Teoria życia

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#31 Post autor: Wawelski » czwartek, 1 marca 2007, 08:35

orsini pisze:nie wiem ja to chyba jestem jakas kosmiczna 4rka jak Was czytam:))))
nie dosc ze zadowolona z zycia to jeszcze i LUBIE SEX!!!uczucia?mam olbrzymie i gorace, ale jak kogos kocham to i uwielbiam z nim kontakt fizyczny miec!ja moge nie wychodzic z lozka normalnie!!!
ot dziwadlo ze mnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak to szlo?jestem z innej planety czy jakos tak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zrób sobie jeszcze raz test :lol: Mi za każdym razem inaczej wychodzi ;]
Na przykład http://www.eclecticenergies.com/enneagram/test.php


„Moc bowiem w słabości się doskonali”

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#32 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 08:46

a nie mozna byc zboczona 4rka?hahahahahhahahaha
no wlasnie mam topic!
enneagram a preferencje sexualne i temperament:)))))))))))))))
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#33 Post autor: aliszien » czwartek, 1 marca 2007, 09:28

Gabriel pisze:
kobiety widzą to głębiej
One nie widzą tego głębiej. Są bardziej naiwne.
Za "Płcią mózgu" (mogę dyletancko uprościć) - mózg kobiecy ma więcej połączeń nerwowych pomiędzy obiema półkulami, dzięki czemu ma ona zdolność interpretacji różnych bodźców, wiadomości. Faceci pod tym względem mają jak koń "klapki na oczach" i jak coś do nich dociera, to raczej pojedyńczo.
Za socjobiologią - kobiety m.in. opiekowały się dziećmi, które nie potrafią słowami przekazać czego chcą, musiały więc nauczyć się czytać z sygnałów niewerbalnych - gestów, mimiki twarzy, intonacji głosu.
I to jest podobno racjonalne wytłumaczenie "kobiecej intuicji" - kobieta coś podejrzewa, wyczuwa, bo do jej mózgu dotarło mnóstwo niewerbalnych komunikatów z otoczenia, których ona może nie być świadoma, ale jej mózg już je łączy ze sobą i przetwarza.


A kiedy byłam nastolatką, o rówieśnicach miałam podbne zdanie co Gabriel - głupie idiotki. Dziwnym trafem, to te głupie idiotki miały szczęśliwe życie osobiste.
Gabriel, na pocieszenie - kobiety po trzydziestce nabierają rozumu i inteligencji (jeśli wcześniej się to im nie przytrafiło), ale to zazwyczaj najsmutniej kończy się dla tej larwy - faceta, który na kobiecie żeruje.
orsini pisze:nie wiem ja to chyba jestem jakas kosmiczna 4rka jak Was czytam:))))
nie dosc ze zadowolona z zycia to jeszcze i LUBIE SEX!!!uczucia?mam olbrzymie i gorace, ale jak kogos kocham to i uwielbiam z nim kontakt fizyczny miec!ja moge nie wychodzic z lozka normalnie!!!
ot dziwadlo ze mnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak to szlo?jestem z innej planety czy jakos tak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja też generalnie jestem zadowolona z życia.
Nawet jak smędziłam, to przez większą część czasu, generalnie byłam niepoprawną optymistką.
Też uwielbiam sex i mogłabym nie wychodzić z łóżka z osobą, która kocham.
Była czas, że nie przeszkadzało mi to, że ledwo znam imię osoby, z którą jestem w łóżku - albo to wyraz czwórkowej choroby, albo nie w tym społeczeństwie żyję :wink:
orsini, nie jesteś dziwadło. Może nawet zdrowa czwórka?
4w5, INFj, sp/sx

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#34 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 09:33

oj Kochana zdrowa to ja na bank NIE jestem:))))))))))))
pojebana jak lato z radiem:)))przepraszam za niecenzuralne wyrazenie, ale co tam;))))wszyscy mi mowia, ze mam sie leczyc itd... :lol: :lol: :lol:
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#35 Post autor: Gabriel » czwartek, 1 marca 2007, 09:50

No to jak to w końcu jest Twoim zadaniem - uczucia to są ceregiele, czy nie?
Właściwie niewiele mnie to obchodzi. Mnie się podobają i tyle :D Generalnie nawet świadomość, że uczucia to ceregiele nie przeszkadza mi w tym, aby się w nich całkowicie zatapiać :) A czy rzeczywiście nimi są - tego się chyba nigdy nie dowiem.
Skąd to wiesz? I na czym polega „naiwność”?
Bo mi już to parę osób powiedziało. Bo zbyt często ufam ludziom i zbyt często daję drugą szansę ludziom, którzy mnie zawiedli. Bo nawet jeśli obiecam sobie, że "już nigdy więcej" to złość mnie opuszcza po pewnym czasie i wszystkim najchętniej bym przebaczył. A w tym temacie naiwność odnosiła się do tego, co ty mylnie przypuszczałaś
. Mało tego, Ci którzy jednak w te uczucia to wierzą to naiwniacy. Gabriel naiwny nie jest, bo on WIE o co chodzi.
Jeśli uważasz, że ja uważałem ( :lol: ), że ci co wierzą w uczucia to naiwniacy, to ja także jestem jednym z nich :D
I am the one and only?
Bo ja wiem? Ta cała wyjątkowość i indywidualność jest na tym forum już tak oklepana, że nie potrafię już wytworzić w sobie poczucia wyjąkowości :D Zbyt mało wyjątkowy czułbym się wiedząć, że miliony ludzi na świecie myśli tak jak ja :D Chociaż z czegoś wyleczył mnie Enneagram (a właściwie to forum).
A kiedy byłam nastolatką, o rówieśnicach miałam podbne zdanie co Gabriel - głupie idiotki. Dziwnym trafem, to te głupie idiotki miały szczęśliwe życie osobiste
Tego nie napisałem. Nie uważam, że jestem otoczony przez naiwniaków / glupie idotki. Wkładacie mi do ust słowa, których nie powiedziałem :P Mówiąc tak byłbym po prostu kretynem, który innych ludzi uważa za gorszych od siebie, a tak nie jest. Są oczywiście też i tacy, ale dookoła są na tyle wartościowi ludzie, że mam nadzieję, iż nigdy nie stracę wiary w ludzi.
Gabriel, na pocieszenie - kobiety po trzydziestce nabierają rozumu i inteligencji (jeśli wcześniej się to im nie przytrafiło), ale to zazwyczaj najsmutniej kończy się dla tej larwy - faceta, który na kobiecie żeruje.
Dopiero po trzydziestce? :lol: To może jednak zrezygnuję z mojego optymizmu ;)
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#36 Post autor: Wawelski » czwartek, 1 marca 2007, 09:52

