Filmy/Ksiażki/Poezja/Muzyka/Sztuka

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kotka Schroedingera
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 22:24
Enneatyp: Zdobywca

Re: Filmy/Ksiażki/Poezja/Muzyka/Sztuka

#16 Post autor: Kotka Schroedingera » sobota, 6 lutego 2010, 18:51

No właśnie, może oni w ogóle nie są Trójkami, może np. są Siódemkami, które chcąc ubarwić sobie ten nudny żywot wymyślają różne intrygi? xd Ale jeśli są Trójkami to chyba rzeczywiście tak wyglądałyby ich skrzydła.
A Juliana nie było mi dane poznać. :(


wannabe-3 w skórze zakompleksionej dziwki :)
poza tym jestem ESTjem

Awatar użytkownika
Amber
Posty: 375
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 20:29
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Filmy/Ksiażki/Poezja/Muzyka/Sztuka

#17 Post autor: Amber » sobota, 6 lutego 2010, 20:20

No Julian by się nadawał na 3 idealnie :D Rozbrajał mnie swoim podejściem do kobiet - "moim obowiązkiem jest ją zdobyć" - i to myślał na poważnie, traktował to ambicjonalnie, a to czy w ogóle ta kobieta wzbudza w nim jakieś uczucia to już mniej istotne :P

A co do "Niebezpiecznych związków", to zgodzę się z Kotką, oboje coś siódemkowego w sobie mają. Dla markizy i hrabiego najważniejsze jest nie to, jak ich widzą inni, liczy się ta "zabawa", którą między sobą prowadzą, to miła rozrywka, ucieczka przed dworską nudą pośród pospolitych ludzi. Poza tym oboje bardzo nie życzą sobie związku, który by ograniczał ich swobodę i chcą sami decydować o sobie.
Obrazek

Nie wyrywam ósemek.

Awatar użytkownika
Kotka Schroedingera
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 22:24
Enneatyp: Zdobywca

Re: Filmy/Ksiażki/Poezja/Muzyka/Sztuka

#18 Post autor: Kotka Schroedingera » niedziela, 7 lutego 2010, 11:52

Zapoznam się w takim razie z Julianem. ;]

Jeszcze mi się przypomniało, że bardzo trójkową postacią zawsze wydawał mi się Moist von Lipwig z "Piekła pocztowego" i "Świata finansjery" Pratchetta. :)
wannabe-3 w skórze zakompleksionej dziwki :)
poza tym jestem ESTjem

ODPOWIEDZ