5 a liczba znajomych na naszej-klasie :-)

Wiadomość
Autor
Hortus
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:15

#106 Post autor: Hortus » poniedziałek, 4 maja 2009, 12:35

Ja nie mam konta na naszej-klasie. Po co?



thanatos
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 3 maja 2009, 13:39

#107 Post autor: thanatos » poniedziałek, 4 maja 2009, 14:32

Hortus pisze:Ja nie mam konta na naszej-klasie. Po co?
Choćby po to, żeby jakiś złośliwy s...syn skopiował Ci profil, oszukał Twoich znajomych, wmawiając im, że Twój właściwy profil został zhakowany (znaczna większość ludzi połknie to gładko, bo są naiwni jak cholera), po czym narobił trochę głupot zasłaniając się Twoją tożsamością :twisted: Też konta nie mam, nie rozumiem w ogóle sensu istnienia takich serwisów społecznościowych.

P.S. Uprzedzając oskarżenia, nie robię takich numerów jak opisany powyżej. Usłyszałem o tej metodzie od kumpla.

Awatar użytkownika
xkairix
Posty: 270
Rejestracja: wtorek, 24 marca 2009, 20:02
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: 3city

#108 Post autor: xkairix » poniedziałek, 4 maja 2009, 17:31

ja z utęsknieniem czekam aż znajdzie się jakaś osoba w Polsce, która jakimś cudem ( jak to się mówi 'zhakuje' ? ) cAły ten portal i ludzie staną się bardziej ludzcy niż wirtualni.

chociaż w sumie to nie jestem pewna, czy tego naprawdę chcę. Czuję się lepsza z racji tego, że nie mam tam konta. Nie chcę patrzeć na tę degrengoladę. odsuwam się od tego.
sxe

Hortus
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2009, 12:15

#109 Post autor: Hortus » wtorek, 5 maja 2009, 07:50

Ja również mam nadzieję, że pewnego dnia, ktoś namiesza w tym serwisie i ludzie się obudzą.

Dla mnie cała nasza-klasa jest szczytem chamstwa, ponieważ ludzie nieświadomie naruszają np. moją prywatność umieszczając m. in. moje zdjęcia w swoim profilu. Na prośbę usunięcia moich zdjęć reagują hasłem "przestań, to fajna zabawa". Mam nadzieję, że wkrótce cały ten portal zostanie zdegradowany przez jakiś internetowy kataklizm.
5w4

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#110 Post autor: kama.zielona » wtorek, 5 maja 2009, 09:22

Moim zdaniem to kiedyś było fajne i po coś służyło. Teraz NK powoli mija się z celem. Oceny, opinie, albumy? Czemu to służy? Jeśli ktoś chce, założy sobie konto na fotce.pl.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

#111 Post autor: .Anka. » wtorek, 5 maja 2009, 14:27

thanatos pisze: Choćby po to, żeby jakiś złośliwy s...syn skopiował Ci profil, oszukał Twoich znajomych, wmawiając im, że Twój właściwy profil został zhakowany (znaczna większość ludzi połknie to gładko, bo są naiwni jak cholera), po czym narobił trochę głupot zasłaniając się Twoją tożsamością
I mądrze kombinujesz! Nie znam się na komputerach, ale od początku widziałam w tym portalu masę możliwości dla hakerów...
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#112 Post autor: Avis » wtorek, 5 maja 2009, 14:37

kama.zielona pisze:Moim zdaniem to kiedyś było fajne i po coś służyło. Teraz NK powoli mija się z celem. Oceny, opinie, albumy? Czemu to służy? Jeśli ktoś chce, założy sobie konto na fotce.pl.
Jeśli ktoś nie chce opinii i albumów, to sobie te opcje wyłączy.
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#113 Post autor: kama.zielona » wtorek, 5 maja 2009, 14:50

