Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nic
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek, 2 maja 2011, 18:38
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#286 Post autor: nic » niedziela, 5 czerwca 2011, 12:30

Jednym z systemów opisujących charakter człowieka jest enneagram. Znam dziewczyny które maja charakter 2 lub 8 wg. tego systemu i zadna z nich nie ssa klami, choc zdecydowanie sie od siebie różnia i to mi własnie nie przeszkadza.

Udzieliłem odpowiedzi na pytanie zadane w temacie, grzecznie i miło jak Pan Bóg przykazał. Jak ktoś jest całkowitym ignorantem lub bezmózgim kpiarzem to może nie komentować moich postów.


Szczęście to stan ducha. Głód to problem fizyczny. A to już dwie gęby do karmienia.

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#287 Post autor: lasuch » niedziela, 5 czerwca 2011, 13:45

dlatego dla twojego dobra skomentowalem je ja...skoro mówisz że nie obchodzi cię jaki ma charakter i poglądy to nie bądź ignorantem i nie płaprzykład.ś wytknął ci prosty przykład. Nie powiedziałbym że 8 i 2 to taka wielką różnica...nie jest powiedziane że między numerkami sa duże różnice...
Nie potrafisz dokładnie napisać o co ci chodzi, to rodzą się pytania...nie dowierzałem że 5 nie obchodzi jakim charakterem czy jakie poglądy na świat ma kobieta która mu się podoba...ale nikt mi nie udowodnił że jesteś 5 a nie jakimś tam ignorantem na przykład.
Więc opanuj macice przed pisaniem postów
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#288 Post autor: Intan » niedziela, 5 czerwca 2011, 20:49

nic pisze:Przede wszystkim atrakcyjne. Jako wzrokowiec i facet wygląd jest dla mnie ważny, dziewczyny mało atrakcyjne nie mogą mi wiele zaoferować, niestety:( Charakter i sposób podejścia do 'świata' nie maja dla mnie większego znaczenia.
Takich facetów jak Ty osobiście omijam szerokim łukiem. Nie cierpię, gdy facet przekłada wygląd zewnętrzny nad to, co jest w środku. :roll: Nie cierpię powierzchowności, tacy ludzie nie są wiele warci...
Ponadto, choć mogę się mylić (ale równie dobrze mogę być bardzo blisko prawdy) tacy goście łatwiej zdradzają, bo wystarczy, że spotkają laskę ładniejszą od ich dziewczyny i już interesują się nią bardziej...
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 czerwca 2011, 20:52 przez Intan, łącznie zmieniany 1 raz.
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#289 Post autor: Snufkin » niedziela, 5 czerwca 2011, 20:51

Intan pisze: Takich facetów jak Ty osobiście omijam szerokim łukiem. Nie cierpię, gdy facet przekłada wygląd zewnętrzny nad to, co jest w środku. :roll: Nie cierpię powierzchowności, tacy ludzie nie są wiele warci...
A co masz w środku ? W końcu jak każdy dostaje ciepłe skarpety pod choinkę to ładne opakowanie się najbardziej liczy. Chociaż na krótko.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#290 Post autor: Intan » niedziela, 5 czerwca 2011, 20:53

Snufkin pisze:
Intan pisze: Takich facetów jak Ty osobiście omijam szerokim łukiem. Nie cierpię, gdy facet przekłada wygląd zewnętrzny nad to, co jest w środku. :roll: Nie cierpię powierzchowności, tacy ludzie nie są wiele warci...
A co masz w środku ? W końcu jak każdy dostaje ciepłe skarpety pod choinkę to ładne opakowanie się najbardziej liczy. Chociaż na krótko.
Emocje mam w środku. I uczucia, jakby kto (na przykład taki Piątek) nie wiedział.
Tak, patrzymy na ładne opakowanie, rozpakowujemy, używamy, a gdy się zużyją - wyrzucamy, nie? :lol:
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#291 Post autor: Shirayo » niedziela, 5 czerwca 2011, 20:56

