Wkurzona 5

Wiadomość
Autor
pacanoid
Posty: 378
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 08:46

Wkurzona 5

#1 Post autor: pacanoid » piątek, 30 listopada 2007, 18:25

Jak reagujecie w stanie maksymalnego zdenerwowania? Drzecie się, nie okazujecie po sobie a potem tłuczecie talerze, czy generalnie wszystko was tak mało obchodzi że dajecie sobie spokój z emocjonowaniem się??


5

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#2 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 listopada 2007, 18:49

Są tematy, ktore mnie maksymalnie w... irytuja. Glownie polityczno - ekonomiczne. Wyrzucam wtedy z siebie piekny slowotok na ten temat, jak leci, prze kilkanascie minut, na glos - nawet w domu, gdy ogladam kretynskie twarze politykow w tv.

Poza tym w zlosci po prostu milcze, z nieodgadnionym wyrazem twarzy.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#3 Post autor: Emjotka » piątek, 30 listopada 2007, 18:55

Czwarty post (Hydra), adnotacja to punktu pierwszego. Bardzo ciężko mnie do tego doprowadzić, ale jednak czasem się zdarza...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Mal
Posty: 206
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 22:29
Lokalizacja: Bielsk-Biała

#4 Post autor: Mal » piątek, 30 listopada 2007, 18:55

nawet w domu
Mi jeśli nerwy puszczają to tylko w domu. Zwłaszcza kiedy jestem sam. Oj, gdyby mnie wtedy ktoś zobaczył... Cały mój stoicki wizerunek szlag by trafił :wink:
1w9

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#5 Post autor: Zielony smok » piątek, 30 listopada 2007, 19:01

Ten Pingwin jest Piątką, proszę cierpliwie trącać go palcem i czekać na reakcję

http://www.griffen.dk/images/poke_penguin.swf
Edit.Pingwin ma trzy reakcje
Ostatnio zmieniony piątek, 30 listopada 2007, 19:21 przez Zielony smok, łącznie zmieniany 1 raz.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#6 Post autor: Emjotka » piątek, 30 listopada 2007, 19:01

Mal pisze:
nawet w domu
Mi jeśli nerwy puszczają to tylko w domu.
Zwróć uwagę na to, że chodzi tam m.in. o gospodarkę i politykę. I "kretyńskie twarze polityków w tv". Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie piątki, która się wścieka przez politykę. I to kilkunastominutowo. Eruantalon podaje się za 5w4, a to raczej 5w6 bliżej do polityki. Choć nie znam żadnej, która by się do tego stopnia tym emocjonowała.
Zielony smok pisze:Ten Pingwin jest Piątką, proszę cierpliwie trącać go palcem i czekać na reakcję

http://www.griffen.dk/images/poke_penguin.swf
Smoku, faktycznie piątka. :D Nie widzę innej możliwości. ;) (ciekawe ile różnych końcówek jest :lol: ... /zedytowawszy: łeeee... widzę, że tylko dwie/ )
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#7 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 listopada 2007, 19:07

Zwróć uwagę na to, że chodzi tam m.in. o gospodarkę i politykę. I "kretyńskie twarze polityków w tv". Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie piątki, która się wścieka przez politykę. I to kilkunastominutowo. Eruantalon podaje się za 5w4, a to raczej 5w6 bliżej do polityki. Choć nie znam żadnej, która by się do tego stopnia tym emocjonowała.
Mo mnie w.. irytuje n.p. to, ze sie drukuje pusty pieniadz, okradajac mnie; glosi jakies idiotyczne slogany o 'sprawiedliwosci spolecznej' i w ogole mnie niewoli i lupie w bialy dzien, wiec jak mi sie to przypomina, n.p. przez twarze sprzedajnych ***** w tv, to szlag mnie trafia, zaiste. Nie wiem, czy to po prostu nie dotyczy wiekszosci normalnych, swiadomych tego, co sie wokol dzieje ludzi ; |

A jeszcze bardziej mnie krew zalewa, gdy sobie uswiadamiam, ze wiekszosc ludzi te ***** popiera i sie dziwi, ze jest, jak jest; albo - co lepsze, nie widzi nic zlego w tym, ze mu sie kradni 80% pensji, czy tez kaze zapinac pasy, jak dojnemu bydlu.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#8 Post autor: Emjotka » piątek, 30 listopada 2007, 19:10

