Czego nie lubicie?

Wiadomość
Autor
OtherTruth
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2007, 19:01

#46 Post autor: OtherTruth » wtorek, 15 maja 2007, 18:51

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 września 2010, 14:52 przez OtherTruth, łącznie zmieniany 1 raz.


Odrywam się od przeszłości.
Jeżeli chcesz-próbuj szczęścia i napisz do mnie.

Awatar użytkownika
toner
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

#47 Post autor: toner » środa, 6 czerwca 2007, 22:09

Uwielbiam mieć wszystko dokładnie zaplanowane co do sekundy, no może przesadzam, minuty :lol:.
Bardzo mnie wkurza niepunktualność pociągów.
Mam też taki schiz że nie cierpię jak chodniki są nierówne (co tam gdzie mieszkam jest powszechne).
Uwielbiam wszystko wyliczać, przeliczać, definiować, do szału doprowadza mnie niejasność/wieloznaczność. Jeżeli widzę że chociaż jedno zdanie w czytanym przeze mnie tekście jest niejednoznaczne/bezsensowne, cały tekst natychmiast ląduje w koszu.
5w4 LII

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#48 Post autor: Avis » czwartek, 7 czerwca 2007, 09:50

toner pisze:Uwielbiam wszystko wyliczać, przeliczać, definiować, do szału doprowadza mnie niejasność/wieloznaczność. Jeżeli widzę że chociaż jedno zdanie w czytanym przeze mnie tekście jest niejednoznaczne/bezsensowne, cały tekst natychmiast ląduje w koszu.
Rozumiem, że poezja nijak do Ciebie nie trafia?
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
papuzka
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 25 maja 2007, 20:56
Kontakt:

#49 Post autor: papuzka » czwartek, 7 czerwca 2007, 10:08

Nie lubię:
-robić czegoś na mus
-nie mieć w domu czystych kartek
-gubić ołówków
-chodzić wcześnie spać
-gdy ktoś mi grzebie w szafce
-gdy ktoś mnie szturcha
-ludzi, którzy myślą, że są Panami świata
-natrętnych ludzi
-dużej zbiorowości ludzi, a wzłaszcza wtedy gdy się na mnie patrzą a ja mam coś powiedzieć...
-dyskotek
-niektórych ludzi
5w4
Nigdy nie zniszczysz tego, co było... Prędzej to co było zniszczy ciebie.

Awatar użytkownika
toner
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

#50 Post autor: toner » czwartek, 7 czerwca 2007, 11:29

Avis pisze:
toner pisze:Uwielbiam wszystko wyliczać, przeliczać, definiować, do szału doprowadza mnie niejasność/wieloznaczność. Jeżeli widzę że chociaż jedno zdanie w czytanym przeze mnie tekście jest niejednoznaczne/bezsensowne, cały tekst natychmiast ląduje w koszu.
Rozumiem, że poezja nijak do Ciebie nie trafia?
Raczej niespecjalnie. Chociaż podobają mi się limeryki. :lol:
5w4 LII

ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

#51 Post autor: ewa t » sobota, 9 czerwca 2007, 10:49

-wydzwaniania do mnie po 5 razy jak odpoczywam, i chce miec spokoj, pobyc sama, zamiast napisania w smsie o co chodzi-przeciez wtedy oddzwonie
-gdy okazuje sie ze natret chcial pogadac bo 'mial/a dola' i gada w kolko odmieniajac ja i moje przez wszystkie przypadki.
- gdy juz dorwe sie do glosu i staram sie cos pomoc i poradzic, to delikwent mowi 'ty i tak tego nie rozumiesz, nikt mnie nie rozumie, ja sam/a nie rozumiem'. ah....
-ludzi na sile okazujacych swoja wyjatkowosc i nietuzinkowosc
- ludzi bez swojego zdania
-skladania deklaracji i uzywania wielkich slow gdy nijak to sie nie pokrywa potem z rzeczywistoscia
- braku dystansu do siebie
- ludzi nie rozumiejacych abstrakcyjnego poczucia humoru
- jak wyzej, plus ludzi patrzacych na ludzi lubiacych ten typ humoru jak na debili
- brania wszystkiego baaardzo powaznie, uwazania ze sa rzeczy nie podlegajace dyskusji
5w4, ENTJ

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#52 Post autor: Rilla » sobota, 9 czerwca 2007, 16:58

Mój tata jest 5w6 i baaaardzo nie lubi wszelkich dyskusji. Zawsze się przy nich wścieka i się 'zapowietrza' nie mogąc wymyślić żadnego argumentu na potwierdzenie swego zdania. W ogóle nienawidzi rozmów. Zawsze ucieka w kąt i się nie odzywa. Jest obserwarorem do potęgi 'n'.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

#53 Post autor: ewa t » sobota, 9 czerwca 2007, 17:41

bo 5 czasami nie lubia dyskusji wlasnie dlatego- nie sa zbyt szybkie w ripostach i czasami zaskoczone sie wsciekaja ze nie przychodzi im do glowy nic, ilez razy sama tak mialam. :)) to zatkanie mnie.

o wlasnie-
- nie lubie zabierac glosu na szerszym forum-oj, jak bardzo tego nie lubie.
- zadawac pytan na tym forum, nie lubie przyznawac, ze czegos nie rozumiem, nie umiem
5w4, ENTJ

