Idealny prezent dla 5

Wiadomość
Autor
phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#31 Post autor: phalcore » sobota, 7 sierpnia 2010, 18:54

Piotr pisze:Taa... tylko że w wątku poniżej:
phalcore pisze:Polecam książki Mariana Zacharskiego, dosyć ciekawe o bieżących czasach. ;p

Na przykład mój ojciec ma tomy literatury, ma już swój wiek i chyba wszystko w życiu przeczytał...

Ja natomiast nie lubię takiego długiego czytania, jak już coś mam czytać to wyłapuje najważniejsze informacje a resztę zostawiam w spokoju.

a książka mariana zacharskiego jest świetna i mogę ją polecić każdej piątce. ;p
Ostatnio zmieniony sobota, 7 sierpnia 2010, 18:56 przez phalcore, łącznie zmieniany 1 raz.



bezimienny
Posty: 159
Rejestracja: środa, 14 kwietnia 2010, 20:23
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Idealny prezent dla 5

#32 Post autor: bezimienny » sobota, 14 sierpnia 2010, 21:16

chokureika pisze:Z czego drogie piątki byłybyście najbardziej zadowolone? Jaki prezent byłby dla Was idealny? Im bardziej szczegółowo się rozpiszecie tym lepiej :D
Z tych w cenach prezentów urodzinowych to książki, płyty z muzyką/grami (oczywiście trzeba wiedzieć co lubię...).

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Idealny prezent dla 5

#33 Post autor: ewutek » sobota, 14 sierpnia 2010, 22:41

chokureika pisze:Idealny prezent dla 5
Stworzyć warunki umożliwiające realizację kolejnego etapu na drodze głównych zainteresowań, np. poprzez częściowe usunięcie finansowej bariery dzielącej od jakiegoś obiektu westchnień. Książka to klasyczny prezent, dobrze więc wiedzieć na jakim zagadnieniu 5 aktualnie zdziera wzrok. Można też spektakularnie uratować z opresji wręczając "cholerną świetlówkę" za którą od tygodnia goni, żeby zaoszczędzić na wymianie matrycy LCD.
Moi bliscy szybko załapali, że najszczęśliwsza byłam i jestem, gdy prezent w 100% odpowiada moim potrzebom w danym momencie. Elementu zaskoczenia w tym tyle co kot napłakał, ale przynajmniej nie ma pudła - dosłownie i w przenośni.
5w6

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#34 Post autor: phalcore » niedziela, 15 sierpnia 2010, 13:06

ewutek pisze:
chokureika pisze:Idealny prezent dla 5
Stworzyć warunki umożliwiające realizację kolejnego etapu na drodze głównych zainteresowań, np. poprzez częściowe usunięcie finansowej bariery dzielącej od jakiegoś obiektu westchnień. Książka to klasyczny prezent, dobrze więc wiedzieć na jakim zagadnieniu 5 aktualnie zdziera wzrok. Można też spektakularnie uratować z opresji wręczając "cholerną świetlówkę" za którą od tygodnia goni, żeby zaoszczędzić na wymianie matrycy LCD.
Moi bliscy szybko załapali, że najszczęśliwsza byłam i jestem, gdy prezent w 100% odpowiada moim potrzebom w danym momencie. Elementu zaskoczenia w tym tyle co kot napłakał, ale przynajmniej nie ma pudła - dosłownie i w przenośni.

W skrócie prezent, który potrzebuje w danym momencie, a nie jakieś nieprzydatne guffno. :p

Awatar użytkownika
mona_lisa
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:16
Enneatyp: Obserwator

Re: Idealny prezent dla 5

#35 Post autor: mona_lisa » niedziela, 15 sierpnia 2010, 22:34

Zdecydowanie na pierwszym miejscu - książka. Najlepiej jakich kryminał albo coś popularnonaukowego.
Uwielbiam też biżuterię i w zasadzie każda mi się podoba. A jeśli już coś innego, to musi być pożyteczne. Nie lubię "zbieraczy kurzu". Może coś do kuchni, jakiś zabawny T-shirt. :D
"Tańczył, nie wiedział co czyni"

