Jakie macie plany na przyszłość? / Czym się zajmujecie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

Jakie macie plany na przyszłość? / Czym się zajmujecie?

#1 Post autor: Miltado » środa, 24 stycznia 2007, 15:10

Jak wiadomo 3 ciągle rywalizują w życiu co sprawia że są ciągle zapracowane, ale nie o tym. Co robicie lub co chielibyście robić w życiu. Możecie się tu pochwalić swoimi osiągnięciami, lub planami na przyszłość.


ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#2 Post autor: Almodi » środa, 24 stycznia 2007, 19:12

To dziwne i nietrojkowe, ale ostatnio stracilem wszystkie plany na przyszlosc. Teraz czekam na opinie psychologa pod katem doradztwa zawodowego. Tak w ogole to sie zaczalem zastanawiac czy jestem 3 czy nie? :) Planow narazie nie ma, ale wiem ze w przyszlosci raczej bede bogaty ^^ wystarczy byc kreatywnym a tego braku uczciwie sobie zarzucic nie moge ^^

Miltado a co z Twoimi planami?

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#3 Post autor: Miltado » czwartek, 25 stycznia 2007, 23:19

Hmm myślałem o administracji, zarządzanie itp. Myślę że bym się sprawdził jak menager w jakiejś firmie. Moją pasją są gierki słowne, czyli wszelkiego rodzaju negocjacje ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#4 Post autor: Almodi » piątek, 26 stycznia 2007, 00:12

Miltado zrob sobie prosze test - http://keirsey.com/polish.html bo mam wrazenie ze jestes moja kopia.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#5 Post autor: Miltado » sobota, 27 stycznia 2007, 17:29

20% Attentive i 80%Expressive
40% Introspective i 60% Observant
50% Tender i 50% tough
40% Probing i 60% Scheduled

Nie zgadzam się tylko z uczuciowością i bycia obskórnym. Fakt test całkiem ok. Ale na te pytania moglem odpowiadać przez moje ostatnio mierne samopoczucie.

A i nie jestem niczyją kopią!! Mogę być podobny to fakt, ale żeby zaraz kopią?? Nie to nie możliwe ze względu na różnice doświadczeń ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#6 Post autor: Green Eyes » czwartek, 8 lutego 2007, 18:25

Moją pasją są gierki słowne, czyli wszelkiego rodzaju negocjacje
wiem ze w przyszlosci raczej bede bogaty ^^ wystarczy byc kreatywnym a tego braku uczciwie sobie zarzucic nie moge ^^
3 ciągle rywalizują w życiu co sprawia że są ciągle zapracowane
a moze zaangazowalibyscie sie w polityke :wink:

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#7 Post autor: Miltado » czwartek, 8 lutego 2007, 18:57

Co prawda polityka mnie pociąga, ale jeśli wiesz co sie aktualnie dzieje... powiedzmy sobie tak może i byłbym dobrym politykiem, ale byłbym zwalczany przez innych. Sądzę, że to na razie jest jak dla mnie poza moją strefą. Oczywiście niech Łukasz się wypowie ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#8 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 01:52

Polityka jest za malo ambitna ^^ Uzerac sie ze stadem upartych baranow ;p zeby wytlumaczyc ze jakies tam rozwiazanie jest lepsze jest malo ekscytujace :) Tzn. mowie tutaj o tak 'niedojrzalym demokratyczno-kapitalistycznie' spoleczenstwie jakim jest polskie ;p

Pokim mlody staram sie powiekszac swoj kapital edukujac sie. Czy skoncze studia czy nie skoncze ;p i tak sobie poradze. Dlaczego? Bo chce ;p a chciec to moc :) co bede robil? Jeszcze nie wiem. Jedyne co teraz wiem to to, ze mi sie uda ^^

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#9 Post autor: Miltado » poniedziałek, 12 lutego 2007, 09:50

Łukasz pisze: Pokim mlody staram sie powiekszac swoj kapital edukujac sie. Czy skoncze studia czy nie skoncze ;p i tak sobie poradze. Dlaczego? Bo chce ;p a chciec to moc :) co bede robil? Jeszcze nie wiem. Jedyne co teraz wiem to to, ze mi sie uda ^^
Dokladnie to samo! Dużo wpakowuję w wiedzę którą kiedyś wykorzystam. Uczę się sztuki negocjacji, retoryki, psychologi i socjologi, zarządzania na własną ręke.

