Oszukaj lęk Piątko ;)

Wiadomość
Autor
Taka Jedna
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 27 czerwca 2010, 16:46
Enneatyp: Obserwator

Re: Oszukaj lęk Piątko ;)

#16 Post autor: Taka Jedna » czwartek, 2 września 2010, 10:25

Taak, ten tekst zawiera chyba esencję bycia Piątką, prawda? Jeśli o mnie chodzi, to to jest całkiem dobry opis mojego zachowania, stety/niestety. Chociaż z tym gromadzeniem przedmiotów to nie jestem pewna, czy jest tak jak to opisano. Bliżej mi do minimalizmu niż do chomikowania wszystkiego i nabywania nowych przedmiotów. A jak już pojawi się coś nowego w moim pokoju czy domu, to żaden lęk nie przeszkadza mi się nimi cieszyć. Ważna i piękna jest umiejętność cieszenia się chwilą, czyż nie? Ale jednak faktem jest, że w domu mam dużo różnych rupieci, ale to już nie moja wina :P Za zagracanie przestrzeni odpowiedzialna jest reszta rodziny (wszyscy uwielbiają chomikować rzeczy :roll:), ja jestem w niej motywatorem do odgracania i odgruzowywania przestrzeni, jeśli już :P

Mogłabym się podpisać pod sianokiszonką (oprócz ostatniego akapitu), a i Snufkin dobrze napisał, I agree


5w4

Wanting to be someone else is a waste of the person you are

Jakże byłoby to możliwe, żebyśmy to zawsze tylko my mieli słuszność, a inni by nigdy nie mieli racji? ;)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Oszukaj lęk Piątko ;)

#17 Post autor: Snufkin » czwartek, 2 września 2010, 17:12

.
Ostatnio zmieniony piątek, 22 października 2010, 09:51 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Oszukaj lęk Piątko ;)

#18 Post autor: boogi » czwartek, 2 września 2010, 23:27

Snufkin pisze:A ja właśnie odkryłem porcję wiedzy z wyższej półki. Do października będę miał zajęcie i jestem pewien, że w tym czasie wszystkie moje lęki będą pod kontrolą.
Opisz coś więcej na ten temat, brzmi ciekawie ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Oszukaj lęk Piątko ;)

#19 Post autor: bruno dievs » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 14:29

natknąłem się na ciekawy artykuł luźno powiązany z tematem lęku:
http://www.energiawewnetrzna.pl/2009/za ... -w-deszcz/
639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

dziewiatek
Posty: 158
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 12:41

Re:

#20 Post autor: dziewiatek » środa, 5 stycznia 2011, 22:59

isla7 pisze:;)

Kiedyś gromadziłam przedmioty w nadmiarze. Dużo z tego leży po szafkach w domu rodziców - jakieś zeszyty w podstawkowi, pamiętniki, pierdółki w stylu bilety PKP, papierki z czekoladek, mam nawet włosa mężczyzny, który mnie w jakiś sposób poruszył i inne takie, oczywiście też pełno ubrań, których zapewne nigdy już nie ubiorę :].

A teraz przeginam na drugą stronę, bo staram się wszystko minimalizować :]
Tak czy siak, problem wycofywania się u mnie istnieje, tylko, że pod różnymi postaciami. Eh
Mam to samo
Spoiler:

ODPOWIEDZ