Awatar użytkownika
fantasmagoria
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 15 sierpnia 2010, 22:53
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Idealny prezent dla 5

#36 Post autor: fantasmagoria » niedziela, 15 sierpnia 2010, 23:42

wszystko, co związane z moimi zainteresowaniami. Mam tyle zainteresowań, zę wystarczy choć odrobinę mnie poznać, by udało się wstrzelić. Największą radość sprawiają mi prezenty związane z tym, co akutalnie zgłębiam/wykonuję.
5 na skrzydłach (sx / sp)

Awatar użytkownika
InsanityPrawnBoy
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 21:25
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Będzin

Re: Idealny prezent dla 5

#37 Post autor: InsanityPrawnBoy » czwartek, 16 września 2010, 00:20

dużo THC
5w4

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#38 Post autor: phalcore » niedziela, 26 września 2010, 16:23

InsanityPrawnBoy pisze:dużo THC

Podpisuję się pod tym. :D

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Idealny prezent dla 5

#39 Post autor: ewutek » niedziela, 26 września 2010, 19:52

phalcore pisze:
InsanityPrawnBoy pisze:dużo THC

Podpisuję się pod tym. :D
W charakterze wręczającego taki prezent?
5w6

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#40 Post autor: phalcore » niedziela, 26 września 2010, 19:56

W charakterze towarzysza do tego typu imprez. Mój 5w6 faktycznie ma fioła na punkcie tego typu substancji. Może dlatego, że podobają mu się te emocje, których na co dzień nie dostaje bo jest piątką?

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Idealny prezent dla 5

#41 Post autor: ewutek » niedziela, 26 września 2010, 20:13

Zaliczam się do 5w6, które nie sięgają po stymulanty tego typu. THC w prezencie - nieprzydatne. :)
5w6

REb
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 24 października 2010, 11:52
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: Idealny prezent dla 5

#42 Post autor: REb » poniedziałek, 25 października 2010, 19:18

Zgadzam się z przedmówcą, człowiek ma w sobie tyle energii, że nie potrzebuje żadnych stymulatorów. Wystarczy odrobina chęci, żeby ją wydobyć (w grupie przyjaciół dużo łatwiej).
Odnośnie prezentu... jak dla mnie to muzyka na CD/DVD, gadżety (niekoniecznie elektroniczne) też lubię.. należy jednak uważać z ceną - drogie prezenty mogą być kłopotliwe.
Adres do wysyłki podaję na Priv ;)
5w4

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Idealny prezent dla 5

#43 Post autor: valerie » czwartek, 28 października 2010, 20:58

Mój kolega 5w6 chyba by się ucieszył z kilku paczek Antidolu :mrgreen: albo dobrej whisky.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Idealny prezent dla 5

#44 Post autor: Elkora » piątek, 5 listopada 2010, 16:15

A co robicie jak wam się nie spodoba prezent? To okropne, ale ja zawsze okazuje niezadowolenie, ostatnio dostałam snowboard, nie przypuszczałam ze da się zmieścić takie ilości mrocznego kiczu na tak niewielkiej powierzchni, mama widząc moja reakcje kazała mi udawać entuzjazm- wychodzi mi to niesamowicie żałośnie
Już pominąwszy to ze miałam zajebista nadzieje ze o urodzinach po prostu zapomną i jakoś cichutko i bez stypy rozejdzie się po kościach
Obrazek

Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

Re: Idealny prezent dla 5

#45 Post autor: Chinook » piątek, 5 listopada 2010, 22:47

Elkora pisze:A co robicie jak wam się nie spodoba prezent? To okropne, ale ja zawsze okazuje niezadowolenie, ostatnio dostałam snowboard, nie przypuszczałam ze da się zmieścić takie ilości mrocznego kiczu na tak niewielkiej powierzchni, mama widząc moja reakcje kazała mi udawać entuzjazm- wychodzi mi to niesamowicie żałośnie
Już pominąwszy to ze miałam zajebista nadzieje ze o urodzinach po prostu zapomną i jakoś cichutko i bez stypy rozejdzie się po kościach
Przerób go sobie na deskę do prasowania.

ODPOWIEDZ