Ile zarabiają Piątki

Moje zarobki mieszczą się w przedziale (brutto)

poniżej 1000
4
21%
1000-1500
0
Brak głosów
1501-2000
3
16%
2001-3000
3
16%
3001-5000
4
21%
5001-10000
2
11%
powyżej 10000
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Wiadomość
Autor
miskoala
Posty: 235
Rejestracja: niedziela, 28 października 2007, 20:30

#46 Post autor: miskoala » wtorek, 14 lipca 2009, 18:04

Ostatnio zmieniony piątek, 17 lipca 2009, 21:11 przez miskoala, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
norka
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 19 czerwca 2009, 14:02
Lokalizacja: warszawa

#47 Post autor: norka » środa, 15 lipca 2009, 09:06

bruno dievs pisze: @norka: A odprowadzasz podatki z tego "coś bokiem" jak na porządnego obywatela RP przystało?
roznie bywa, jak sie da to tak :) ale nie mam wlasnej firmy.

Awatar użytkownika
grasshopper
Posty: 62
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 22:27
Kontakt:

Re: Ile zarabiają Piątki

#48 Post autor: grasshopper » niedziela, 29 listopada 2009, 17:00

5000 koron czeskich na tydzień 8)
5w4
tsm wl bvr jf

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Ile zarabiają Piątki

#49 Post autor: bodzios » niedziela, 14 sierpnia 2011, 22:55

Odświeżę, bo ostatnio coś posucha w naszym dziale.

Jako że moja praca jest w sporym stopniu uzależniona od wyników (czyt. premia za określone obroty, szkoda tylko, że uznaniowa, czyli jestem skazany na widzimisię szefa - Dziewiątka), to dość ciężko podać konkretną sumę, najczęściej mam miesięcznie 2500-3000 zł, do tego od października dojdzie stypendium naukowe, jeszcze nie wiem, na które się załapię, ale zawsze to parę stówek więcej. Jako że mam dach nad głową i niewielkie wymagania, to powoli dochodzę do pułapu, na którym niezbyt będę miał na co wydawać. Tak to jest, gdy w końcu zachciało się d*** do stałej roboty ruszyć. :lol:
No UPS - no party. :(

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ile zarabiają Piątki

#50 Post autor: Cotta » niedziela, 14 sierpnia 2011, 23:11

bodzios pisze:Jako że mam dach nad głową i niewielkie wymagania, to powoli dochodzę do pułapu, na którym niezbyt będę miał na co wydawać. Tak to jest, gdy w końcu zachciało się d*** do stałej roboty ruszyć. :lol:
Czyli możesz przygarnąć jakąś 7. :wink:
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Ile zarabiają Piątki

#51 Post autor: bodzios » niedziela, 14 sierpnia 2011, 23:31

Właśnie fakt, że w miarę zdrowa Piątka zarobi, a zbytnio wydawać na siebie nie będzie (czyt. będzie wydawać na drugą osobę) był jedną z podstaw szaleńczego planu Siódemek, dotyczącego najlepszego typu jako partnera za 10-15 lat. :mrgreen:
No UPS - no party. :(

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Ile zarabiają Piątki

#52 Post autor: Elkora » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 19:36

bodzios pisze:Właśnie fakt, że w miarę zdrowa Piątka zarobi, a zbytnio wydawać na siebie nie będzie (czyt. będzie wydawać na drugą osobę) był jedną z podstaw szaleńczego planu Siódemek, dotyczącego najlepszego typu jako partnera za 10-15 lat. :mrgreen:
"Egoista to ten, który więcej dba o siebie niż o mnie" :lol:
Obrazek

bezimienny
Posty: 159
Rejestracja: środa, 14 kwietnia 2010, 20:23
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowsze

Re:

#53 Post autor: bezimienny » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 23:39

norka pisze:+ kredyt na 30 lat na glowie (och, czyzbym nie byla 5 :/ )
jestem grafikiem komputerowym i od wielu lat siedze w jednej pracy bo nie mam jakos motywacji i sily na to zeby szukac nowej - chocby dla odswiezenia entuzjazmu i utraty rutyny (to chyba jednak jestem 5 :)
Ja też mam kredyt na głowie, już prawie rok spłacam, także jeszcze pozostało mi nieco ponad 29 :p

Co do zarobków, to w okolicach średniej warszawskiej, mam nadzieję, że w ciągu kilku uda mi się ją przynajmniej podwoić.

bezimienny
Posty: 159
Rejestracja: środa, 14 kwietnia 2010, 20:23
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ile zarabiają Piątki

#54 Post autor: bezimienny » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 23:40

bodzios pisze:Właśnie fakt, że w miarę zdrowa Piątka zarobi, a zbytnio wydawać na siebie nie będzie (czyt. będzie wydawać na drugą osobę) był jedną z podstaw szaleńczego planu Siódemek, dotyczącego najlepszego typu jako partnera za 10-15 lat. :mrgreen:
Przepraszam, ale ja potrafię na siebie (a właściwie na sprzęt dla siebie ) sporo wydać :p.

Awatar użytkownika
TowarzyszFrytas
Posty: 496
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2011, 15:30
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowiecka Radziecka Republika Ludowa
Kontakt:

Re: Ile zarabiają Piątki

#55 Post autor: TowarzyszFrytas » poniedziałek, 5 września 2011, 11:05

Ja nadal studiujący dziennie i bez pracy.
bezimienny pisze:
bodzios pisze:Właśnie fakt, że w miarę zdrowa Piątka zarobi, a zbytnio wydawać na siebie nie będzie (czyt. będzie wydawać na drugą osobę) był jedną z podstaw szaleńczego planu Siódemek, dotyczącego najlepszego typu jako partnera za 10-15 lat. :mrgreen:
Przepraszam, ale ja potrafię na siebie (a właściwie na sprzęt dla siebie ) sporo wydać :p.
Ja też mam tak różnie z tym wydawaniem kasy. Z jednej strony odmawiam sobie wielu rzeczy i szkoda mi pieniędzy ale głównie na takie jednorazowego użytku (jedzenie, opłacanie biletów, wyjścia gdzieś) i takie które nie spełniają żadnej ciekawej funkcji (jakieś ozdoby do mieszkania, pierdołki do ustawienia na półkach). Natomiast mam bardzo silną potrzebę posiadania na przykład książek, które czasem kupuje, ustawiam na półce i czytam je dopiero po pół roku jak najdzie mnie ochota. I są takie rzeczy na które bez większych problemów jestem w stanie wydać całe aktualne oszczędności.
Jeśli zbyt długo spoglądasz na Lisa to Lis spogląda na Ciebie
Socjo: LIS (Logiko Intuicyjny Sekstrawertyk)
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

ODPOWIEDZ