Mnie też wkurza sytuacja w tym kraju. Szczególnie polityczna (pomińmy fakt, że w ogóle nie jestem zwolenniczką czegoś takiego jak państwo - czegoś, co się według mnie kompletnie nie sprawdza - mówię o politykach, którzy nie mają ani pomysłu, ani umiejętności, ani nawet szczypty honoru w większości). Ale Ty się tym strasznie emocjonujesz. Po prostu nie znam piątki, którą polityka potrafiłaby doprowadzić do parunastu minut nerwów. ;)
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#9 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 listopada 2007, 19:18

Hmmm

Primo, 5'ki chca byc NIERZALEZNE. NAjlepsza metoda w... poirytowania Piątki to wejscie do ich pokoju bez pukania. Jak bardzo mnie musi zatem irytowac stale wpi... wtracanie sie do mojego zycia przez te (tutaj nastepuje szereg przeklenstw)? Jak mi sie o tym przypomina, to chyba jest to normalne, ze mnie krew zalewa, jak to 5'ke ; p

Po wotre, tez jestem przeciwnikiem panstwa i nawet mam juz metode jego zwalczania do wcielenia w zycie. Trzeba naplodzic sobie z piątkę dzieci, wbic im do glowy sensowne postulaty i niech one robia tak samo. Gora 5 pokolen i jestesmy w domu.

Tak, emocjonuje sie STRASZNIE. W ogole emocjonuje sie tylko 2 rzeczami - moja Wolnoscią i moimi przyjaciółmi.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#10 Post autor: Emjotka » piątek, 30 listopada 2007, 19:31

Eruantalon pisze:Hmmm

Primo, 5'ki chca byc NIERZALEZNE.
Nie chcą, tylko są. Aż za bardzo. Do tego stopnia, że miewają problemy z tworzeniem głębokich relacji. Nie są do tego niezdolne, ale ciężko im to zrobić.
i nawet mam juz metode jego zwalczania do wcielenia w zycie. Trzeba naplodzic sobie z piątkę dzieci, wbic im do glowy sensowne postulaty i niech one robia tak samo.
Nie mogłabym szanować własnej wolności nie szanując wolności dzieci. Jeśli będę je mieć, to nie będę im niczego wbijać do głów jako jedynej sensownej drogi. Pokażę im różne wyjścia... i będę liczyć na to, że są bystre po mamie :lol: ;) .
Swoją drogą pięcioro dzieci to niezłe plany - nie wiem, która kobieta by to na siebie wzięła.
W ogole emocjonuje sie tylko 2 rzeczami - moja Wolnoscią
Czemu się emocjonujesz? Nie masz jej? Ja uważam, że mam. Bez mojej zgodny wtłoczono mnie do dwóch instytucji - państwa i kościoła (z tej ostatniej zamierzam się niedługo wypisać, w pierwszej może zostanę - mam sentyment do polskości, parafrazując pewnego pana: jestem okropnie polska i okropnie przeciw Polsce) . Teoretycznie zabrano mi wolność, ale tylko teoretycznie - moja wolność jest moim umysłem. Tylko zabijając mnie bądź uszkadzając mi mózg można mi ją odebrać. Dopóki nikt nie dobiera się do mojego życia ani mojej głowy - tak naprawdę jestem wolna. Jestem wolna - mam możliwość wyboru.
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#11 Post autor: ktośtam » piątek, 30 listopada 2007, 19:32

Generalnie trudno mnie zdenerwować ale jak juz to zrobię to jestem dosyć agresywny i porywczy. (zachowuję się podobnie jak wkurzona 8 )

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#12 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 listopada 2007, 19:39

Nie chcą, tylko są. Aż za bardzo. Do tego stopnia, że miewają problemy z tworzeniem głębokich relacji. Nie są do tego niezdolne, ale ciężko im to zrobić.
Chca i sa.
Nie mogłabym szanować własnej wolności nie szanując wolności dzieci. Jeśli będę je mieć, to nie będę im niczego wbijać do głów jako jedynej sensownej drogi. Pokażę im różne wyjścia... i będę liczyć na to, że są bystre po mamie Laughing Wink .
Swoją drogą pięcioro dzieci to niezłe plany - nie wiem, która kobieta by to na siebie wzięła.
N o nei sadzisz chyba, ze bede im to wtlaczal sila?

