Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

Wiadomość
Autor
ja-5w4
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 16 grudnia 2008, 18:06

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#46 Post autor: ja-5w4 » sobota, 19 grudnia 2009, 15:22

Taak, słynne zawiasy. W gimnazjum miałam z tego powodu kłopoty i wydaje mi się, że właśnie to wyśmiewanie się ludzi (z innych klas) wpłynęło na mnie na tyle poważnie, że jeszcze bardziej się zamknęłam. Wydawało mi się, że się tego pozbyłam, liceum wspominam nieźle. I wiem, że przesadzam, ale na studiach idealnie nie jest. Myślałam, że każdy zajmie się tu sobą, że spotkam dojrzałych ludzi, ale niestety. Szczególnie jeden kolega zdaje się mi sugerować moją zawiasowatość. Brak akceptacji, dziecinada i tyle. Najgorsze jest to, że mimo mojego poczucia humoru nie potrafię w towarzystwie śmiać się z siebie. Jestem zbyt spięta.



Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#47 Post autor: Chinook » sobota, 19 grudnia 2009, 16:13

Norma u mnie, zdarza się do dziś. Olewam, śmieję się razem z nimi, albo zamieniam się w prześladowcę i po jakimś czasie śmieją się z tej osoby.

Akagi_Ryu
Posty: 66
Rejestracja: środa, 9 grudnia 2009, 20:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#48 Post autor: Akagi_Ryu » niedziela, 20 grudnia 2009, 00:21

Częściej się na mnie irytują, wkurzają itp. itd...
O ile dobrze pamiętam, jakiś inteligent w gimnazjum wymyślił mi przezwisko "pryzmat" że niby tak jak pryzmat załamuje światło, tak ja załamuje ich...
Inteligentne =_=

Ale w zasadzie tak. Ludzie śmieją się ze mnie na każdym kroku a ja już po prostu to ignoruję (albo przynajmniej próbuję) i zajmuje się dalej tym, czym się zajmowałem.

Awatar użytkownika
Nate
Posty: 45
Rejestracja: środa, 12 sierpnia 2009, 00:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#49 Post autor: Nate » poniedziałek, 21 grudnia 2009, 04:58

W podstawówce śmieli się, bo byłam "kujonem", chociaż nigdy się nie uczyłam - piątkowy intelekt jest przydatny xP
Poza tym, trochę się mnie bali, bo "mam taki mord w oczach i jakąś pustkę dziwną, niezidentyfikowaną", jak to raz powiedział kolega.
W gimnazjum śmiali się i obgadywali, ale ja po pierwsze miałam narzędzie w postaci ciętej riposty, a po drugie - i tak przychodzili przed sprawdzianem z fizyki...
Teraz stwierdzam, że moja klasa w gimnazjum była super w porównaniu z tą licealną (w mojej szkole gimnazjum i liceum są w jednym budynku zso), ale jakoś mi to nie przeszkadza. Fakt, że nacięłam się na kilku osobach, i to takich, na których polegałam albo które chociaż uważałam za godne zaufania =.=" cóż, "ja jestem władcą świata, nie znasz mnie - twoja strata" xD
5w4, INTJ. AZ.
"Work smart, not hard. That's my philosophy, boss."
Nie wierzę w ideały - są tylko wyjątki...

Awatar użytkownika
grasshopper
Posty: 62
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 22:27
Kontakt:

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#50 Post autor: grasshopper » czwartek, 31 grudnia 2009, 19:07

Proste. Jak jesteś facetem to iść do klasy z większością dziewczyn (jeśli jest to możliwe). Dlatego nie polecam chłopakom-gimnazjalistom-5w4 iść do technikum. Jeśli jesteś z gimnazjum, jesteś 5w4, czytasz to i masz zamiar iść do technikum, nie rób tego! Faceci są z reguły głupsi, nie wiem jak mógłbym znieść 29 innych.
5w4
tsm wl bvr jf

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#51 Post autor: SuperDurson » czwartek, 31 grudnia 2009, 19:16

Zastanawiam się, czy to może być tak, że oni się DO WAS śmieją.. :mrgreen:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#52 Post autor: Chinook » czwartek, 31 grudnia 2009, 22:25

SuperDurson pisze:Zastanawiam się, czy to może być tak, że oni się DO WAS śmieją.. :mrgreen:
Do pleców? :P

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#53 Post autor: SuperDurson » piątek, 1 stycznia 2010, 02:09

Co kto lubi :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 1024
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 16:42
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Czy ludzie się z Was czasem śmieją?

#54 Post autor: Piotr » piątek, 1 stycznia 2010, 17:01

grasshopper pisze:Proste. Jak jesteś facetem to iść do klasy z większością dziewczyn (jeśli jest to możliwe). Dlatego nie polecam chłopakom-gimnazjalistom-5w4 iść do technikum. Jeśli jesteś z gimnazjum, jesteś 5w4, czytasz to i masz zamiar iść do technikum, nie rób tego! Faceci są z reguły głupsi, nie wiem jak mógłbym znieść 29 innych.
Jakoś przeżyłem. Nie śmiali się ze mnie (były inne ofiary), ale kontaktów też jakichś nie nawiązałem.

ODPOWIEDZ