Dziwność

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#16 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 maja 2008, 09:12

W sumie nie trzeba było się w ogóle odzywać. Laughing ...Idea "romantycznego bohatera" jest w ogóle jedną z większych bzdur naszej kultury, więc dziwię się skąd niby Ty miałbyś coś o tym wiedzieć, bo przecież nie z osobistego doświadczenia. Laughing ...A teraz wybaczysz, ale rozmowy w takiej formie to ja sobie na uczelni prowadzę i tam jest na to czas i miejsce, więc dalsza dyskusja mija się z celem z uwagi na jej wątpliwy pragmatyzm, a ja czasu tracić nie lubię. Wink
A wiesz chociaz, skad to cytat jest? x D (Drugie zdanie)

Dobra, już nie będę więcej żartował w tym temacie, obiecuję ; >


Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#17 Post autor: Snufkin » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 22:49

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 15:42 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#18 Post autor: Maro » wtorek, 3 czerwca 2008, 08:09

nie wiem czy zauwazylyscie drogie piatki - ile piatek jest w enneagramie? wiec dziwne jestescie - jak kazdy zreszta- niedostosowaniem spolecznym nie ma sie co chwalic oznacza to tylko ze bedziecie mieli gorsze prace gorsze zarobki gorszych partnerow etc. i nie pisze tego zlosliwe poprostu tak dziala spoleczenstwo daje tym wiecej im bardziej sie je rozumie i podporzadkowuje(wiem to smutne). No to sobie jeszcze tak posiedzcie i pomyslcie nad wlasna wielkoscia dziwactw......
Snufkim - zastanawiajac sie nad wlasna dziwnosci tylko ja poglebiasz:P
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#19 Post autor: Eruantalon » wtorek, 3 czerwca 2008, 12:39

nie wiem czy zauwazylyscie drogie piatki - ile piatek jest w enneagramie? wiec dziwne jestescie - jak kazdy zreszta- niedostosowaniem spolecznym nie ma sie co chwalic oznacza to tylko ze bedziecie mieli gorsze prace gorsze zarobki gorszych partnerow etc. i nie pisze tego zlosliwe poprostu tak dziala spoleczenstwo daje tym wiecej im bardziej sie je rozumie i podporzadkowuje(wiem to smutne).
Z tymi partnerami się nie zgadzam ; >

BTW- co to jest społeczeństwo?
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#20 Post autor: Maro » wtorek, 3 czerwca 2008, 16:00

spoleczenstwo??????????????? - zbior dziwakow.
partner - moj rowniez piatka- byl szczesliwy 3 lata no dwa przy trzeciem dla kazdego oprocz niego bylo oczywiste ze go rzucam. Wyszlsy z dziwactwa czy raczej asocjalnosc piatki:P
nie no napisalam to zeby Wam pokazac ze dziwactwa sa fajne ale tez nieegalitarne. Jaki i Wasz intelektualizm rzekomy. to ze macie np wieksza sklonnosc do refleksji myslicieli z Was wszystkich nie czyni nazbyt wielkiego kalibru. to tylko predyspozycjie a przeciez istnieje jeszcze czynnik inteligencji a u piatek jak i u innych roznie z tym bywa - no nie. znam kilka tepych jak buty piatek. cytujacych wikipedie.....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#21 Post autor: NoLeader » wtorek, 3 czerwca 2008, 16:42

Maro pisze:spoleczenstwo??????????????? - zbior dziwakow.
partner - moj rowniez piatka- byl szczesliwy 3 lata no dwa przy trzeciem dla kazdego oprocz niego bylo oczywiste ze go rzucam. Wyszlsy z dziwactwa czy raczej asocjalnosc piatki:P
nie no napisalam to zeby Wam pokazac ze dziwactwa sa fajne ale tez nieegalitarne. Jaki i Wasz intelektualizm rzekomy. to ze macie np wieksza sklonnosc do refleksji myslicieli z Was wszystkich nie czyni nazbyt wielkiego kalibru. to tylko predyspozycjie a przeciez istnieje jeszcze czynnik inteligencji a u piatek jak i u innych roznie z tym bywa - no nie. znam kilka tepych jak buty piatek. cytujacych wikipedie.....
Wyczuwam jakąś źle skrywaną niechęć do piątek, prawda li to? :D

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#22 Post autor: Eruantalon » wtorek, 3 czerwca 2008, 16:43

nie no napisalam to zeby Wam pokazac ze dziwactwa sa fajne ale tez nieegalitarne.
Egalitaryzm jest niefajny.
znam kilka tepych jak buty piatek. cytujacych wikipedie..
No pewnie, ze tak. Ale ja ejstem genialny ; p
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#23 Post autor: Snufkin » wtorek, 3 czerwca 2008, 16:51

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 15:43 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#24 Post autor: Maro » wtorek, 3 czerwca 2008, 17:29

wiedzialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
probuje sie przebic na Waszym forum pozostajac lekcewazona przez Was juz tak dlugo........ teraz juz wiem co na Was dziala!
Mozecie pogratulowac mi zwyciestwa ale nie przyjmuje tandetnych laurek.

Ps. nie prawda Ci to ze nie lubie piatek......no w kazdym badz razie nie wszystkich ;]
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#25 Post autor: M. » wtorek, 3 czerwca 2008, 17:45

Zauważyliśmy, że piszesz na forum piątek i dla wielu z nas pozostaje zagadką po kiego skoro jesteś ósemką.
I nie mierz innych miarą swojego partnera, byłego czy chxx wie kogo. Nie jesteśmy pod linijkę tacy sami, jak i nie wszystkie ósemki są takie same. HAWK.

EDIT: jebana cenzura robi z "ch" -->"h" <załamka> :/
5w4, sp/sx
EII

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#26 Post autor: Maro » wtorek, 3 czerwca 2008, 17:57

mi sie wydaje ale niech mnie olsni jedna z glupszych wlasnie piatek- ze jest to forum o piatkach nie DLa piatek.
moze sie myle moze swoim osemkowy malym rozumkiem w przeciwienstwie do Ciebie o Pani nie doczytalam czegos? czy moze jest to charakterystyczne dla zakompleksionych egzemplarzy(nie do wszystkich piatek a raczej konkretnie jednej) chowac sie w swych rasistowski gettach? jesli tak nie badz piatka zrob cos ras pozytecznego w zyciu zaloz sobie forum wlasne.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#27 Post autor: M. » wtorek, 3 czerwca 2008, 17:58

<ściana>
EOT
5w4, sp/sx
EII

qqq
Posty: 383
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 23:17

#28 Post autor: qqq » wtorek, 3 czerwca 2008, 17:59

Za mało wykrzykników, 8. Jeszcze kilka i może zaczniesz się przebijać.

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#29 Post autor: Eruantalon » wtorek, 3 czerwca 2008, 18:03

Nie rozwalajcie tematu ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
sledz
Posty: 848
Rejestracja: wtorek, 13 maja 2008, 22:49
Kontakt:

#30 Post autor: sledz » wtorek, 3 czerwca 2008, 18:12

Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 października 2010, 22:33 przez sledz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.

ODPOWIEDZ