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#54 Post autor: Rilla » sobota, 9 czerwca 2007, 18:22

ewa t pisze: nie lubie przyznawac, ze czegos nie rozumiem, nie umiem
Nigdy nie słyszałam by przyznał, że czegoś nie umie. Zawsze próbuje az mu się uda, a chociażby miał robic 'x' czasu nie poprosi o pomoc.
Do błędu też się nie przyzna, udaje jakby wszystko było w porządku i nic się nie stało, i tego u niego nie lubię.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

#55 Post autor: ewa t » sobota, 9 czerwca 2007, 19:47

twoj tata robil sobie ten test- bo to brzmi jakby byl rzeczywiscie piatka :)
czy ty to odgadlas? jesli tak, to gratulacje.
5w4, ENTJ

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#56 Post autor: Rilla » sobota, 9 czerwca 2007, 20:28

ewa t pisze:twoj tata robil sobie ten test- bo to brzmi jakby byl rzeczywiscie piatka :)
czy ty to odgadlas? jesli tak, to gratulacje.
Wiedziałam na bank, że jest Piątką. Żeby zachęcić go do zrobienia tego testu, powiedziałam, że mogę założyć się o całą zawartość mojej skarbonki, że tak jest. Zrobił test i mu wyszło 5w6 ^^ On jest tak typową Piątką, że aż trudno tego nie zauważyć.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

#57 Post autor: ewa t » sobota, 9 czerwca 2007, 21:35

ryzykowne. dobrze ze twoj tato jest 5w6 bo 5w4 az tak latwo bys nie rozpoznala- latwo pomylic z 4w5, zwlaszcza jak sie jest z ta osoba blisko, moim skromnym zdaniem.
5w4, ENTJ

Awatar użytkownika
Skaylay
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 7 lipca 2007, 15:45

#58 Post autor: Skaylay » niedziela, 8 lipca 2007, 15:18

Ja osobiście nie lubię:

- Jak ktoś chce na siłe zmusić mnię do rozmowy - głównie o mnie na temat którego nie mam zamiaru poruszać. Wtedy robię się chyba zbyt dobitnie bezpośredni, czasem nawet przechodząc do ataku, próbójąc skierować temat w stronę grzeszków, wad, czy tajemnic drugiego rozmówcy.

- Jak ktoś, kogo nie znam, nie ufam; ktoś kto jest pod wpływem narkotyków czy alkocholu - lub bez przyzwolenia, narusza fizycznie moją sferę prywatną, głównie chodzi o obejmowanie w pasie lub w okolicach szyji, głowy, czy nadgarstków. Odczówam wtedy dyskomfort przechodzący szybko w uczucie.. um zagrożenia, probóję się wycofać, momentalnie zmienia mi się humor, wyciszam się. Jak nie mogę się wycofać czuję adrenalinę, silną agresję i z doświadczenia przy niewłaściwym ruchu jestem gotowy przywalić.

- Jak ktoś, kogo nie znam, się na mnie bezprzerwy patrzy. Poprostu czuję się dziwnie, niekomfortowo.

- Traktorów na drogach i niedzielnych kierowców.
E: 5 w 4.
WB: Mag-Wędrowiec.
Int: Intrapersonalna-Twórcza.
TU: Dotykowiec-Kinestetyk.
PM: Prawa; Męski.

Awatar użytkownika
Autsajder
VIP
VIP
Posty: 297
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: spoza układu...

#59 Post autor: Autsajder » wtorek, 17 lipca 2007, 08:58

- czasami samotności
- swych wewnętrznych przemyśleń które już mnie powoli męczą
- tłoku
- dotyku innych
- natarczywości
- głośnego zachowywania się np. w autobusie
- politowania
- zawiedzenia u innych osób
- przechwalstwa
- zarozumiałości
- braku zrozumienia dla innych
- konkurencji o czyjeś względy
- pytań z cyklu 'co u ciebie?'
- presji
5w4, LII (INTj)

Awatar użytkownika
Inca-17
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 8 września 2007, 19:37

#60 Post autor: Inca-17 » wtorek, 11 września 2007, 01:22

Generalnie nienawidzę czarnych żelek z lukrecji! Są po prostu obrzydliwe, nie umiem ich nawet przełknąć, bo już zbiera mi się na wymioty. Fuj!
Nie cierpię też, gdy długopis mi przerywa. Nie lubię ludzi dwulicowych, tych, co to udają, że niby wielcy przyjaciele, a tak naprawdę to szkoda gadać. I tych, co nie udają, tylko jawnie okazują antypatię. Chamstwa i kłamstwa też nie. Nie lubię, gdy blokersi siedzą pod blokiem i obgadują wszystko i wszystkich wokół. Gdy ktoś się czepia, też nie znoszę. I gdy coś lub ktoś krzyżuje me plany, owadów nie lubię. Kłaść się wcześnie spać też nie. Kiedy ktoś się czepia o coś i gada, że go to wkurza, a potem sam tak robi. I tak samo kiedy ktoś wybrzydza, że nie lubi jakiejś tam kapeli czy stylu muzyki, a potem sam tego słucha. I wielu innych rzeczy też, których nie pamiętam, a może nadmieniłam o nich w innych postach przypadkiem.
5w4

ODPOWIEDZ