Czego nie lubicie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arma
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 30 stycznia 2007, 23:04
Lokalizacja: Zamość

Czego nie lubicie?

#1 Post autor: Arma » wtorek, 30 stycznia 2007, 23:23

Otuż jestem ciekawy czego nie lubicie naprawde!!!
Mam nadzieje, że się podzielicie tym ze mną :wink:


Ja jestem w 93% 5w4 a w 7% nie wiem sam :)
Ale ten test działa!!!!

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#2 Post autor: ktośtam » środa, 31 stycznia 2007, 12:14

Trudno powiedzieć, czego nie lubię, o wiele łatwiej byłoby napisać co mnie interesuje...
Nie lubię skomplikowanych wierszy, nad którymi przez pół godziny trzeba myśleć, co też autor miał na myśli. Ogólnie nie przepadam za zagmatwaną sztuką.
Do moich antyzainteresowań możnaby także dorzucić telefony komórkowe (nie wiem jak niektórzy zapamiętują te wszystkie modele :roll: ) i modę. Mało czytam, chociaż właściwie lubię to robić...
Ostatnio zmieniony piątek, 2 lutego 2007, 17:55 przez ktośtam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arma
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 30 stycznia 2007, 23:04
Lokalizacja: Zamość

Denerwujące rzeczy

#3 Post autor: Arma » środa, 31 stycznia 2007, 20:57

Aha, ale co Cię naprawdę denerwuje i irytuje. Ja na przykład nienawidzę chamstwa i braku jakiejkolwiek kultury. Bardzo też nie lubię podlizywania się (tak zwanych "wazeliniarzy" :wink: ). Tak samo nie znoszę pijaństwa i palenia. O takie właśnie denerwujące i irytujące "rzeczy" mi chodzi. :arrow:
Ja jestem w 93% 5w4 a w 7% nie wiem sam :)
Ale ten test działa!!!!

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 21:56
Lokalizacja: Wielkopolska

#4 Post autor: Romulus » czwartek, 1 lutego 2007, 12:48

Czego nie lubię, trudno powiedzieć...podobnie jak ktośtam zagmatwanych wierszy ;)
Ja na przykład nienawidzę chamstwa i braku jakiejkolwiek kultury. Bardzo też nie lubię podlizywania się (tak zwanych "wazeliniarzy" Wink ). Tak samo nie znoszę pijaństwa i palenia
Ja również, choć nienawiść to zbyt mocne słowo, ja nie nienawidzę, ja czują pogardę... do takich osób, jeżeli nie reprezentują sobą nic ciekawego, a wykazują ww. zachowania. Dodatkowo nie cierpię ludzi ograniczonych, którzy nie rozumieją... nie, nie są w stanie, i co ważniejsze nie chcą zrozumieć, moich zainteresowań.
Ludzi którzy zobaczą np. że interesuje się fantasy(np. czytam książkę na dworcu), mówią że to dla dzieci :roll:
Podobnie, jak usłyszę taką opinie o moim małym hobby, związanym z odtwarzaniem historii, to mnie dobija...
A najbardziej irytuje mnie rozmowa na temat upodobań muzycznych... rzygam hiphop'em, disco itp. Ale ze względu na szacunek dla odmiennych gustów, nie powiem tego wprost... natomiast mój rozmówca dowiedziawszy się że słucham metalu stwierdza że "to ale musisz słuchać sieczki", albo nazwie mnie satanistą.. no po prostu.... strzelić takiemu w łeb! (Swoją drogą dziewczyny są w tym przypadku bardziej taktowne/tolerancyjne)
5w4, Pan "niepoważny" :P Całkiem poważnie ;)
Jestem tylko gwiezdnym pyłem.

Kap kap, to kapie ja... prosto na chodnik. O, wdepnąłeś we mnie. Czerwień na twojej podeszwie da się usunąć. Ale czerwień na sumieniu, będziesz nosił do końca swych dni...

Awatar użytkownika
hellhound
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 12:03
Lokalizacja: Szczecin

#5 Post autor: hellhound » czwartek, 1 lutego 2007, 13:05

tak jak powyzej - nie lubie ograniczonych ludzi, nie lubie rozwiązywać konfliktów siłą fizyczną (choć czasem poprostu inaczej niedociera...), nie lubie dragów (chcesz to bierz ale mnie nie pytaj), nie lubie kolorowych reklam w telewizji, nie lubie ludzi niecierpliwych, nie lubie jak gitara mi nie stroi ;P
4w5

Awatar użytkownika
Virgo
Posty: 138
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 19:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6 Post autor: Virgo » czwartek, 1 lutego 2007, 20:51

nie lubie jak ludzie gadają głupie rzeczy, nie lubie głupoty, nie lubie jak ktoś nachodzi na mnie, nie lubie jak ktoś za bardzo czegoś ode mnie chce, nie lubie jak ktoś na zwykłą rozmowe reaguje stwierdzeniem że to 'filozofowanie'...