Jak to ktora - moja przyszla zona ; p Kiedys sie i po 8 dzieci rodzilo i bylo dobrze ; ]
Czemu się emocjonujesz? Nie masz jej? Ja uważam, że mam. Bez mojej zgodny wtłoczono mnie do dwóch instytucji - państwa i kościoła (z tej ostatniej zamierzam się niedługo wypisać, w pierwszej może zostanę - mam sentyment do polskości, parafrazując pewnego pana: jestem okropnie polska i okropnie przeciw Polsce) . Teoretycznie zabrano mi wolność, ale tylko teoretycznie - moja wolność jest moim umysłem. Tylko zabijając mnie bądź uszkadzając mi mózg można mi ją odebrać. Dopóki nikt nie dobiera się do mojego życia ani mojej głowy - tak naprawdę jestem wolna. Jestem wolna - mam możliwość wyboru.
Idealizm. Nie jestem wolny - grupa agentow i kretynow, wybrana przez meneli i stado baranow decyduje, co wolno mi jesc, pic, wdychac i palic. 4/5 moich pieniedzy jest mi kardzione.. Musze dostosowywac sie de setek, jezeli nie tysiecy, regulacyj. To mnie W******. Nie jestem zewnetrznie wolny. Tym sie goraczkuje.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
mleczak
Posty: 280
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 11:55
Lokalizacja: Płock/studia Łódź

#13 Post autor: mleczak » piątek, 30 listopada 2007, 19:49

W domu, w mojej twierdzy, rzucam odpowiednio długą wiązanką, zależnie od stopnia wkurzenia, czasem w coś walnę.
W relacjach z ludźmi wyróżniam dwa typy wkurzenia:
-na zimno: zlokalizować cel, zniszczyć go, przejść do następnego. Wszelkie emocje spływają z mojej twarzy. Staje się całkowicie zimny. Po czym idę coś lub kogoś rozwalić.
-na gorąco:stan który osiągam rzadko, ale paru osobom udało się mnie do niego doprowadzić. Wyrzucam z siebie potok słów, uderzając nimi idealnie w najczulsze miejsca osoby która mnie do takiego stanu doprowadziła. Na wszelkie próby obrony reaguję tylko zwiększeniem siły ostrzału. Potem zazwyczaj jest mi głupio.
Emjotka pisze:jestem okropnie polska i okropnie przeciw Polsce
przypomina mi to tekst"I love my country, but i'm scarred to death of it's goverment"
5w4 INTP, ale tak poza tym po prostu Mleczak

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#14 Post autor: Emjotka » piątek, 30 listopada 2007, 19:52

Eruantalon pisze: N o nei sadzisz chyba, ze bede im to wtlaczal sila?
Nie mówię, że na siłę, mówię o kierowaniu na takie a takie spojrzenie na świat. Chciałabym, żeby moje dzieci miały wybór. Jedyne, co chciałabym im "wtłoczyć" to poszanowanie własnego tyłka i drugiego człowieka ;) .
Kiedys sie i po 8 dzieci rodzilo i bylo dobrze ; ]
To były czasy. Nigdy więcej kobiety nie będą już żyły tak długo i w tak świetnych warunkach :cry: .
Idealizm. Nie jestem wolny - grupa agentow i kretynow, wybrana przez meneli i stado baranow decyduje, co wolno mi jesc, pic, wdychac i palic. 4/5 moich pieniedzy jest mi kardzione.. Musze dostosowywac sie de setek, jezeli nie tysiecy, regulacyj. To mnie W******. Nie jestem zewnetrznie wolny. Tym sie goraczkuje.
Nie obraź się, ale... gadasz jak ósemka. Piątce zależy przede wszystkim na niezależności intelektualnej i emocjonalnej - piątka, w której umysł nikt nie próbuje ingerować, czuje się wolna. A to, co na zewnątrz obchodzi ją w stopniu umiarkowanym - nie gorączkuje się tak.
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#15 Post autor: Eruantalon » piątek, 30 listopada 2007, 20:54

To były czasy. Nigdy więcej kobiety nie będą już żyły tak długo i w tak świetnych warunkach Crying or Very sad
Non sequitur
Nie obraź się, ale... gadasz jak ósemka. Piątce zależy przede wszystkim na niezależności intelektualnej i emocjonalnej - piątka, w której umysł nikt nie próbuje ingerować, czuje się wolna. A to, co na zewnątrz obchodzi ją w stopniu umiarkowanym - nie gorączkuje się tak.
Gadam jak ja.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

ODPOWIEDZ