Jakie typy lubimy najbardziej?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

Jakie typy lubimy najbardziej?

#1 Post autor: Miltado » środa, 24 stycznia 2007, 15:06

Czyli z kim najlepiej się czujemy. Z jakimi typami zgrywamy się najlepiej. ;) Pytanie do wszystkich 3 i innych typów. Może jakaś 3 pomogła Ci w życiu, a może ją bardzo lubisz?? Podziel się swoją opinnią tutaj ;)


ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#2 Post autor: Almodi » środa, 24 stycznia 2007, 19:20

Kolejnosc nie jest przypadkowa
6 - Znam trzy 6 i wszystkie sa bardzo dobrymi przyjaciolmi. Z 6 mozna konie krasc, bardzo lubie.
9 - Chyba moj ulubiony typ ^^ zawsze wesoly i pogodny. Stawiam na rowni z 6
8 - Zalezy z niektorymi mozna nawiazac przyjaznie na bardzo dluuugie lata z innymi odrazu wiadomo ze sie nie potrafi dogadac :)
5 - Najbardziej pociagajace ^^ niestety czesto traca swoj urok gdy sie je pozna ;p chociaz gdy nie straca to mozna za nimi w ogien skakac :)
2 - Fajne i mile pod warunkiem ze sa zdrowe, chore moga na prawde zameczyc czlowieka ;p
1 - Wszystko spoko :) da sie z nimi wspolpracowac
7 - Wiekszosc zbyt szalona, generalnie nie lubie ;p chociaz nie znam za wielu

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#3 Post autor: Kikijuro » środa, 24 stycznia 2007, 21:27

Łukasz pisze:9 - Chyba moj ulubiony typ ^^ zawsze wesoly i pogodny. Stawiam na rowni z 6
Hmmm... Tu mogę cie rozczarować, ostatnio coś nie jestem za bardzo pogodny i wesoły :P

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#4 Post autor: tzlm » środa, 24 stycznia 2007, 21:30

5 - Najbardziej pociagajace ^^ niestety czesto traca swoj urok gdy sie je pozna ;p chociaz gdy nie straca to mozna za nimi w ogien skakac Smile
I z tym środkowym, pogrubionym się zgadzam, to jedno z moich ulubionych stwierdzeń na forum będzie.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#5 Post autor: Miltado » czwartek, 25 stycznia 2007, 23:15

Nie lubie 8 bo sądzę że są zbyt próżne. Nie da się z nimi współp-racować. Z jedynkami czasami bywa ciężko - różnice poglądów, ale generalnie bardzo miło się z nimi pracuje ;)
Łukasz pisze:Kolejnosc nie jest przypadkowa
6 - Znam trzy 6 i wszystkie sa bardzo dobrymi przyjaciolmi. Z 6 mozna konie krasc, bardzo lubie.
9 - Chyba moj ulubiony typ ^^ zawsze wesoly i pogodny. Stawiam na rowni z 6
8 - Zalezy z niektorymi mozna nawiazac przyjaznie na bardzo dluuugie lata z innymi odrazu wiadomo ze sie nie potrafi dogadac :)
5 - Najbardziej pociagajace ^^ niestety czesto traca swoj urok gdy sie je pozna ;p chociaz gdy nie straca to mozna za nimi w ogien skakac :)
2 - Fajne i mile pod warunkiem ze sa zdrowe, chore moga na prawde zameczyc czlowieka ;p
1 - Wszystko spoko :) da sie z nimi wspolpracowac
7 - Wiekszosc zbyt szalona, generalnie nie lubie ;p chociaz nie znam za wielu
Popieram w we wszystkich przypadkach oprócz 2. Z ósemkami mam fatalne relacje, natomiast z 7 bardzo dobre (ale tylko kobiety) , uważam że 7jako faceci są próżni i nie doceniają pracy innych, ale zdarzają się wyjątki ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#6 Post autor: Almodi » piątek, 26 stycznia 2007, 00:13

Nie miales szczescia spotkac osemki z ktora dobrze by Ci sie ukladalo. Jezeli taka spotkasz to stwierdzisz ze: 1) osemki sa bardzo rozne 2) swietnie z niektorymi sie wspolpracuje.

