Strona 1 z 1

Alert! - zaburzenia osobowości

: środa, 23 stycznia 2008, 20:15
autor: Lili79
Muszę się z Wami koniecznie podzielić takim to oto newsem, a mianowicie właśnie po przeprowadzeniu jakiegoś testu wyszło mi, iż jestem HISTRIONIKIEM (czyli wariat, wymyślający coraz to nowe historie i szukający stale poklasku, gotów nawet popaść w chorobę, żeby wszyscy go żałowali), po drugie OSOBOWOŚĆ NARCYSTYCZNA I ZABURZENIA OBSESYJNO-KOMPULSYWNE. A wszystko zostało zdiagnozowane na skutek odwiedzenia jednego z tut. forum. Ojejejjej... :roll: no i teraz martwię się jakoś. Wygląda na to, że muszę przestać czytać te wszystkie rzeczy, bo jakoś mi się to na zdrowiu odbija. W sensie człowiek żyje sobie w takiej niewiedzy, a tu klops! :o
Może Wy też zróbcie sobie ten Disorder Personality Test na ogólnym forum enneagram, to przynajmniej pocieszymy się wzajemnie, w sensie pocieszycie mnie, bo ja się tak strasznie martwię :lol:

: środa, 23 stycznia 2008, 22:03
autor: Miltado

...

: środa, 23 stycznia 2008, 22:42
autor: juzbek
Czym tu się martwić? Wydaje mi się, że każdy człowiek ma skłonności do pewnych zaburzeń osobowości, tak jak wrodzone skłonności do pewnych chorób fizycznych. O kondycję psychiczną też trzeba stale dbać, przestrzegać zasad higieny umysłowej i tak dalej. :D
Ten test wskazuje raczej podatność na zagrożenia, a nie diagnozuje rozwiniętych zaburzeń, bo do tego trzeba człowieka z odpowiednią wiedzą.

: czwartek, 24 stycznia 2008, 10:33
autor: AngelsDream
Ten test wskazuje raczej podatność na zagrożenia, a nie diagnozuje rozwiniętych zaburzeń, bo do tego trzeba człowieka z odpowiednią wiedzą.
Jestem podobnego zdania. Zresztą ja się zawsze śmieję, że wyląduję na tym oddziale, gdzie faceci od bogów i Napoleona. 8)

: poniedziałek, 28 stycznia 2008, 11:17
autor: Lili79
No dobra, czyli podatność na zagrożenia..dobra, dzięki, czyli jeszcze żyję i nie muszę iść do wariatkowa! :lol: :lol: :lol:

: wtorek, 12 lutego 2008, 23:50
autor: Miltado
Lili79 pisze:No dobra, czyli podatność na zagrożenia..dobra, dzięki, czyli jeszcze żyję i nie muszę iść do wariatkowa! :lol: :lol: :lol:
Powiem Ci, że wyszło mi podobnie, właśnie te czynniki wyróżniały się na tle pozostałych. Czyżby nie przewidzieli w tym teście osobowości typu 3?? :lol: :lol:

: poniedziałek, 18 lutego 2008, 21:09
autor: Avin
nie tylko 3 tak maja, tez mam zaburzenia osobowosci i da sie z tym zyc, a z wiekiem to slabnie. najlepiej pracowac nad tym przy pomocy psychologa