Prezent

Wiadomość
Autor
alt
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 17 sierpnia 2007, 20:48
Lokalizacja: CCCP

#16 Post autor: alt » niedziela, 9 sierpnia 2009, 16:46

mnie zadowolilby karabin snajperski lub maszynowy + wiadro amunicji lub bomba


nihil

Awatar użytkownika
pumpkin
Posty: 282
Rejestracja: środa, 8 listopada 2006, 13:37

#17 Post autor: pumpkin » niedziela, 9 sierpnia 2009, 18:25

bíumbíumbambaló pisze:Ręczne prezenty są wspaniałe, ale trzeba je zrobic tak by nie było widać braku manualnych możliwości, prezent musi być estetyczny.
dla mnie ważniejsza od estetyki jest wartość sentymentalna : D

ale sama zdolności manualnych nie posiadam, więc raczej unikam podarowywania własnoręcznie zobionych przedmiotów :p właśnie dlatego, że estetyka jest ważna :p
no chyba, że wiem, że mój własnoręcznie wykonany prezent, choćby nie wiem jak był nieestetyczny, i tak będzie się podobał - wtedy jak najbardziej właśnie taki prezent chcę dać :]
4w5
"Nie, nie, nie prawda, że nie mamy nic prawdziwego
Jest, jest jak było przed wiekami piekło i niebo"

bíumbíumbambaló
Posty: 882
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 14:34
Lokalizacja: Wrocław

#18 Post autor: bíumbíumbambaló » niedziela, 9 sierpnia 2009, 19:08

W sumie to kiedyś dostałam taką kartkę od serca, była zrobiona ręcznie i na pewno bez talentu- ale bardzo mnie wzruszyła, długo stała na półce zajmujac honorowe miejsce.

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

Re: Prezent

#19 Post autor: .Anka. » wtorek, 27 października 2009, 17:54

Ostatnio zastanawiam się nad prezentami... Kiedyś nie musiałam się przejmować Gwiazdką, a teraz muszę...

Nie lubię tej tradycji, bo:

"O! Krawat! Dziękuję, marzyłem o takim" :|

Człowiek się martwi, że nie będzie się podobał, obmyśla miesiąc przed... a może się nie spodoba...
Raz zdarzyła się taka sytuacja: (ja tak mam :roll: :oops: ) zapomniałam o własnych urodzinach i przyszłam na spotkanie. Koleżanki poprosiły bym poczekała i nie chciały mnie zabrać ze sobą. Zrobiło mi się przykro, że się umówiły i mnie tak zostawiły. Po chwili patrzę, a idą z prezentem i sobie przypomniałam... Wiedziałam, gdzie to kupiły, wiedziałam, że przed chwilą i nie cieszył mnie ten prezent wcale, bo ja kupując im prezenty baaardzo się starałam wpasować w ich gust, a omne nie i zrobiły to niekulturalnie.

Do tego prezenty często są niepraktyczne!

Wolę takie ręcznie robione (nawet jak brzydkie to piękne, starało się i to się liczy! :) ) lub np. jak obdarza mnie 5w4 - wycieczki w nieznane. Nic nie kosztują a są wspaniałe!!!

I takie giri się rodzi! Ty mnie, to ja tobie. Bez sensu. :evil:
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

Awatar użytkownika
BialyMag
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 10 października 2009, 18:35
Lokalizacja: Śląsk

Re: Prezent

#20 Post autor: BialyMag » wtorek, 27 października 2009, 18:23

.Anka. pisze:Wolę takie ręcznie robione (nawet jak brzydkie to piękne, starało się i to się liczy! ) lub np. jak obdarza mnie 5w4 - wycieczki w nieznane. Nic nie kosztują a są wspaniałe!!!
Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby razem z tatą i siostrą wykonać mamie na urodziny aranżacje jej ulubionej piosenki (Hot Chocolate - Emma). Dwie gitary + klawisze + siostra śpiew. Pomysł wstepnie sie spodobał. Urodziny za poł roku zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

Re: Prezent

#21 Post autor: .Anka. » wtorek, 27 października 2009, 18:44

O! Podoba mi się :D ale ja jestem 4-ka i lubię inicjatywy twórcze... :roll: Świetny pomysł!
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

ODPOWIEDZ