Czwórki a poczucie humoru

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 163
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2009, 15:28
Kontakt:

#181 Post autor: Wookie » sobota, 2 maja 2009, 08:46

nie od dziś wiadomo, że mumio to najlepszy polski kabaret ; )


4w5
!

Awatar użytkownika
shared
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2009, 18:45
Lokalizacja: kraina niebycia

#182 Post autor: shared » sobota, 2 maja 2009, 15:44

Mnie tez nie smiesza tam jakies intelektualne zagadki i wole sie smiac z ludzkich zachowan, emocji . Lubie sie np. posmiac oglodajac z kims jakas bajke i wyobrazac sobie jak ta osoba to widzi - wiem ze to glupie ale w moim przypadku skutkuje . Albo wtedy kiedy nie wypada sie smiac, jak ktos juz wczesniej wspomnial np. w kinie kiedy ktos placze, wyciera chusteczka lzy . Trudno mi tak powiedziec co mnie smieszy, ale nie moge sie tez powstrzymac jak ktos drugi sie smieje, wtedy to moge sie smiac bez konca . :D
Arystokrata, który lubi sie czasem powloczyc ;)

Awatar użytkownika
egonszef
Posty: 20
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 14:23
Lokalizacja: podlasie

#183 Post autor: egonszef » niedziela, 3 maja 2009, 13:39

Ja uwielbiam FamilyGuy, mogę te z pozoru głupie rzeczy oglądać bez końca, humor, porównania do filmów, do polityki, ludzi.. wszystko to sprawia że serial ten odpowiada mi bardziej niż Simpsonowie czy South Park
4w5

Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 02:01
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#184 Post autor: Maximus » niedziela, 3 maja 2009, 18:11

Mi się podoba poczucie humoru Jacka O'Neilla ze Stargate :P ..
Sbigneus Petrus Thomas Alexander Maximus M.

4w5

Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami. Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

sardynka
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 22 kwietnia 2008, 18:11
Enneatyp: Obserwator

#185 Post autor: sardynka » wtorek, 5 maja 2009, 21:02

uwielbiam się śmiać,a zwłaszcza rozśmieszać ludzi.Czasem z tym nawet przeginam i gdy mam "fazę" potrafię śmiać się z dosłownie wszystkiego(o ile czuję sympatię do osoby rozśmieszającej).
ale przez to że jestem zabawna nie można się ze mną nudzić... zawsze wymyślę jakieś zajęcie...:P

w ogóle uwielbiam być w centrum zainteresowania:P

Awatar użytkownika
Jiggles
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 21:30
Lokalizacja: Poznań

#186 Post autor: Jiggles » wtorek, 26 maja 2009, 21:42

Niahahahh uwierzcie lub nie, ale czytając ten temat wyszczerzyłem swe ząbki w szczerym i radosnym uśmiechu którego dawno nie miałem okazji używać :D

Moje poczucie humoru jest niezrozumiałe dla większości, przynajmniej dla znacznej większości, zakrapione gęsto cynizmem, sarkazmem i ironią a także dosolone czystą perwersją :D
4w5 || INFP
Prawomózg:
L - 10-20%
P - 80-90%
Ma kobiecy mózg.
Obrazek
Jiggles też tak umie xD
*Dodge* *Dodge* *Dodge*

Awatar użytkownika
Adormidera
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 4 czerwca 2009, 12:29
Lokalizacja: Gdańsk

#187 Post autor: Adormidera » sobota, 6 czerwca 2009, 14:25

Moje poczucie humoru jest ciut wredne ale spotkało się z to z lekką aprobatą społeczeństwa.

"Czemu w tej sali jest tak zimno? Czemu to babsko otwiera to okno na przerwę?" Koleżanka na angielskim prowadzonym przez puszystą kobitę.
"No wiesz, tłuszcz musi być przechowywany w chłodzie żeby nie zjełczał" Moja odpowiedź. A one :shock: i w śmiech :lol:

Specyficzny humor, który sprawił, że ludzi pociągałam ale i odpychałam.
Moja siostra (6w5) czasem się śmieje niezależnie od tego co powiem a czasem siedzi z miną na gbura i patrzy się na mnie jak na idiotę. Eghm.

