mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walczyc?

Wiadomość
Autor
qv1980
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 28 sierpnia 2012, 14:13
Enneatyp: Indywidualista

mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walczyc?

#1 Post autor: qv1980 » czwartek, 30 sierpnia 2012, 13:30

Pytanie proste:
imponuje wam jak jakas kobieta chce o was walczyc, czy to raczej wy uwazacie, ze powinniscie byc tymi "Zdobywcami"?
moze to jakos krepujace jesli to kobieta jest zdecydowana i "wybrala" was?

Czasem mysle, ze walka - motywacja i determinacja maja ogromna sile przebicia, a ew. porazka bedzie tylko swiadomoscia tego, ze probowalismy ale sie nie udalo. Jesli sie uda; magia.

Napisalam byc moze za dlugiego posta ostatnio (na ktorego nikt nie odpisal ;) ) wiec skrocam do max. podstaw.
Sugeruje nadal zeby wypowiadaly sie osoby w wieku 25-35 i wyzej (jesli sa tu takie). Mile widziani 4w5 :)
dzieki!
Agn



Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#2 Post autor: jouziou » piątek, 31 sierpnia 2012, 00:20

ale o jaką "walkę" ci chodzi, o inicjatywę poznania tzw. "podryw", czy już w trakcie trwania relacji? może uściślij bo nie jest to zbyt jasno sformułowane
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

qv1980
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 28 sierpnia 2012, 14:13
Enneatyp: Indywidualista

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#3 Post autor: qv1980 » piątek, 31 sierpnia 2012, 00:32

Walczyc: upatrzyla sobie mezczyzne i doszla do wniosku, ze to ten, ze musi go "zdobyc"; chodzi o swieze relacje dazace do zawiazania potencjalnego zwiazku partnerskiego :)

I co takiemu mezczyznom imponuje, jakie zachowanie?

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#4 Post autor: IstariDreamer » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:52

Walczyć? Aż walczyć? Straszne.
W wyniku walki mogą pojawić się ofiary.

Jeśli jest to walka na przekór mojemu jasno zakomunikowanemu brakowi zainteresowania, to zdecydowanie jestem temu przeciwny.
W innym przypadku nie widzę przeciwwskazań.
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
SOS
Posty: 180
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 15:28
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#5 Post autor: SOS » piątek, 31 sierpnia 2012, 16:11

Człowiek to nie salceson w peerelu, żeby go zdobywać.

Co innego "wychodzić z inicjatywą". To jest jak najbardziej godne, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

Generalnie zdjęcie ze mnie choć części tego strasznego ciężaru inicjatywy jest godne pochwały.

Ale słowa "imponuje" to bym nie użył.
Ja jestem Ja.


One Legged Sam knows what you've been through
A journey of madness 'till the "The Drift" found you too

qv1980
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 28 sierpnia 2012, 14:13
Enneatyp: Indywidualista

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#6 Post autor: qv1980 » piątek, 31 sierpnia 2012, 16:36

Czy konieczne jest to dopier... sie do slowek ktore uzylam w poście? napisalam w cudzyslowie "zdobywac". Salcesonu tez sie nie zdobywalo jesli juz mam sie czepiać.

Jesli nie potraficie wychwycic zwyklego sensu z mojego posta i odpowiedziec bez dogryzania to po prostu nie piszcie, dobrze?

Inicjatywa - niech i bedzie: ogolnie w stereotypowym mysleniu jest tak, ze to mezczyzna wychodzi z inicjatywą, jest to dosc naturalne i kobiety to b. lubia. W przypadku o ktory pytam: jest mezczyzna ktory mnie interesuje i nie chce go wyploszyc, a dosadnie z pewnoscia nie powiem mu co mysle o nim w calosciowym przekroju.

Nie wiem czy 4-ki, 5-tki skrzydlaste i mniej skrzydlaste mysla o takiej kobiecie ktora wychodzi z inicjatywa, co doceniaja w takiej inicjatywie, kiedy wg nich kobieta jest nahalna, jakie zachowanie jej podoba sie takiemu facetowi - wlasciwie o to mi glownie chodziło.

Normalnie tematu by nie bylo, ale tutaj wyjatkowo musze wybadać teren.

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#7 Post autor: IstariDreamer » piątek, 31 sierpnia 2012, 20:10

qv1980 pisze:Czy konieczne jest to dopier... sie do slowek ktore uzylam w poście? napisalam w cudzyslowie "zdobywac". Salcesonu tez sie nie zdobywalo jesli juz mam sie czepiać.

Jesli nie potraficie wychwycic zwyklego sensu z mojego posta i odpowiedziec bez dogryzania to po prostu nie piszcie, dobrze?
To 'dogryzanie' nie jest dogryzaniem dla dogryzania. Służy ono wgryzieniu się w logiczną treść pytania.
Zresztą treść dogryzień zawiera dużo informacji.

Wspominasz coś o piątkach, więc się przyzwyczajaj... :lol:


Nie wydaje mi się, żeby twoje czwórko-piątki miały jakieś pretensje w związku z zaburzeniem 'naturalnego' stanu rzeczy.
A jaki poziom inicjatywy jest odpowiednio wysoki, ale nie nachalny, to chyba musisz sama wyczuć. Jest pewnie różny w różnych, konkretnych przypadkach.
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
SOS
Posty: 180
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 15:28
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#8 Post autor: SOS » sobota, 1 września 2012, 16:09

Spoiler:
Nie bierz tego tak do siebie. (Cholernie łatwo to mówić, jak jest się po tej stronie :D )

Nie dogryzam, a mówię, co sądzę na temat o którym dyskutujemy dyskusji i niektórych określeń w tym temacie używanych.

O nachalności nie chcę mówić, bo moje rozumienie tego słowa rozmija się z jego słownikowym znaczeniem.

Ale widzę po sobie, że faktycznie nie warto walić od razu z grubej rury. Może to czasem takiego "cwórkopiątka" wykurzyć w Bieszczady. Albo spowodować, że pomyśli sobie, że to są jaja jakieś.

I właśnie myślę, że wystrzeganie się zachowań wyglądających sztucznie, plastikowo czy autoparodycznie - nie zaszkodzi.
Ja jestem Ja.


One Legged Sam knows what you've been through
A journey of madness 'till the "The Drift" found you too

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: mezczyzni,czy imponuje wam jesli kobieta chce o was walc

#9 Post autor: hellbike » sobota, 8 września 2012, 21:52

Raczej nie. Jesli to jakas przelotna znajomosc, malo jest rzeczy studzacych zainteresowanie tak bardzo, jak proby "zdybowania".


Kiedy jest to powazniejsze uczucie - wtedy tak, to bardzo mile i przyjemne - ale nie uzylbym slowa "imponujace".
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

ODPOWIEDZ