Tak prawda, wyłączyć można, ja tak zrobiłam, ale sam fakt że ten portal "psuje się" i mija z wcześniej zamierzonym celem jest zatrważający. Z resztą denerwuje się, jak muszę przekopywać się przez te całe albumy żeby zobaczyć interesującą mnie fotografię. Niektórzy mają ich naprawdę wiele.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#114 Post autor: Avis » wtorek, 5 maja 2009, 16:46

kama.zielona pisze:sam fakt że ten portal "psuje się" i mija z wcześniej zamierzonym celem jest zatrważający.
Co budzi Twoją trwogę? Poza tym, portal wcale nie mija się z wcześniej założonym celem, a rozszerza się o nowe.
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
xkairix
Posty: 270
Rejestracja: wtorek, 24 marca 2009, 20:02
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: 3city

#115 Post autor: xkairix » wtorek, 5 maja 2009, 17:43

ale to wszystko i tak jest fuj. 8)
sxe

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#116 Post autor: kama.zielona » wtorek, 5 maja 2009, 18:59

Avis pisze:
kama.zielona pisze:sam fakt że ten portal "psuje się" i mija z wcześniej zamierzonym celem jest zatrważający.
Co budzi Twoją trwogę? Poza tym, portal wcale nie mija się z wcześniej założonym celem, a rozszerza się o nowe.
Kiedyś ten portal służył do odświeżenia starych znajomości. Teraz po części też. Takie jest przecież założenie, ale te wszystkie udziwnienia sprawiły, że dla niektórych osób to okazja żeby pokazać dekolt/dom/samochód/nową bluzkę, niepotrzebne skreślić. Do tego jeszcze dodać zaproszenia i prośby o zaproszenie od kont fikcyjnych i mase łancuszków... no cóż dla mnie denerwujące zestawienie. Mnie to denerwuje, ale oczywiście innym się oże podobać nie mam nic do tego :lol:
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#117 Post autor: Avis » środa, 6 maja 2009, 00:14

To, że dla niektórych jest to okazja do ww. zachowań nie oznacza, że musisz się do tych wzorców stosować. Od kiedy istotne jest to, co robią inni?
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#118 Post autor: kama.zielona » środa, 6 maja 2009, 00:20

Nie stosuje, nie zamierzam. I to co robią inni jest istotne.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
meszugge
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 11:19
Lokalizacja: gdzieś

#119 Post autor: meszugge » środa, 6 maja 2009, 01:59

Dawno tu nie zaglądałem i widzę taki temat. Trzeba coś dodać od siebie.

Konto posiadam choć założyłem pod lekkim przymusem(przyjaciółka założyła konto i chciała znajomych mieć i męczyła, męczyła aż wymęczyła). Znajomych jest 20 z czego połowę można usunąć bo to jacyś ludzi ze szkół z którymi nigdy nie miałem jakiegoś bliższego kontaktu. Moje znajomości są pozaszkolne. Zdjęcia są nawet kilka, choć i tu było męczenie mojej osoby. Z kolejnymi było już łatwiej(pierwszy raz zawsze najtrudniejszy). W sumie konto tam trzymam ze względu na parę znajomych. Obce konta mnie nie obchodzą. Po co mi wiedzieć jak wygląda czyjaś kuchnia albo łazienka.
5w4
"Po co mówić, wszystko banał; zanim człowiek otworzy usta, juz wstydzi się oczywistości, jakie ma wyrzec."

Eradicator
Posty: 387
Rejestracja: sobota, 24 maja 2008, 13:03

#120 Post autor: Eradicator » czwartek, 7 maja 2009, 13:32

Miałem konto od 30 kwietnia i zostało niedawno usunięte. Chciałem zobaczyć pewną osobę i to zrobiłem. Ostatecznie stwierdziłem, że to konto nie jest mi potrzebne bo i tak nie mam jakichś bliższych znajomości.
Liczba znajomych przez ten czas to 0.

ODPOWIEDZ