Awatar użytkownika
goldspleen
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:20

#7 Post autor: goldspleen » sobota, 27 stycznia 2007, 22:23

Szczegolnie lubie 3 i 8 , choc przyznam szczerze ze niektore kobiety w tym typie działaja mi na nerwy. Lubie tez 5 i niektore 4.
Na przyjaciol zazwyczaj wybierałam 5, 4, zadzyła sie jedna 6.
Zwiazki to zazwyczaj z 8, niestety z 4 konczyły sie katastrofą.
Natomiast najbardziej pociagaja mnie 3.
Ale wiadomo, w zyciu bywa roznie i nie wszystko mozna tak jednoznacznie okreslic.
"You know what? Drowning is horrific. Don't get me wrong but once you give in, you just let the water come into your lungs and there is a certain euphoria, I hear. I guess as a junkie, I thought maybe you'd appreciate that"

~tide me up~

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#8 Post autor: samotna_pasażerka » poniedziałek, 12 lutego 2007, 15:43

Łukasz pisze: 5 - Najbardziej pociagajace ^^ niestety czesto traca swoj urok gdy sie je pozna ;p chociaz gdy nie straca to mozna za nimi w ogien skakac :)
a na czym polega na utrata uroku? :D
przykłady proszę :D
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#9 Post autor: tzlm » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:12

Tia, teraz wydaje się tajemniczą, mądrą nieznajomą, a przy bliższym poznaniu okazuje się, że ma wadę wymowy i nic ciekawego do powiedzenia. :|
A jak nie straci swojego uroku przy poznaniu, to zostaje tajemniczą mądrą znajomą.
Czy coś takiego.

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#10 Post autor: samotna_pasażerka » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:15

tzlm pisze:Tia, teraz wydaje się tajemniczą, mądrą nieznajomą, a przy bliższym poznaniu okazuje się, że ma wadę wymowy i nic ciekawego do powiedzenia. :|
A jak nie straci swojego uroku przy poznaniu, to zostaje tajemniczą mądrą znajomą.
Czy coś takiego.
wolałabym, żeby on na to pytanie odpowiedział :D :D :D
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#11 Post autor: tzlm » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:17

Przepraszam, czasem nie mogę się powstrzymać. :(

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#12 Post autor: samotna_pasażerka » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:19

tzlm pisze:Przepraszam, czasem nie mogę się powstrzymać. :(
tzlm- napisałam Tobie coś na temat przepraszania :D
(tylko, że cholera ja robię tak samo :D )
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#13 Post autor: ewutek » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:33

tzlm pisze:A jak nie straci swojego uroku przy poznaniu, to [...]
..., to traci go w tydzień/miesiąc po poznaniu :lol:

No niestety. Nie wiem jak Wy drogie koleżanki, ale ja zawsze tracę. A nawet gdy tylko mi się wydaje że jestem na straconej pozycji, to już samo przeczucie, że zaraz mogę przestać wydawać się "fajna" zmusza mnie do wycofywania się ze znajomości. Podle się czuję, gdy zawiodę nadzieje pokładane we mnie.
5w6

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#14 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:00

Gdy kogos nie znasz i osoba ta jest cicha, spokojna itp. pobudza wyobraznie. Jezeli np. jest to ladna dziewczyna ^^ to np. zaczynam myslec, ze jest taka jaka chcialbym miec. Oczywiscie wyobraznia to tylko wyobraznia i w wiekszosci przypadkow skonfrontowanie wyobrazen z rzeczywistoscia sprawia, ze niewinna cicha osoba traci w moich oczach, poniewaz to nie jest znowu ideal jaki mial byc w moich wyobrazeniach ;p Tak to juz jest, ze cholerna wyobraznia lubi wyprowadzac w pole ;p Dziala to tez w druga strone, niestety rzadziej mi sie to zdarza.

To samo co Tzlm tylko innymi slowami ;p
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:44 przez Almodi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#15 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:41

Łukasz pisze:7 - Wiekszosc zbyt szalona, generalnie nie lubie ;p chociaz nie znam za wielu
hahaha, no to jest po prostu piękne :lol:

ODPOWIEDZ