Nie lubię kabaretów- ale to pewnie dlatego, że wszyscy za nimi szaleli a ja nie dostrzegałam w tym nic dla mnie atrakcyjnego. Ale z nudów w telewizji zatrzymam się na kanale gdzie leci. Nawet się pośmieję. Ale nie będę szukać w necie stron z niskiej jakości filmikami z kabaretami. C'mon! :roll:
Sitcomy też mnie nie śmieszą. Sama wybieram sobie moment kiedy mam się śmiać... Śmiech jakby puszczony z taśmy nie będzie mi dyktował. :x

Śmieszy mnie makabryczny humor Happy Tree Friends. "Śmierć może być zabawna" :D

Niektóre przeróbki z syntezatorem głosu np. NordicRavena'y z postaciami z Naruto z ciekawymi tekstami.
4w5 i jeszcze mocniej.

- Włóczęga?... Ty Sandra jesteś MENEL! xD

lukas1
Posty: 118
Rejestracja: sobota, 30 maja 2009, 20:50
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: szczecin

#188 Post autor: lukas1 » sobota, 6 czerwca 2009, 14:45

Adormidera pisze:Moje poczucie humoru jest ciut wredne ale spotkało się z to z lekką aprobatą społeczeństwa.

"Czemu w tej sali jest tak zimno? Czemu to babsko otwiera to okno na przerwę?" Koleżanka na angielskim prowadzonym przez puszystą kobitę.
"No wiesz, tłuszcz musi być przechowywany w chłodzie żeby nie zjełczał" Moja odpowiedź. A one :shock: i w śmiech :lol:
brilliant!
pretty vacant

Awatar użytkownika
leiletta
Posty: 31
Rejestracja: środa, 27 maja 2009, 19:50

#189 Post autor: leiletta » sobota, 6 czerwca 2009, 20:36

Jiggles pisze:Moje poczucie humoru jest niezrozumiałe dla większości, przynajmniej dla znacznej większości, zakrapione gęsto cynizmem, sarkazmem i ironią a także dosolone czystą perwersją :D
mrrauu, mów mi więcej :wink:
4w5
The sky is full of dreams but you don't know how to fly

Awatar użytkownika
morbus
Posty: 801
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2009, 13:25
Enneatyp: Obserwator

#190 Post autor: morbus » sobota, 6 czerwca 2009, 20:45

Dzień bez dosrania komuś dniem straconym. Ale oni to biorą na serio :roll:
Mind.
a beautiful servant,
a dangerous master.

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

#191 Post autor: illusion » niedziela, 14 czerwca 2009, 16:21

Tak jak wyżej. Humor często sarkastyczny.
Jednak bywają momenty że zazwyczaj siedze cały czas cicho, ale jak coś walne to bania na całego :DD
Typ nie jest najistotniejszy

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#192 Post autor: vhax » niedziela, 14 czerwca 2009, 16:50

m0rbus pisze:Dzień bez dosrania komuś dniem straconym. Ale oni to biorą na serio :roll:
illusion pisze:Tak jak wyżej. Humor często sarkastyczny.
Jednak bywają momenty że zazwyczaj siedze cały czas cicho, ale jak coś walne to bania na całego :DD
nieee no nie mylmy sarkazmu z niewychowaniem i dobijaniem kogoś. owszem zdarza się, ale sarkazm jest swojego rodzaju odmianą poczucia humoru :) ja kocham to poczucie humoru czwórkowe... z resztą gdzieś już o tym wcześniej pisałam :) utrzymuję także że sarkazm i ironia jest cechą ludzi inteligentnych :)
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

bíumbíumbambaló
Posty: 882
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 14:34
Lokalizacja: Wrocław

#193 Post autor: bíumbíumbambaló » niedziela, 14 czerwca 2009, 20:38

Śmieszy mnie makabryczny humor Happy Tree Friends.
Lubię czarny humor, ale HTF jest śmieciowe jak jedzenie z McDonalda. :D

ODPOWIEDZ