedziałek, 10 maja 2010, 21:09

Obrazek

Giger
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Minka
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:38

Re: W głębi duszy?

#19 Post autor: Minka » sobota, 19 czerwca 2010, 18:20

mam chyba lekki problem. od kilku tygodni jestem w związku z pewną czwórką i mam ochotę spierdolić, gdzie pieprz rośnie. ale, że jestem strasznie niezdecydowana to pewnie jeszcze potrwa moje myślenie, typu: "co czuję i dlaczego to czuję?". a najśmieszniejsze jest to, że ta czwórka przez rok była moim bardzo dobrym przyjacielem, więc jeśli stracę kontakt to się załamię, bo nie mam jakiegoś silosu z przyjaciółmi.
a jeszcze śmieszniejsze jest to, że od jakichś kilku miesięcy "wygłupiam się" z moim kumplem z klasy (bo ja ogólnie baaardzo dużo się wygłupiam). i... wystawiam go na wiele prób, bo to wygłupianie jest totalnie jakieś takie pozerskie i śmieszne. mówimy, że się kochamy, ciągle przebywamy ze sobą i pokazujemy, że tylko żartujemy. przynajmniej ja pokazuję. a najgorsze jest to, jak ten mój kumpel (3w2), pokazuje mi ile wad jest w moim związku z czwórką i jak rozmawia o moich obawach, albo gada: "nie rób tego, bo powiem Czwórce". to znaczy, to nie jest najgorsze, ale czuję się wtedy taka głupia.
trzeba wreszcie to ogarnąć, chociaż na razie nie chcę niczego zmieniać. idę dalej, będzie, co ma być. najważniejsze, że jestem ze wszystkimi szczera.
"Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć."

sp/so

Awatar użytkownika
daniken
Posty: 48
Rejestracja: środa, 2 czerwca 2010, 23:43
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Małopolskie/Śląskie

Re: W głębi duszy?

#20 Post autor: daniken » sobota, 19 czerwca 2010, 19:54

Minka pisze:mam chyba lekki problem. od kilku tygodni jestem w związku z pewną czwórką i mam ochotę spierdolić, gdzie pieprz rośnie. ale, że jestem strasznie niezdecydowana....
Odpowiedź może być tendencyjna.

Proponuję następującą formę zerwania:
"Wiesz- nie chcę już z tobą chodzić, oszukiwałam cię przez ten cały czas, tak naprawdę potrzebuję cię tylko jako emocjonalnego śmietnika, który wysłuchałby mnie zawsze wtedy, gdy będę miała doła".

A gdy już będziesz sama, tak po jakichś 10 latach (zgaduję, że teraz masz około 16) przeczytaj ten link:

http://www.joemonster.org/art/14132/Co_ ... i_facetami_
"W tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami."

4w5

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

Re: W głębi duszy?

#21 Post autor: Rinn » wtorek, 6 lipca 2010, 15:17

Hej Minka, jak rozwój sytuacji?

Daniken - dramatyzujesz. :roll:

U mnie teraz dużo zmian - mniejszych i większych. Coś się kończy, coś się zaczyna... I choć to pozytywne zmiany, a ostatnio jestem szczęśliwa jak nigdy, to czuję lekki zamęt w głowie. Potrzebuję to wszystko na spokojnie przetrawić.

A w ogóle to muszę się pochwalić - obrona na 5. :wink:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Awatar użytkownika
daniken
Posty: 48
Rejestracja: środa, 2 czerwca 2010, 23:43
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Małopolskie/Śląskie

Re: W głębi duszy?

#22 Post autor: daniken » piątek, 9 lipca 2010, 18:39

Czwórki zawsze dramatyzują- to nasz znak firmowy.

Minka pewnie dalej kombinuje na dwa fronty.

Ps. Gratuluję obrony.
"W tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami."

4w5

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: W głębi duszy?

#23 Post autor: Absynt » niedziela, 11 lipca 2010, 00:22

Spoiler:
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Re: W głębi duszy?

#24 Post autor: swiatlo » niedziela, 1 sierpnia 2010, 20:39

Zrobiłem se testa
Spoiler:
ha ha ha :twisted: i wszystko jasne ale że niby ja taki seksualny ?


ps.Słupki znikły :shock:
troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
Kemal
VIP
VIP
Posty: 1142
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 23:58
Enneatyp: Lojalista

Re: W głębi duszy?

#25 Post autor: Kemal » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 01:20

A skąd wziąłeś ten test?
6w5, ESI, sp/soc

Gdyż obojętność, wiem, byłaby rodzajem szczęścia

Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Re: W głębi duszy?