Jakbym poszedł do polityki to raczej z obowiązku. Moje stare rodowe korzenie i patryjotyczne poglądy, nakazywały by mi walczyć o dobro naszego narodu. Jak wiadomo tacy ludzie się nie dostają...
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#10 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:42

Hmmm... i pewnie masz dar do dystkutowania; w taki sposob, ze nawet jezeli nie jestes pewien czy masz racje potrafisz tak skladnie i trafnie poslugiwac sie jezykiem (najczesciej pytaniami i aforyzmami) [czasami odwracajac uwage od bledow logicznych w Twoim rozumowaniu] ze nikt na tematy bardziej abstrakcyjne od np klotni o kolor samochodu xD nie potrafi Cie przegadac? Po za tym do dyskusji podchodzisz bez wiekszego przygotowania i Twoja mocna sila jest dar szybkiego i trafnego wymyslania argumentow?

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#11 Post autor: Miltado » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:14

Satarm się... Tak naprawdę rozmowa i utwierdzanie mojej pozycji wcale mi trudno nie przychodzi. Przez moje szybkie pisanie postów często robię błędy, zarówno ortograficzne jak i stylistyczne.

Mój kumpel na to (siedzi obok), cytuję: "W piździec! "
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#12 Post autor: samotna_pasażerka » wtorek, 13 lutego 2007, 11:10

Łukasz pisze:Miltado zrob sobie prosze test - http://keirsey.com/polish.html bo mam wrazenie ze jestes moja kopia.
kurcze- a mi ISFJ wyszło... nie wiem co o tym myśleć :shock:
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#13 Post autor: Almodi » wtorek, 13 lutego 2007, 11:19

http://www.enneagram.pl/forum/viewtopic.php?t=46 - Pasazerko w tym temacie masz link do opisu poszczegolnych typow.

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#14 Post autor: Intryga » wtorek, 20 lutego 2007, 20:32

Ostatnio myślałam o medycynie - czy według Was jest to odpowiadnia propozycja dla osoby o charakterze 3(wbrew opisowi 3 jestem introwertyczką)?. Proszę Was o zdanie z racji tego, ze jesteście starsi (jak sadze ;)) i bardziej doswiadczeni.
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

M*
Posty: 209
Rejestracja: środa, 27 grudnia 2006, 15:41
Lokalizacja: Kraków

#15 Post autor: M* » wtorek, 20 lutego 2007, 21:01

Intryga pisze:Ostatnio myślałam o medycynie - czy według Was jest to odpowiadnia propozycja dla osoby o charakterze 3
Ja bym tego nie podciągała pod dany typ. Na studiach mam rozmaitych ludzi i każdy jakoś tam sobie radzi (albo i nie;)). Co na pewno jest pomocne na tym kierunku, to dobra pamięć (jednak sporo tej wiedzy jest, a tempo nauki też przeraża większość moich nie-medycznych znajomych), mocna psychika (żeby nie przejmować się docinkami asystentów na początkowych latach i wyścigiem szczurów), systematyczność (ech, to zawsze kuleje, a potem przed sesją jest panika ;)) i dużo optymizmu, żeby w pewnym momencie studiów nie wpaść w dół uświadomiwszy sobie że za parę lat albo będzie trzeba wyjechać za granicę albo leczyć za marne grosze społeczeństwo, które wyzywa od łapówkarzy;). Brzmi troszkę groźnie, ale jeśli ktoś naprawdę lubi te studia, to nie jest źle ;)
4w3, ENTP

ODPOWIEDZ