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#7 Post autor: Miltado » czwartek, 1 lutego 2007, 22:56

Virgo chyba mamy takie same poglądy. A co myslicie na temat ograniczenia? Bo mnie denerwuje kiedy niektórzy ludzie nie potrafią spojrzeć poza utartymi poglądami, jakby mieli klapki założone na oczach!
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Dr Faustus
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 10:46
Lokalizacja: Locus Solus

#8 Post autor: Dr Faustus » piątek, 2 lutego 2007, 11:52

Ja nienawidzę konfliktowych, tępych ludzi. Do tego nie znoszę jak ktoś w coś ślepo wierzy, nie znając nawet przyczyny (jest prosta - tak jemu/jej daną wartość wpojono:P)
5w4

Awatar użytkownika
goldspleen
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:20

#9 Post autor: goldspleen » piątek, 2 lutego 2007, 15:34

Nie lubie głupoty i ograniczenia u innyh ludzi połączonej z przeswiadczeniem o własnej nieomylnosci i wspaniałosci.
Nie lubie chamskiego oceniania innych i wtykania nosa w nie swoje sprawy.
Nie lubie kiedy ktos mi cos tlumaczy godzine chociaz załapalam juz po paru minutach, ale nie sposob mu przerwac.
Nie lubie takich zachowan jak popisywanie sie, czy glosne zachowywanie, tylko po to zeby zwrocic na siebie uwage.
Nie lubie prostactwa.
Nie znosze hipokryzji, oraz wyrabiania sobie pogladow bez zadnej wiedzy na dany temat, kierujac sie jedynie stereotypami i uprzedzeniami.
"You know what? Drowning is horrific. Don't get me wrong but once you give in, you just let the water come into your lungs and there is a certain euphoria, I hear. I guess as a junkie, I thought maybe you'd appreciate that"

~tide me up~

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#10 Post autor: nudis_verbis » sobota, 3 lutego 2007, 00:04

jest coś takiego jak intuicja goldspleen, przynajmniej w kontaktach z innymi ludźmi a ósemki ją mają ;)

Bezimienna15
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 3 lutego 2007, 11:31
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Czego nie lubie ( 5w6)

#11 Post autor: Bezimienna15 » sobota, 3 lutego 2007, 11:59

Nie lubie: ludzi którzy : się narzucają , próbują mną manipulować, próbują mi rozkazywać, chcą miec nade mną kontrole , próbują się zabardzo do mnie zbliżyć , chcą wiedziec o mnie zbyt wiele, oceniają mnie, są wlugarni , są nietolerancyjni i nietaktowni , odnoszą się niemoralnie do innych osób, próbują mnie wykorzystać , planują przypisać sobie moje osiągnięcia,są nieodpowiedzialni Nie lubie: komedii romantycznych , rozmow o uczuciach .
Per aspera ad astra

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#12 Post autor: tzlm » sobota, 3 lutego 2007, 12:16

Nie lubię właściwie jednego: skupisk ludzkich, a co za tym idzie, hałasu, śmiechu i ciągłego łażenia. Chamstwo i brak kultury mnie nie obchodzi.
Nie podoba mi się też mówienie, że coś 'nie jest muzyką' oraz:
Nie lubie głupoty i ograniczenia u innyh ludzi połączonej z przeswiadczeniem o własnej nieomylnosci i wspaniałosci.
Mimo, że też tak robię, chyba...

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

Re: Czego nie lubie ( 5w6)

#13 Post autor: Gabriel » sobota, 3 lutego 2007, 15:16

Bezimienna15 pisze:Nie lubie: ludzi którzy : się narzucają , próbują mną manipulować, próbują mi rozkazywać, chcą miec nade mną kontrole , próbują się zabardzo do mnie zbliżyć , chcą wiedziec o mnie zbyt wiele, oceniają mnie, są wlugarni , są nietolerancyjni i nietaktowni , odnoszą się niemoralnie do innych osób .
Mam nadzieję, że nie wszystki piątki takie są, bo mój kuzyn powinien mnie nienawidzić, a jest zupełnie inaczej :D Ja mam czasem wrażenie, że piątki swoim cichym, zrównoważonym zachowaniem prowokują mnie, żebym zrobił coś głupiego / coś, czego nie lubią... Irytuje mnie czasem ten stoicki spokój.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Dr Faustus
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 10:46
Lokalizacja: Locus Solus

#14 Post autor: Dr Faustus » sobota, 3 lutego 2007, 15:37

tzlm pisze:Nie lubię właściwie jednego: skupisk ludzkich, a co za tym idzie, hałasu, śmiechu i ciągłego łażenia. /quote]
Mimo, że też tak robię, chyba...

W sumie widzisz zapomniałem, że tego też nie lubię:P A oprócz tego, to nie cierpię jak ktoś idzie albo stoi za moimi plecami
5w4

Awatar użytkownika
Justine.
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 3 lutego 2007, 15:44
Lokalizacja: Białystok

#15 Post autor: Justine. » sobota, 3 lutego 2007, 16:02

A niemal wszytsko zaczyna się od :
"nie lubię ludzi którzy..."
Nie chcę generalizować...
Ale ludzi nie lubię (imy), a raczej większości.
Co mnie wkurza, irytuje:
świat, życie, szkoła, pytania bez odpowiedzi przede wszystkim, kałuże, i tysiące pomniejszych rzeczy.
We mnie wkurza mnie to, że gdy chce coś osiągnąć, lecz droga do tego zaczyna mi się dłużyć...zostawiam to gdzies za sobą...czasami :?
5w4

"Patrząc na Twój świat, na to jak żyjesz, czasami wydaje mi się, że niektórzy ludzie to po prostu takie rybki akwariowe, które Twój Bóg z nudów spuścił w kiblu."

ODPOWIEDZ