#26 Post autor: swiatlo » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 12:36

troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
Minka
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:38

Re: W głębi duszy?

#27 Post autor: Minka » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 23:08

daniken, zejdź ze mnie, dobrze?
poza tym, Twoja wersja jest dość dziwna, bo to chyba powinno brzmieć: "nie mam już siły pomagać Ci wychodzić z twojego codziennie powiększającego się dołka, ponieważ mówisz mi ciągle, że nie potrafię Ci pomóc. A następnie męczą mnie tony komplementów, które sprawiają, że uciekam, uciekam, uciekam. Przecież wiesz, że ich nie lubię."
tak naprawdę ze czwórką zerwałam. powiedziałam mu, co myślę - w skrócie, że lepiej wychodzi nam przyjaźń niż związek i że się oboje dobijaliśmy (on był typem domatora a ja sangwinika, dlatego tak jakoś dziwnie wyszło). nie chciałam być z nim nieszczera. teraz utrzymujemy kontakt niby blisko, ale z dystansem. czyli jest okay. po prostu... do mnie trzeba naprawdę jakiejś niesprecyzowanej broni, żebym się zaangażowała. i chyba nie pasowało mi to, że... chciał mnie zmieniać, tak, bardzo tego chciał. przy okazji prosiłam go, żeby pojechał ze mną na kilka koncertów - odmówił, później ważne przyjęcie rodzinne - również odmówił. następnie stwierdził, że nie ma zamiaru słuchać, jak inni faceci mówią, jak im się podobam, ani słuchać ich wywodów na temat moich kształtów, dlatego będzie jeździł ze mną na wszystkie koncerty i na wszystko, nawet jeśli miałby mi tym zepsuć zabawę i sam stać z boku. (chyba po tym stwierdziłam, że to koniec...) przywykłam. najbardziej się cieszę, że przez cały ten czas byłam z nim szczera, ponieważ moje kilkunastominutowe wyjaśnianie nie poszło na marne.
co do kumpla z klasy, nadal jest dobrze. ale raczej pozostanie to tylko na takich relacjach.

a i daniken, mi to nie przeszkadza. mogę obudzić się za 10 lat bez żadnego faceta. na razie wystarczą mi jednorazowe znajomości. nie chcę nikogo ranić.

Rinn gratuluję obrony! :)
"Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć."

sp/so

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

Re: W głębi duszy?

#28 Post autor: Rinn » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 23:23

Minka pisze:do mnie trzeba naprawdę jakiejś niesprecyzowanej broni, żebym się zaangażowała.
Skąd ja to znam. Mam wrażenie, że jestem w stanie wytrzymać tylko z Piątkami, bo są jeszcze bardziej niezaangażowane, niż ja. :lol: W ogóle Twoja historia jest bliska moim doświadczeniom. Myślę, że skoro tak to wyglądało, to podjęłaś właściwą decyzję.
Minka pisze:najbardziej się cieszę, że przez cały ten czas byłam z nim szczera
To najważniejsze. :wink:
daniken pisze:Ps. Gratuluję obrony.
Minka pisze:Rinn gratuluję obrony! :)
Dziękuję Wam bardzo. :D
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Awatar użytkownika
Minka
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:38

Re: W głębi duszy?

#29 Post autor: Minka » wtorek, 3 sierpnia 2010, 00:01

Rinn pisze:Mam wrażenie, że jestem w stanie wytrzymać tylko z Piątkami, bo są jeszcze bardziej niezaangażowane, niż ja.
wiesz... mi potrzebny chyba ktoś, kto mi pokaże, że ma takie same podejście jak ja i zacznie "wodzić za nos", sprawiając, że zacznę sama za tym kimś "chodzić". inaczej... porażka. nigdy z nikim nie będę, jeśli będę czuła presję, że osoba się już zaangażowała, a ja jeszcze nie i że pewnie to się nie stanie. wiesz... z piątkami... to ja jestem za szybka. przyjaciel pięć mi kiedyś powiedział, że ja z nim za szybko się zaangażowałam i on źle się z tym czuł. tak więc... ze skrajności w skrajność. hm, najgorsze jest to, że ze wszystkich: "fajnych", facetów robię sobie przyjaciół.
"Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć."

sp/so

Awatar użytkownika
Kemal
VIP
VIP
Posty: 1142
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 23:58
Enneatyp: Lojalista

Re: W głębi duszy?

#30 Post autor: Kemal » wtorek, 3 sierpnia 2010, 01:43

Niezły. Wyszło mi 6w5 sp.
6w5, ESI, sp/soc

Gdyż obojętność, wiem, byłaby rodzajem szczęścia

ODPOWIEDZ