Życzenia, toasty i inne zaklęcia

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arranthie
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 21:13
Enneatyp: Obserwator

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#46 Post autor: Arranthie » poniedziałek, 21 września 2009, 19:39

Nie będę oryginalna jeżeli napiszę, że mogę podpisać się pod poprzednimi postami :] O tyle o ile przez rodzinną wigilię jestem w stanie przeboleć, o tyle klasowa wigilia to masakra... Ok. 25 osób i wszystkie tylko patrzą jak Cię dorwać :/
A co do urodzin... Co roku obawiam się jakiegoś sztywnego siedzenia w saloniku i staram się czegoś takiego unikać. Aczkolwiek muszę przyznać, że na ostatnie urodziny przyjaciółki wraz z dobrymi znajomymi zorganizowali mi przyjęcie - niespodziankę. Było spokojnie, kameralnie... Coś w sam raz dla Piątki ^^


Piątkowo.

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#47 Post autor: .Anka. » wtorek, 22 września 2009, 13:32

O! I wnerwiające jest pisanie dedykacji komuś, kogo się nie zna i to właściwie nie w swoim tomiku, a w marnej antologii. Głowisz się, troisz, zastanawiasz... Żeby było poetyckie, żeby było mądre, żeby... E, mam to gdzieś! Imię, nazwisko i komu. Na prawdziwą dedykację trzeba sobie zasłużyć (obie strony! - pisać dedykację pod 3 utworami, gdzie książka ma 100 stron :| :oops: ).
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

Kryzysowa_narzeczona
Posty: 302
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 13:39

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#48 Post autor: Kryzysowa_narzeczona » wtorek, 27 października 2009, 21:10

Nienawidzę składać życzeń! Czy to Wigilia czy to urodziny, czuję się zawsze idiotycznie mówiąc w kółko to samo: "zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń". Nie wymagam tego także od innych (ale to taka oklepana "tradycja", że tylko z przyjaciółką tego nie praktykujemy). Chcę jedynie wiedzieć, że ktoś pamiętał o mnie, a do szczęścia nie jest mi potrzebna wyklepana regułka; wystarczy od razu podarować mi prezent :D

Awatar użytkownika
sledz
Posty: 848
Rejestracja: wtorek, 13 maja 2008, 22:49
Kontakt:

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#49 Post autor: sledz » środa, 28 października 2009, 22:57

Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.
Ostatnio zmieniony piątek, 22 października 2010, 19:21 przez sledz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.

Awatar użytkownika
N
Posty: 29
Rejestracja: piątek, 21 sierpnia 2009, 16:22

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#50 Post autor: N » środa, 28 października 2009, 23:31

ogólnie nie przepadam za składaniem życzeń, zwłaszcza rodzinie. nigdy nie wiem czego im mogę życzyć. trochę inaczej sprawa wygląda ze znajomymi, ale też nie przepadam.

desowin
Posty: 29
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: Życzenia, toasty i inne zaklęcia

#51 Post autor: desowin » sobota, 31 października 2009, 22:14

Nie lubię składać życzeń.
5w6
ILI (INTp)

ODPOWIEDZ