Intan pisze:
nic pisze:Przede wszystkim atrakcyjne. Jako wzrokowiec i facet wygląd jest dla mnie ważny, dziewczyny mało atrakcyjne nie mogą mi wiele zaoferować, niestety:( Charakter i sposób podejścia do 'świata' nie maja dla mnie większego znaczenia.
Takich facetów jak Ty osobiście omijam szerokim łukiem. Nie cierpię, gdy facet przekłada wygląd zewnętrzny nad to, co jest w środku. :roll: Nie cierpię powierzchowności, tacy ludzie nie są wiele warci...
Ponadto, choć mogę się mylić (ale równie dobrze mogę być bardzo blisko prawdy) tacy goście łatwiej zdradzają, bo wystarczy, że spotkają laskę ładniejszą od ich dziewczyny i już interesują się nią bardziej...
Ładnym dziewczynom to nie przeszkadza=>
A tym drugim? Hmm:)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#292 Post autor: Snufkin » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:01

No przyznaję ja wyrzucam. Czy to znaczy, że jestem bez uczuć ? Zużyta skarpeta nie jest warta sentymentu.
Ponadto, choć mogę się mylić (ale równie dobrze mogę być bardzo blisko prawdy) tacy goście łatwiej zdradzają, bo wystarczy, że spotkają laskę ładniejszą od ich dziewczyny i już interesują się nią bardziej...
Fakt i tak to się kręci.
W końcu temat jest o podobaniu się a nie o małżeństwie.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#293 Post autor: Elkora » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:03

Wszyscy patrzą na wygląd. Podobno jak faceta coś naprawdę wkurza w wyglądzie dziewczyny to nie jest w stanie się do tego przyzwyczaić, dziewczynom z czasem mija ale patrzą wszyscy, nie ma co się okłamywać. A przeszkadza to nie tyle brzydkim co mającym parcie na uchodzenie za głęboką i intelektualną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#294 Post autor: Cotta » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:07

Shirayo pisze: Ładnym dziewczynom to nie przeszkadza=>
Przeszkadza. Każdej normalniej kobiecie, niezależnie od poziomu urody, przeszkadza bycie traktowaną jak materac z otworem, do robienia pompek.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#295 Post autor: Cotta » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:10

Elkora pisze:Wszyscy patrzą na wygląd.
Oczywiście. Ale chodzi o to, że nie wszyscy patrzą wyłącznie na to. Wygląd jest pierwszym sitem. Jasne, że druga osoba musi się podobać. Bo jak nie ma pociągu fizycznego, to co to za związek? Ale kwestia, czy na tym wyglądzie się poprzestanie, czy jednak dostrzega się, że człowiek to coś więcej niż tylko ciało, a w związku funkcjonuje się na różnych płaszczyznach, nie tylko seksualnej.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#296 Post autor: Elkora » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:13

Ja sądzę że z tym charakterem to uproszczenie było, bo znam naprawdę atrakcyjne laski o tak zjebanym charakterze ze facetów niby maja często ale nie dłużej niż tydzień.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#297 Post autor: Cotta » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:18

Elkora pisze:Ja sądzę że z tym charakterem to uproszczenie było, bo znam naprawdę atrakcyjne laski o tak zjebanym charakterze ze facetów niby maja często ale nie dłużej niż tydzień.
Szczerze, to post, który wywołał tę dyskusję jest tak napisany, że trudno wyczuć, czy chodzi bardziej o:
"Jestem tolerancyjny, jeżeli chodzi o inność poglądów. Dopóki nikt mi nie narzuca swojego światopoglądu, a dziewczyna jest ogarnięta i między nami iskrzy, to jest ok."

czy bardziej:
"Wszystko jedno jaka jest, byle dupy dawała, bo i tak dziewczyny do niczego więcej mi nie są potrzebne."
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#298 Post autor: Elkora » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:23

jako że wszyscy założyli to 2 to ja wybrałam 1 opcję :P
Obrazek

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#299 Post autor: Snufkin » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:27

Wersja kompromisowa:
"Jestem tolerancyjny, jeżeli chodzi o inność poglądów. Dopóki nikt mi nie narzuca swojego światopoglądu, a dziewczyna jest ogarnięta i między nami iskrzy, to jest ok. Ważne żeby dawała dupy."
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#300 Post autor: Cotta » niedziela, 5 czerwca 2011, 21:30

:lol:
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

ODPOWIEDZ