orsini pisze:a nie mozna byc zboczona 4rka?hahahahahhahahaha
no wlasnie mam topic!
enneagram a preferencje sexualne i temperament:)))))))))))))))
Ja jestem zboczony i nie narzekam ;)
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#37 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 09:54

Gabriel, na pocieszenie - kobiety po trzydziestce nabierają rozumu i inteligencji (jeśli wcześniej się to im nie przytrafiło),

ot a ja tylko durnieje z wiekiem:)))))))
Wawelski jam zboczona i nazekam hahaha bo wez znajdz takiego faceta co to i ladny i madry i jeszcze w lozku lubi to samo itd to jak szukanie igly w stogu siana :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#38 Post autor: Wawelski » czwartek, 1 marca 2007, 10:04

orsini chyba cza siano spalić, to i igła się znajdzie ;) Może trzeba ktoregos zezboczyc :D
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#39 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 10:08

hahaha wiesz Ty jestes facet Tobie latwiej
a wez teraz sam powiedz jakbys Ty zareagowal na taka zboczona kobiete???wiesz, najgorsze jest to ze jak sie niby jest romantykiem to ludzie mysla, ze tylko wiersze itp a to nieprawda przynajmniej u mnie
No dziwadlo ze mnie straszliwe, oj straszliwe:))))))
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

Awatar użytkownika
StachuMatrix
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 13:05
Lokalizacja: Opoczno

#40 Post autor: StachuMatrix » czwartek, 1 marca 2007, 10:16

To co Tobie trudniej... :P Nie poddawaj się... A co do romantyka i wierszy to ja chyba taki jestem... :roll:
Pełna 4...

Życie nasze jest poematem w którym autor zawarł sens naszego bytu...

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#41 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 10:20

Stachu tzn jaki?>???
nie lubisz sexu?????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
nio to widzisz do czego Cie doprowadzilo szukanie sensu zycia???
nie dostrzegasz przyjemnosci jakie to zycie ze soba niesie i daje-wystarczy brac i to garsciami:)))ale trzeba wiedziec CO sie bierze
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

Awatar użytkownika
StachuMatrix
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 13:05
Lokalizacja: Opoczno

#42 Post autor: StachuMatrix » czwartek, 1 marca 2007, 10:27

jak bym nie lubił sexu to bym nie był facetem... a ja jestem typowym romantykiem z dobrymi i złymi stronami... Szukanie mnie doprowadziło do jedynej i słusznej drogi, mianowicie samego siebie...
Pełna 4...

Życie nasze jest poematem w którym autor zawarł sens naszego bytu...

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#43 Post autor: Wawelski » czwartek, 1 marca 2007, 10:30

orsini pisze:hahaha wiesz Ty jestes facet Tobie latwiej
a wez teraz sam powiedz jakbys Ty zareagowal na taka zboczona kobiete???
Ucieszyłbym się :twisted: i był podejrzliwy :)
orsini pisze: wiesz, najgorsze jest to ze jak sie niby jest romantykiem to ludzie mysla, ze tylko wiersze itp a to nieprawda przynajmniej u mnie
No dziwadlo ze mnie straszliwe, oj straszliwe:))))))
Jesteś Wagą ? :>
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#44 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 10:36

dzieki Bogu nie:)
ale mam rownie zly znak-KOZIOROZEC
i jestem uparta jak ta koza a do tego sie jeszcze urodzilam od razu z rogami!;-)
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

orsini
Posty: 63
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 07:28

#45 Post autor: orsini » czwartek, 1 marca 2007, 11:13

aliszien pisze:[Za socjobiologią - kobiety m.in. opiekowały się dziećmi, które nie potrafią słowami przekazać czego chcą, musiały więc nauczyć się czytać z sygnałów niewerbalnych - gestów, mimiki twarzy, intonacji głosu.
I to jest podobno racjonalne wytłumaczenie "kobiecej intuicji" - kobieta coś podejrzewa, wyczuwa, bo do jej mózgu dotarło mnóstwo niewerbalnych komunikatów z otoczenia, których ona może nie być świadoma, ale jej mózg już je łączy ze sobą i przetwarza.
?
no wlasnie i tu jest kolejny dowod na moja odmiennosc *orsini sie smieje*
bo ja mam bardzo wielka intuicje, czytam z oczu jak wiedzma jakas, pragnienia i instynkty mam czysto kobiece tak?a w tescie na plec mozgu jakbym go nie robila wychodzi....MINUS 5-czyli taki mam meski mozg, ze nawet moi koledzy takiego nie maja *orsini sie dziwi*
Mówią: jest pan wariatem,
alkoholikiem, idiotą, głupcem,
grafomanem, erotomanem,
zerem, przestępcą, nikim...
Tak - mówię - tak! Jan Rybowicz
4 w 5

ODPOWIEDZ